NAŠA JUTARNJA KAFICA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
Anamarija V.
Posts: 118
Joined: Sun May 08, 2005 1:18 pm

Post by Anamarija V. »

Ufff, da je bar od cuganja, znala bi sta je, pa bi sutila :wink: ....
A ovako, pih, mozak hoce da eksplodira. Mislim da su to mozda isto neke poslijedice dopa ili cega vec, kad je svega bilo..... :roll:

Poznat mi je taj osjecaj praznine o kojem govoris. I meni je tako bilo. Neka promjena, kao npr putovanje, bi ti dobro dosla sigurno. Zato zavrni rukave, sto bi nas narod rekao, i radi na tome... :wink:
jago
Posts: 12
Joined: Sat Jun 11, 2005 10:26 am

Post by jago »

Cao ekipa!

Pratim vas sta pisete zadnjih dana...nesto sam bez ispiracije i prazan pa nikako da se postrojim i napisem nesto... Omare, zao mi je zbog gubitka...eto nevjerojatno kako i sam kazes kako dodje period kada nam iz zivota odlaze ljudi koji nam najvise znace... I meni se potrefilo da sam prije 2 mjeseca izgubio babu, mjesec prije toga nednog od najboljih frendova (stradao u prometnoj, ni kriv ni duzan) a prije godinu i po najboljeg druga, otisao od raka a imao samo 23...ma sta da ti kazem...
Pokusavam se tjesiti pricama kako je smrt nas stalni pratilac i najbolji savjetnik u zivotu...ono...kad si u kurcu obratis joj se i pitas je za savjet a ona ce ti reci da nemas vremena za zaljenje jer te jos nije dotakla...imas vremena samo za djelovanje...(ma mora covjek neki obrambeni mehanizam izgradit inace mislim da bi svi prolupali...Ma nakon svega toga otupio sam potpuno na ono sta bi covjek trebao osjecati kad netko tebi blizak ode...sad, jeli to od dopa, cega vec ili mozda...kad vidis najboljeg frenda koji je prozivio samo 23 i umirao u mukama nekako ti odlazak nekoga ko je dozivio 70 ne predstavlja nesto znacajno, ma sta ja znam...kakogod, mislim da je teze nama koji ostajemo nego onima koji su napustili tijelo (ne volim rijec umrli)...a sad lutaju svemirom brzinom misli... A bas su ti trenuci oni koji nas prisjecaju da postoji "lijek koji donosi zaborav"...ne znam ni sam kako, ali taman je odlazak mog frenda prije godinu i pol bio razlog da se maknem od dopa...imao sam filing ko da mu to dugujem, ko da mi je svojom zrtvom ostavio divan dar, motiv za borbu...ja imam izbora...a on jadan nije...eto, pa neka i tebi sve ovo sta ti se desilo u zivotu da snage, ako uspijes to tako sagledat, da postanes ratnik... Ma svi mi imamo ogroman potencijal, nismo ni sami svjesni koliki...koliko god nas drugi proglasavali hodajucim mrtvacima, mislim da intenzivnije prozivljavamo svaki trenutak u zivotu, a to je dobro, iako bolno...tuga ce uvijek ostati al imamo izbor, prepustiti joj se ili ne...
Eto ovo je izaslo iz mene dok sam blejao tu u monitor i pitao se sta da vam napisem, dragi moji drugovi... Sve vas jako volim i ne odustajte od borbe! Pa jesmo li ratnici ili nismo? :)
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Premjestila je nas SANELA zato sto smo mi u posebnoj kutiji jel tako :),znamo se Sanela.Ana kako si sta ima,donro je danas je opet lijepo vrijeme i sta da ti jos kazem biti ce sparno a ja jedva cekam da se DOCEPAM SPLITA,TOG DIVNOG GRADA I LJUDI U NJEMU.Jedva vekam more,odlazak od ovih ljudi ovde i mali ali mali odmor.Jer ja bez Sarajeva mogu 7 dana ali zato 8 moram piti Apače tj.Apaurine.
NS,kako si drug moj,jel se stanje sta popravilo i jesil ista bolje,možel li spavati ,zaista bi volio da se svi mi jednom vidimo na okruklom stolu,da se gledamo ovako i da pričamo.
Yago,druze moj ,pa đe si ti bolan.Nema,te nema pa se javnes,ajde bas mi je drago da si ovde sa nama,žao mi je druga pojma nemas kako mogu prepoznati taj bol gubitka prijatelja ili blizeg svog.
Ne znam sta da vam kazem,ali citam danas ove nase lokalne novine i citan o "Jednom" udruzenju koji nakon 9 god.treba da otvori zajednoci kod nas u BiH.Divno bi to bilo,ali ja ne bi nikad tamo otiso,možda bi otisao na kafu onako :) da vidim raju i to je to .Ali ja u "Komunu" 2 god.,pa ne bi makar umro odmah sada.Hehhe,ja bi svasta sada napisao ali necu jer se bojim da me ljudi pograsno ne shvate,jer prije ce ljudi shvatiti ono sto nije tacno a tek onda ono sto jetacno.Teska je istina,ali nakraju ipak izađe na vidjelo.Ljudi puno vas pozdravljam i volim cuvajte mi se-Vas Omar
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Dobro jutro Omare i ostala raja,

Baš je danas lijep dan, zar nije? Planiraš li gdje u šetnju?

