"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Ne izdržah :mrgreen:
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Thu Oct 21, 2021 4:12 pm
Akkasha Come Back wrote: Thu Oct 21, 2021 2:49 pm E, tako. Svakom sve u lice i a u pičku materinu.
Jeb'o te, ovo nije ni smesno, uzas, pomozi sebi.

Hajde kad trazis.

Uvlacila si se svima, kad nisi uspela, kreirala si lazni profil, i pravila budalu od sebe. Toliko si suplja da nisi svesna da si se sama vise puta odala, ali nisam hteo da ti kazem, reko' opametices se i prestati da seres. Toliko pustas da nisi svesna da si ono sto si pisala na srpskom:"Problem nije problem, vec tvoj stav o problemu...", si isto napisala na "Auserovom" potpisu, samo na engleskom. Onda slika koju si okacila sa "njegovog" profila, ona kad covek visi u cizmama "gravity boots" je okacena preko istog host sajta sa kojeg si kacila slike sa "pravog" profila, onaj sajt koji sam ti ja objasnio kako se koristi... Jesi se dogovorila koji ti je pravi profil? Onda koriscenje reci/skracenice "brt" je prisitno bilo sa oba profila. Pa sama prica sa tog profila, vrlo lako ukazuje da se radi o laznom, duplom, kad covek razmisli. Odmah si se kao "Auser" ukljucila sa slicnom pricom kao i sa pravog profila. Mislis da si nas ovde prevarila, nisi, samo si budalu od sebe napravila. Napadas mene koji sam verovatno bio najkorektniji ovde prema tebi, ali vise necu, vec po zasluzi, mada, necu ni trositi reci vise na tebe. Los si covek, i ne zasluzujes moju paznju.
Evo ti malo, i to je to od mene.
Necu vise da trosim reci na tebe, niti da komentarisem nebuloze koje si malocas ispisala. Brises patos sama sobom, pa hajde i ja malo da ti pomognem.
P.s. Moguce da ce sad doci i "Auser" ,"da ti drzi ledja"...
Aj još jednu rečenicu pre nego odem.
Ne odnosi se samo na tebe nego uopšteno na sve.

Kao prvo, da ja imam 2 naloga kao prvo trebao bi mi razlog a ja jedva i sa ovim jednim izlazim na kraj.

Drugo: koristila bih proxy server sa mobilnom IP adresom što obično i radim po sajtovima, tako da bih mogla da namestim da se nalazim-okvirno- u Negotinskom kraju ili u Torontu, i admin bi morao da bude bar osrednji haker da to provali, a Senči nije nikakav haker, stoga zaključak je da te gluposti nisu potekle od nje, nego od ploda mašte ili mržnje ili Viktora ili Ličanina.

Treće: sintaksu izmenila do neprepoznatljivosti bih, primerom ovim pokazujem kako, riječi i redosljed a moga bi i neš' izmislit jeba ga.

Četvrto: Nenad (tako se zove) postoji poslednji put govorim, nikad nije iz svog stana tipkao (jer postoji opasnost da mu burazer nađe u pretrazi sajt za narkomaniju, opreza nikad dosta) nego kada je kod mene. Otuda mnoge sličnosti ali tu se sve završava. Sve ostalo ste istripovali.
I da, stvarno je bio povređen i besan kad je napustio forum i ne, neće se vraćati, ne bojte se.

Odjava.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Cao drugari! ;)
Kako ste, sta ima?
Ja danas odmaram... Najedoh se momacki baklave sa makom... Uh, ala je dobra. :)
Danas nista sljaka, vala se i odmoriti malo.
Nist', evo cisto da napisem nesto na svojoj temi, da se prekine ono sranje...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Fri Oct 22, 2021 12:34 pm Cao drugari! ;)
Kako ste, sta ima?
Ja danas odmaram... Najedoh se momacki baklave sa makom... Uh, ala je dobra. :)
Danas nista sljaka, vala se i odmoriti malo.
Nist', evo cisto da napisem nesto na svojoj temi, da se prekine ono sranje...
Prijatno. Vidim da si iskenjao to što si pojeo na moje skice i crteže.
Ni umetnost vam nije sveta...
Ja sam dobro, mada malo iznenađena.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Fri Oct 22, 2021 12:41 pm
StopBup wrote: Fri Oct 22, 2021 12:34 pm Cao drugari! ;)
Kako ste, sta ima?
Ja danas odmaram... Najedoh se momacki baklave sa makom... Uh, ala je dobra. :)
Danas nista sljaka, vala se i odmoriti malo.
Nist', evo cisto da napisem nesto na svojoj temi, da se prekine ono sranje...
Prijatno. Vidim da si iskenjao to što si pojeo na moje skice i crteže.
Ni umetnost vam nije sveta...
Ja sam dobro, mada malo iznenađena.
Srala si bukvalo o svima, o meni mozda i najvise, pocevsi od marta.
Sama si kriva sto imas status kakav imas, medju ljudima na forumu.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Fri Oct 22, 2021 12:52 pm
Akkasha Come Back wrote: Fri Oct 22, 2021 12:41 pm
StopBup wrote: Fri Oct 22, 2021 12:34 pm Cao drugari! ;)
Kako ste, sta ima?
Ja danas odmaram... Najedoh se momacki baklave sa makom... Uh, ala je dobra. :)
Danas nista sljaka, vala se i odmoriti malo.
Nist', evo cisto da napisem nesto na svojoj temi, da se prekine ono sranje...
Prijatno. Vidim da si iskenjao to što si pojeo na moje skice i crteže.
Ni umetnost vam nije sveta...
Ja sam dobro, mada malo iznenađena.
Srala si bukvalo o svima, o meni mozda i najvise, pocevsi od marta.
Sama si kriva sto imas status kakav imas, medju ljudima na forumu.
Ljudi...ovaj forum ima nekoliko hiljada članova, ti i Ličanin se uhvatite za penixe i igrajte...izvini samo se nadovezujem.

