DOKTORI U SRBIJI(samo i nformacije)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: DOKTORI U SRBIJI(samo i nformacije)

Post by Zona Sumraka »

aaa, ziku Renton vaskrso'...pozdrav!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: DOKTORI U SRBIJI(samo i nformacije)

Post by sunrise »

hahha
pozzz Mark
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DOKTORI U SRBIJI(samo i nformacije)

Post by sanela »

oooo, vidi Rentona :)
Šta ima?
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: DOKTORI U SRBIJI(samo i nformacije)

Post by sunrise »

on je jos gori od mene.....doleti i nema ga par godina....jako tezak slucaj :D
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
dobrica
Posts: 35
Joined: Wed Sep 21, 2011 9:48 pm

Re: DOKTORI U SRBIJI(samo i nformacije)

Post by dobrica »

Mark_Renton wrote: odgovor za Mark Reton: Čoveče meni se obrati za pomoć preko ovog sajta, kad god sam u mogućnosti odgovori ću ti.dobrica, komuna Marjanovac pomaže samo ko hoće!
:wink:
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Re: DOKTORI U SRBIJI(samo i nformacije)

Post by pepeljuga84 »

Nemo' se zajebeš kod Rusa...
Ja jesam, i nikada te pare prežaliti neću...
Očajan čovek ne razmišlja realno (pogotovo neko kao ja ko je sve pokušao)...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: DOKTORI U SRBIJI(samo i nformacije)

Post by Sagy »

Još od "Potemkinovih sela",Rusi su velemajstori u propagandi i stvaranju iluzija,što su doveli skoro do savršenstva pod vodstvom tovariš Staljina.

Pa da postoji tableta,od koje ti se dop zgadi,i skoro pa umireš,zar to ne bi iskoristili pohlepni Ameri,koji i inače,prate sve što rusi rade,te o njihovim istraživanjima,šefovi CIAe,čitaju uz jutarnju kavu :D
Klijent7
Posts: 1
Joined: Mon May 01, 2023 1:07 pm

Re: DOKTORI U SRBIJI(samo i nformacije)

Post by Klijent7 »

Lično iskustvo sa dr Sinišom Pavun u njegovoj privatnoj praksi (ako neko ima drugačije,ovo je moje):

Nisam zavisnik bilo kakvih opojnih sredstava vec sam otisao kod njega zbog disfunkcionalne toksične porodice (roditelja) s kojima živim duže zajedno. Dobio sam poruku od njega da dođem ako hoću,uradio veštačenje (za koje mi nije rečeno da je intervju za veštačenje) jer su me ti isti roditelji prijavljivali za nasilje u porodici (što nije istina bila)a da nebi odgovarali pred tužiocem su angažovali njega za veštačenje...

Čovek mi je nalepio dijagnozu depresije,u izveštaju nije napisao ništa šta sam rekao da su roditelji radili međusobno pa i meni tokom perioda odrastanja i vezano za konkretan događaj,prepisao lekove,rekao "dobro je što smo te indentifikovali", "mislio si da mene možeš prevariti","imaš sreće što si mene sreo"...

Nije pomogao ni meni ni roditeljima,već je patologizirao mene,optužio za problem socijalizacije i zajedno sa roditeljima dogovorio da mi se ponudi već određen izbor izbacivanje iz stana ili da idem na ulicu. Na pitanje krivice tih odnosa u porodici,odgovorio citiram "ovde smo odgovorni,ovaj gore gleda ko je kriv".(odlična floskula za roditelje,da spoznaju krivice relativizira,a odgovornost podeli i nastavi da uzima novac)

Sebe naziva "visoko kvalifikovanim slugom svojih gospodara"(oni koji mu plaćaju).
Vodi se krilaticom "sa svima ljubazno nisakim iskreno".
Užasno kontradiktoran/manipulativan u svojim razmišljanjima/savetima/psihoterapijskom radu.
Pun paradoksa,nosi masku modernosti/ozbiljnosti/upućenosti a po sebi tradicionalan način života/lečenja pacijenata-više bi rekao komunistička zaostavština.
Prepotentan,kompleksaš,secikesa,s lažnim samopouzdanjem,koristi metod straha,štap/šaragarepu,čovek sistema i veoma ograničen kako stručno tako u razmišljanju/radu vrv zbog
iskustva sa zavisnicima/vojnom službom ili "socij.ulogom sudskog veštaka".
Koristi se manipulacijom izbora i"teorijom igara",nikad ne zakazuje unapred seanse,ne javlja se na telefon (pravda poslom/zauzetosti).
Dajte ovom čoveku moć pa vidite kakav je,oprez!
Post Reply