NAŠA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

ej,ljudi...evo mene iz urgentnog centra...ovaj...sad sam dobro ali danas sam iznenada dobila takve bolove sa desne strane,negde oko bubrega da sam mislila bukvalno da umirem...ko uz k***c,nesrtalo struje,telefon se sjebo i ja sta cu..ne mogu da se uspravim,hodam cetvoronoske...jjuuu,aaa ja ne znam sa cim da usporedim te bolove...!!i spustim se ja nekako do komsije,klinac,znam da se radi...i on mi da 2 trodona nista vise nije imao...(sad se mislim,jel' to recidiv?hmm :roll: )a sta sam drugo u tom momentu mogla,zapravo,nije to bio momenat,to je mene pocelo da boli negde poslepodne,onako podnosljivo pa sve gore i gore...nije mi nista delovalo od ovih drugih lekova za bolove a verovali ili ne ni trodon mi nije nista pomogao...taj klinja me posle odvezao u bolnicu jer naravno,oni ne dolaze -jedino ako je neko na samrti!!!!!i oni meni hitnu analizu krvi i urina,ultrazvuk,roknuli mi nesto protiv bolova u venu ahhh...da,u venu...nisu mi rekli sta ali nije to bitno-tako sam se izrigala posle te inekcije da kontam,covece sta bi to moglo biti?i onda su bolovi jednostavno prestali-neverovatno-kao da nista nije bilo-pitam ih sta je to sa mnom a oni kazu;''mozda si se prehladila.''!!!!!!!!!!!!!!??????
ovaj...sta,reko'...''prehladila?'',kaze;''malo ti je spao desni bubreg,jako si mrsava,moras da lezis.idi kuci.'',reko';''...'malo' mi 'spao' bubreg??''
naravno,dodjoh kuci bez ikakve dijagnoze...ali dobro,bar bez bolova..test na hepatitis treba da bude gotov za koji dan..tako da...nadam se da nije to...
primetila sam da se ja ovde na ''jutarnju kafu'' javljam uglavnom nocu,a tad nikog nema pa mi je bas nekako
:( :( trudicu se da promenim bioritam samo zbog vas :wink:
jao,Omare tako si me nasmejao svojim vidjenjem zene u kuhinji sa oklagijom...i ono;''alo PetroVarazdin..""hahaha....evo me,tu sam...kljakava ali ziva...
Ramona,jel guzva od turista dole na moru?Treba i ja uskoro da zapalim na more sad malo posle exita,pa onda posle toga( ako dobijem vizu )pa za Italiju...aaaa..jedva cekam..stiglo mi danas garantno pismo..sto je cudan ovaj zivot, i cudan i uvrnut i predivan i grozan i otuzno sladak i nesvarljivo gorak,najcesce zajeban...sto rece davnih dana Viljem Blejk,cini mi se;''...a u jedno moje anonimno popodne stane citav raj i pakao...''.
e,ljudi, sad mogu ujedno da vam pozelim i laku noc i dobro jutro...''vidimo'' se na kafi... 8)
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

I ti voliš Blakea ? :wink: Genijalac! Ima nešto gužve al nije to još ništa. Idem, moram, čujemo se - pozzzzzzz svima
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Pa hja sta ce drugo biti moj Novi Sade nego mrsavost,ufati se ba jela i hrane .Kao sto kaze nasa doktorica Mrijanovic,nema bolje terapije od zdrave hrane,da ,daaa.Ja mislio vid j.. te sa mi prica ba ova,kada sam se udebljo jedostavno ljudi poceli pricati sa mnom,ALI NE JA SA NJIMA. :D E moja RAmona Gledam juce na HRT-u neka manifestacija u Splitu i Zagrebu,rekoh mozda cu viđet Ramonu ,de stari gledaj da vidi mo Ramonu,kaze stari,ko je ta Nafrakana hahhaha :-D .To ti je moja Ramona ,nasminkana ali stari je King,heheh.Šta se radi ljudi kod vas,mislim ima li vrucine ,sparine itd.Uffff,kako je juce ovde bilo pa ja mislim da odavno vako nije bilo ,jel de Sanela.Nije bogami a onda odjednom iz vedra neba kisa,gromovi,sijevanje a ja roštiljam na balkonu i pijem bevande uffff.Težak ba život sta ces.Puno vas pozdravljam
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Joooojjjj kako mi je ljudi dosadno a i vrućeeeeee,ufff a nigdje nikoga ko da su svu u zemlju propali jedino Fanatik po citav dan ovde i po citav dan svađam se sam sa sobom :smt014 radije bi sebe isprebijo majke mi :smt021 .Ufffff
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Helo svima :smt006

Kako ste mi? Evo ja cijeli dan pisem mailove, privatne i poslovne. A ova sparina me ugusi. Ali, ko bi nama ugodio? Ha, Omare? Kukamo kad nam je kisa, pa kukamo kad nam je vruce :) A, ja jucer nevremena. Boze sacuvaj! Grmi, sijeva, pada.... pa nikako da prestane. Ali, je poslije bilo savrseno vrijeme za setnju.

Ah, gledala sam i ja malo prijenos sa proslave otvorenja autoputa ST-ZG. EEE, kad cemo mi imati autoput kako valja?