Ne možete da razdvojite umetnika i umetnost, osnove psihologije. Ja sam uvek mogla barem to dvoje da razgraničim.
Masterblaster
Posts: 45
Joined: Mon Jun 14, 2021 6:54 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Masterblaster »

Bupe kako možeš curi reći da "sere". Ili nisi završio osnovnu školu i upotpunio kućni odgoj ili si mentalno retardiran pa ne znaš razliku između cura i dečki. Da da da ona nosi bundu no znaš li ti koliko je bunda "teška"? Sarkastično i cinično i iako je cinizam razuman i arogancija istinoljubiva a oholost (arogancija i cinizam) jednostavna ili pak uobražena probaj dedukcijom vratiti ono što si dobio indukcijom. Ne možeš. Jer nije egzaktna. Zato ti ne seri i ponašaj se prema curama kao prema damama (znam da si isfrustriran i da te jebe pun kurac nelogičnog no ono što je tebi nelogičnost njima ima savršen smisao. Nisam peder ali kužim cure puno bolje nego drkoši kojima je smisao života dobro se izdrkat i reći vau). Ništa osobno, sukob različitih iskustava...nisam nikakav romantik već realist i radije smijeh nego grijeh iako vodi istome.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Masterblaster wrote: Sat Oct 23, 2021 7:38 pm Bupe kako možeš curi reći da "sere". Ili nisi završio osnovnu školu i upotpunio kućni odgoj ili si mentalno retardiran pa ne znaš razliku između cura i dečki. Da da da ona nosi bundu no znaš li ti koliko je bunda "teška"? Sarkastično i cinično i iako je cinizam razuman i arogancija istinoljubiva a oholost (arogancija i cinizam) jednostavna ili pak uobražena probaj dedukcijom vratiti ono što si dobio indukcijom. Ne možeš. Jer nije egzaktna. Zato ti ne seri i ponašaj se prema curama kao prema damama (znam da si isfrustriran i da te jebe pun kurac nelogičnog no ono što je tebi nelogičnost njima ima savršen smisao. Nisam peder ali kužim cure puno bolje nego drkoši kojima je smisao života dobro se izdrkat i reći vau). Ništa osobno, sukob različitih iskustava...nisam nikakav romantik već realist i radije smijeh nego grijeh iako vodi istome.
Bas si kjut, ali nadam se da ce me dragi Bog u zivotu postedeti onih finih koji moraju o tome da govore, a ti si nasao pravo mesto za to
Dobrodosao na narkomanija.ba
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Nisu sve zene dame, niti su svi muskarci gospoda...

https://m.youtube.com/watch?v=svJvT6ruolA
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Masterblaster wrote: Sat Oct 23, 2021 7:38 pm ono što je tebi nelogičnost njima ima savršen smisao. Nisam peder ali kužim cure puno bolje nego drkoši kojima je smisao života dobro se izdrkat i reći vau). Ništa osobno, sukob različitih iskustava...nisam nikakav romantik već realist i radije smijeh nego grijeh iako vodi istome.
PrimetiLA (ženka, dakle) sam da logika i žene ne idu baš zajedno. :lol: Jako retko.

Ne vređa me to, šta da se radi. Srećna mogu da budem što ne spadam u tu žensku većinu. Pročitaj "Pol i karakter" ako nađeš zgodno vreme, ima preko 500 strana, ali vredi. (Oto Vajninger). Veoma dobro filozofsko delo.
Locked