A Sanela je ovdje zločasta baba roga koja premješta diskusije i stavlja ih u pesebne kutije na kojima piše "Opasno - ne diraj". E šta ćeš, i kad imaš dobre namjere ljudi te napadaju. Eto, jutros dođem na forum da vidim kako ste i šta radite, kad ono haos. Svi se ljute i napadaju nas, moderatore. Ali, hajde... tako je najlakše.

Pozdrav za sve,

Sanela
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

Omare,ides u Split?E,i ja planiram da idem tamo,nisam bila od kad sam bila dete,zazelela sam se Dalmacije jako!!!..dobra ti ova ideja da se vidimo svi za ''okruglim stolom'' :smt023 ,sta mislite ljudi?ide leto,godisnji odmori i to sve...gde kontate da idete?A,druze moj,pitas me kako sam...spavam li...?uhhh...jedva zaspem,ako uopste zaspem,i onda pocinju snovi...nisam dugo imala takve ruzne snove,ali evo od kako se ovo desilo izgleda je pocelo ponovo...neki dan sam morala u hitnu da mi daju neku inekciju za smirenje..bila sam van sebe skrooooz,htela dopa da uzmem ali na svu srecu eto nisam(jos uvek :? ).Omare,kad te cujem ovako raspolozenog nekako mi bas drago,stvarno...
A ostali gde ste...sta ima,kako ste?
Sanela,draga...jao,glupog li nesporazuma...nisi ti nikakva ''baba roga'',samo radis svoj posao najbolje sto mozes i vidim da se trudis da se dogovorimo a ne da se prepiremo...(eh,kad bi i ostali bili k'o Sanela :wink: !!!)
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Eto vidis,meni radi ovog dođe da smrskam tastaturu i nikad je ne sastavim.E stvarno,ja majike mi moram da pazim sta pisem i to da obilježim rijeci i slova koje imam namjeru da uputim na šalu.
Nema ba smisla,nikog ja nisam svsto u posebnu kutiju vec sam sve nas zajedno sa mnom svrstao u "Posebnu kutiju" JER SMO POSEBNA DRUŽINA".Stare mi ovo ce ici u nedogled,ovaj reko ono pa se pogresno razumjelo pa onaj reko ono treba ga faširat itd.
Jeste NS,idem u Split,jako volimSplit ali sad okrukli stol bi bi SUPER,ja podrzavam takve stvari ehh još kad bi bilo sredstava i mjesta da to realizujemo.Ne znam trebali bi nekako vidjet.A sad za ovo???
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

Nemoj se nervirati,Omare...nece ovo ici u nedogled,ja se bar nadam!
A to za ''okrugli sto'',pa moramo videti sa ostalima,jel' se slazu?Ramona,Anamarija & svi ostali,sta kazete? :-D
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Ma nisam se ja ljutila na tebe Omare, nego nisam se mogla suzdržati, stvarno... Ali, ako sam te uvrijedila, izvini.

A što se Splita tiče, hm... pa nadam se da smo i mi pozvani? Jesmo li? Zapravo, ja Split posebno volim. Tako me podsjeća na Sarajevo. A i... Avdija i ja smo se upoznali u Splitu. Daaaavne 1999. Da toga nije bilo, ne bi bilo ni sajta, a ni ovog foruma :)

Srdačan pozdrav svima,

Sanela
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Dobro jutro svima - kod nas je f..n dan državnosti, stara mi za dišpet nije jutros kupila duvan ('pa jesi jučer kupila kutiju?!!') pa sad imam još jedan duvan i ne znam di ću kupit drugi, a nemam ni love više (ja mislila da imam kad ono jučer 'nedovoljan saldo, ispričavamo se' - otišla plaća, a bila je prije 10 dana. Divota. Kakav okrugli stol, ne kužim? El mora baš bit okrugli? Ha-ha, nije smiješno, je l' da? Hehehehe!!! Dođite amo do Dalmacije pa ćemo se svi vidit i poklati uživo jeejejee
(zajebajen se)
ns
Posts: 152
Joined: Sun Apr 17, 2005 10:06 pm

Post by ns »

Ramona,znam da je gadno ostati bez duvana...jel si zato tako nervozna ;-) e,a kakav ''okrugli sto'',pa sve ce ti se samo kazati ako skoknes na prethodnu stranicu..a,da..moracemo jos i glasati o tome jel' mora biti okrugli ili nekog drugog oblika- pa cemo se onda i oko toga ''poklati'' :-)
ja cu shvatiti ozbiljno tvoj poziv u Dalmaciju :wink:
u kom si gradu?
Locked