NAŠA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

a za Lunino odsustvo mislim da ces odgovor pronaci pod temom NS...
stvarno Luna,covece...daj..makar neki mali pozdrav-'de si?kao si?i tako to :wink: sta je bilo-bilo je-jegi ga...hmmmvaljda ce biti bolje :?
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

hoohoohooo..vid', konacno sam prva ustala!!molicu lepo-evo kafe i domaceg sladoleda...sve se cini tako idilicno a zapravo...daleeeko od toga...
izmedju ostalog,probudio me gadan san a to mi ponekad sjebe ostatak dana... :smt086
ljudi,kako je kod vas odjutros?hmmm
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Efo i mene :D pocela kisa da pada napokon ufff,bilo je vala i sparno.Sta ima NS nemoj se sikirati bit ce sve udure,znas ti snovi mene isto pravo jebu u mozak,i to pogotovo kad sanjam neke kretenske snove ali ima jedan fol sto se tice sanjanja.Snovi česće dolaze kada spavas na leđima,ozbiljno ti ovo govorim,pokusaj da spavas na bokovima a nemoj nikako na leđima.To je meni jedan stari čovijek rekao i ja ga poslusao i gle čuda ,ja stvarno sve manje i manje imam te takozvane Fleš-beckove.Eh eto,znaci ja sam drugi usto,fino,fino a MOGLI BI MI OVAKO SVI ĐUTURE I KOLEKTIVNO U KOMUNU ,A ŠTA KAZETE. :lol: Sta god da bude vi ste moji drugovi naj naj boljsi.hehe.
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

a ko bi drugi bio tu nego Omar :-D !!heheh..sta kazes da smo svi u komuni :smt082 hahahaaaa pa mislim da bi se svi izlecili u roku od nedelju dana :partyman: !!???k'o carobnim stapicem..pufffff
verujem da ima nesto u tome sto kazes za polozaj spavanja..ali ja stvarno nikad ne spavam na ledjima...
mozda da probam obrnuto-da umesto na stomaku spavam na ledjima..hehe??mozda tad snovi nestanu :shock: ..ma,zezam se...
nego,odoh ja malo da radim nesto korisno da skrenem misli sa :evil: :evil: .....
sto kazes,valjda ce sve biti ''udure'' :wink:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Pa ima i toga moja NS, mozda obratno ili da spavas na nogama pa hja.Ili mozda ma ne znam nisam ja ljekar a i oni vala puno toga ne znaju.A komuna,ejjj ja mislim da bi svi od uprave do onih Anđela popizdili sa nama.Zamisli samo Ja, ti,Ramona,Ana,Kika,Roby,Luna ma hajde odmah nakon 7-8 dana rekli bi nam,hajte vi dijeco draga izljeceni ste i nemojte vise nikad dolaziti ni na kafu. :smt005 Ehhh,kada bi onda poslije opet dosli oni nas ne bi pustili,ali zato bi mi digli šatore ispred kapije i štrajkovali bi glađu ili ne disanjem .Hhehhehe.ma sta ja to govorim ,poblentavio sam majke mi.Nema ove Ramone,brine me pravo gdje je nasa draga ,oooo nasa draga slatka Ramona....Kako ide ona pjesma.Ajde vidimo se
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Helou svima!
Pjesma ide ovako od prilike "mala slatka ramona, velike oci kao crkvena zvona..." to je jedino sto se sjecam. Daaavno sam je slusala...
Ljudi bas ste me nasmijali :-D , svi skupa u komunu. Wow, to je zaista dobar prijedlog. Nebi imali onu pocetnu fazu upoznavanju nego bi odmah otisli na djelo :wink: ....
Ovaj, sto se tice snova, da da, i mene jos povremeno muce, uff.. ali sve manje i manje, mozda sam pocela spavati na stomaku ili vec sta je u pitanju, sto kaze Omar...
eto pozdrav svima pa cujemo se..
a da, Luna, citala sam pod NS sta je bilo, ali sam mislila da ce se javiti...no..mozda sad ovo cita pa kaze, da je dobro itd..
kika
Posts: 60
Joined: Mon Jun 20, 2005 2:51 am
Location: montenegro

jutroooo

Post by kika »

jutro.....samo što oči otvorih da va spozdravim dragi moji.
Bas sam nešto imala tešku noć :? sanjala sam glupo, sanjala sam.......... :cry: Toliko sam se utripovala u san da počeh da tražim..... :?

A sinoć, kako je bilo u gradu pošto ja nikuda nisam bila, pravo da vam kažem i nemam neku želju-pa svi me znaju....A vi sinoć GRAND PARada :-D :-D
Bolje se osjećam ljudi od prije par dana :-D nemogu da vjerujem, vjerovali ili ne ili sam opet u nekom tripu od kad mi stigla ova nova boca nonija svako jutro i veče ga pijem iii mnogo mi je bolje :D
Mada istina psiha me radi i dalje, prve misli su mi ujutru-dop :evil: tabletice 8) noni :-D kahva :-D.....

Danas ću prošetat malo s strejticima po gradu da vidim ako ne što muško-da kupim nešto shoping liječi depresiju a ja sam čini mi se u prolaznoj fazi :wink:
Vidimo se volim vas sve :smt055
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ljudi samo da vam pozelim dobar jutar,sta se radi i jesteli se napajkili.Vjerujem da jeste,evo danas je u Sarajevu oblacno i nema sunca malo je hladnije i ugodnije.Danas sam opet u elementu :-D ,samo se keslam i smijem,neki me šanrprcc ufatio hehehhe.Nadam se da ste vi ok,i da ste OK.Dobro citamo se u toku dana, vas drug Omar.Cmoookk
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Sad tek vidim da se nisam javila ovdi na kavici. Di ste ljudi, dobar vam jutar! Kod nas je danas malo friškije, ništa od kupanja. Ustvari, ko zna, činilo se hladnije, a sad je već ugrijalo ... jučer me kiša potirala iz mora, poludila sam - a tako mi je lipo bilo, čak mi nije bil ni ledeno previše ni niš - zamračilo nebo, i prc prc pljuc pljuc pljus pljus i stop - ali je bilo dovoljno da potira svih s plaže i smoči ono di staviš šugaman, i jebat ga. A purgerice babe neke su se po kiši kupale. Kužim ja kako je to, doša si tu, platija, moraš ća za par dana i gotojoooo - pa kupaa bi se da sikire padaju, je l'da? Ne kaže se nizašto da se mi Dalmatinci još najmanje kupamo. U ovo, da se razumimo, ja ne spadam, jer sam luda za bućkanjem, sunčanjem i svim što se veže uz plažu i plažište.
Ajte bog, pusa
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ljudi dosli smo da kraja ove stranice ,pa ja cu otvoriti novi topic ,vazi idemo na nasa kavica br2,ok.Sanela vazi za ovo ,ja se nadam da nece biti problema.Ramona tis e nisi javila 2 dana da znas ,bbbbrrrrr.Hhehheh,eh eto raja ,ljudi idemo na BR 2.
Locked