"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Viktor89 wrote: Wed Oct 20, 2021 10:04 pm https://youtu.be/O52jAYa4Pm8
😂👍
Nikad bolja replika na forumu

Vožnja i zezanje su dakle ipak mogući, samo kad bi se međusobno malo više kapirali.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Znaš kako ja tebe vidim, Stope?

Od obožavanja xxxane si postao neko ko im drži sveću kad si uvideo konačno da nemaš šanse, i dogurao si do uvlačenja Viktoru.

Ja ne znam šta je u tvojoj glavi, obriši i ovu poruku, trebalo je da bude privatna ali neka, ali sad ti Viktor barem dozvoljava da pričaš sa xxxanom. Doduše, koje je to pričanje, to je posebno za posmatranje.

Xxxana: "Kakav proser"
Ti: "Joj, jeste xxxanO, jesam, priznajem..."

Jel' drkaš na bezobrazne reči od xxxane, a? To te pali? Šteta što te udostoji samo reč-dve. Jel' držiš spremnu ruku u gaćama ako se pojavi? Uvežbano svršavanje za 8 sekundi...

#nomercynolimit #hardcoreonly

Doduše, Lika je insinuirao i tvoju gej stranu, pa sad...u svakom slučaju samo za Stopilija:
Šipu ga loma
https://youtu.be/-Jns5v9f7Zc
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Da ti na praktičnom primeru pokažem šta znači "brisati patos" sa nekim. Pošto drugačije ne kapiraš.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

@xxxana
Nisam mogla da objasnim drugačije izvini na pominjanju. Ništa uvredljivo na tvoj račun. On je paćenik, ne ti. Ti si jedina ok.

@Makedonec ajde jednom u životu napiši javno mišljenje a ne "navijati za mene", nije ovo utakmica (nego je samo meni malčice pukao film).
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

E, tako. Svakom sve u lice i a u pičku materinu.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Thu Oct 21, 2021 2:49 pm E, tako. Svakom sve u lice i a u pičku materinu.
Jeb'o te, ovo nije ni smesno, uzas, pomozi sebi.

Hajde kad trazis.

Uvlacila si se svima, kad nisi uspela, kreirala si lazni profil, i pravila budalu od sebe. Toliko si suplja da nisi svesna da si se sama vise puta odala, ali nisam hteo da ti kazem, reko' opametices se i prestati da seres. Toliko pustas da nisi svesna da si ono sto si pisala na srpskom:"Problem nije problem, vec tvoj stav o problemu...", si isto napisala na "Auserovom" potpisu, samo na engleskom. Onda slika koju si okacila sa "njegovog" profila, ona kad covek visi u cizmama "gravity boots" je okacena preko istog host sajta sa kojeg si kacila slike sa "pravog" profila, onaj sajt koji sam ti ja objasnio kako se koristi... Jesi se dogovorila koji ti je pravi profil? Onda koriscenje reci/skracenice "brt" je prisitno bilo sa oba profila. Pa sama prica sa tog profila, vrlo lako ukazuje da se radi o laznom, duplom, kad covek razmisli. Odmah si se kao "Auser" ukljucila sa slicnom pricom kao i sa pravog profila. Mislis da si nas ovde prevarila, nisi, samo si budalu od sebe napravila. Napadas mene koji sam verovatno bio najkorektniji ovde prema tebi, ali vise necu, vec po zasluzi, mada, necu ni trositi reci vise na tebe. Los si covek, i ne zasluzujes moju paznju.
Evo ti malo, i to je to od mene.
Necu vise da trosim reci na tebe, niti da komentarisem nebuloze koje si malocas ispisala. Brises patos sama sobom, pa hajde i ja malo da ti pomognem.
P.s. Moguce da ce sad doci i "Auser" ,"da ti drzi ledja"...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Jesi li se izdrkao dovoljno?


Tebi se ne obraćam nego onima koji čitaju.
Pravdanje je nešto najgluplje što čovek može da uradi ovde.
Ako si zasro, ćuti i snosi posledice. Ali ovde je fascinantno kako svi misle da sam dupli profil.
Isti potpis? Čoveku se svidelo.
Isti host sajt- to je taj isti koji je Stop svojevremeno meni objasnio kako se ovde kače slike.
Korišćenje reči "brat"? Viktor i xxxana imaju sopstveni rečnik, takoreći.
Itd. Mogu da "sperem" sve što si nalupetao jednim potezom- IP adresa. Ili ćeš i za to da kažeš da koristim proxy server.


Znate ljudi da mi je stvarno fascinantno šta je njima u glavama. Znači nije bitna istina nego je bitno šta Viktor misli.

Dokaži ovo lupetanje :lol:

A da mislim da si napaljeni blago retardirani manijak koji drka na Ančine prljave reči, mislim.

Dokaži da ne drkaš.

I s kim se ti majke ti "zbližio" ovde? Ako misliš da jesi, to gore.

Aj vozdra. Jbte brt sve hejteri. Svršavate, a? Vidim digla se gledanost. Pa kako drugačije, kad ja dođem, svi me čitaju. Šou.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Moram ti kupiti jedan domestos, zasluzila si.
Ovo je jedno od jacih brisanja patosa do sada.
Bas si duplikat.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: "informativni razgovor"

Post by licaninsasela »

Stope stope.
Locked