Nisam se jos zahvalila NS na receptu. Hvala :) Ovo se cini tako jednostavno, da cak i ja mogu napraviti ;) A, kazes pavlaka (to ona obicna ili slatko vrhnje?) Nisam bas neka kuharica, pa da utvrdim. Nisam ja ona sto je vjesta s oklagijom. hehehe, kao prava Bosanka. Trebala bi ti doci kod nas, pa da te mi uhranimo :) Meni kad neki stranci dodju, uvijek se zale kako se ovdje udebljaju od nase kuhinje. Sve kukaju, a polizu tanjir. A sad bez zezanja, reci mi kako si? Je li ti bolje?

A Ramone nam nema. Nije ni cudo. Ne bi ni mene bilo u kuci da mi je more ispod prozora i onaj miris mmmmmm

A, ako ti je dosadno Omare, mozda da uzmes kakvu knjigu, pa procitas ili film iz videoteke ili napravi sebi sladoled po receptu od NS.

Puno pozdrava!

Sanela
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Evo pricaju ovi sa Čaršije juče čovjeka spuco grom ba ,ejjj on mrtav a još dvoje sprzeno bore im se za zivot.Eeee svasta majko moja ,ejjj ubije te grom zamisli te smrti.Uhhh,kakva knjiga te spopala Sanela draga ,kakva knjiga ,načito sam se knjiga za čitav moj život. :-D ,ali sto nema ovih nasih ,brinem se pravo!!!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Pa nisam sad mislila na neku stručnu knjigu, neko neku zabavnu - beletristika i tako to. Ili neki časopis. Da ubiješ vrijeme. A film? Kakve filmove voliš?

Pa ne čudi me, baš je jučer grmilo i sijevalo...

Nego, nemoj se brinuti, sad ide ljeto, lijepo vrijeme, ljudi su sve manje kući. Tako da će se ljudi sve manje javljati na forum. Samo, pamet u glavu!!!

Eto, pozdrav

Sanela
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Vec nekoliko minuta kontam sta da napisem za pocetak i kao ukljucim se u razgovor i.......... nista. Zato sam odlucio da preskocim pocetak.

Ovaj, nisam se javljao nekoliko dana i ovdje se desilo brdo teksta. U stvari, procitao sam tako kako se ‘ns’ ovjerio jaran, sjebo se prilicno i bilo mi mnogo glupo da se sad kao javljam sa lucidnim idejama i sasjecanjem i to (’ns’ zhao mi je. Zaista.)....... Onda par dana imam rupu u pamcenju. Kladionica, posao. Pivo. Posao. Kladionica.

Danas je suncano. Pijem pivo. Bio sam u kladionici, cim sam zavrsio sa poslom. Zanimljiv neki dan... Dobio sam pola plate 25.06.2005. godine. Danas imam 0,30 maraka u dzepu. Bravo ja. Bravo Vladimire, bravo majstore... Da nije te male jebene neprijatnosti, vjerovatno vam se ne bih javio. Mozda bih bio u Bagziju na pivi, mozda bih u kladionici sastavljao dobitni listic. Jebu me malo dobitni zadnjih dana, sve ostalo je okej. I mislim da se neke stvari nikad nece promijeniti. Kad sam bio klinac, starci bi mi dali ponedjeljkom pare za uzinu (sranje sa pastetom i sranje sa eurokremom) za cijelu sedmicu. Ja bih vec u utorak bio bez prebijene pare, sve bi otislo na fliper i igrice.... Danas, 127 godina kasnije, jos uvijek sam onaj isti glupi klinac. Ljudi mi daju platu za 15 dana, ja je potrosim za tri.

Kako ste vi ? Vidim da je Sanela maksimalno pozitivna, mora da joj to stoji u opisu posla. Sanela, fakat, kako si ti ? :) Luna ? ‘ns’ je li bubreg na mjestu ?. Mislim, to je zaista tragikomicno. Fanatik, buraz, sta ima kod tebe ?... To vam ideja sa okruglim stolom uopste nije losa. U stvari, meni se maksimalno svidja.

Kako provesti vece ? Eto, pitanje. Kako provesti vece ? Kako ?


P.S.

Hej, ja tu i tamo napisem neku pjesmu i to, pa ne znam da li bi vas zanimalo da je ovdje ponekad zalijepim itd..
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Đesi ba Vlado kuco stara :-D ,evo sta da ti pricamo kad sve znas buraz,toplina sad cemo rapalit roštilj na balkonu i opalit po vinu.Znam da rigam od njega ali me on dobroo napije,piva mi nekako ide na k... zato sto moram svakih 10min ustajat,taman se naštelim sviju mi kad ono opet rezevoar mora isprazniti normu i onda mi u,ebe i čejf i čevape i sve,hehhe.A nije jel de loš okrukli sto,ejjjj zamisli kad bi se svi sreli na jednom mjestu,uhuhuuuu kako bi fino bilo :-D ,ali uvijek postoji ali.
Odo sad cugat ove bevande i sta ja znam i opet čavape okretat i tako to,relaksacija Sanela jeheheh.Ajd raja ,vidimo se i pišemo se .Vas drug Omar
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

evo i mene posle duzeg vremena,javljam se samo da vas pozdravim sve :smt006
Locked