O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Fri Sep 17, 2021 3:02 pm
Viktor89 wrote: Fri Sep 17, 2021 12:02 pm Ne ide znanje bez dela. Možda se može reći da je znanje upozoravajuće onome što prethodi svrsi. Ne znam kako posmatraš. Sa svim pokupljenim znanjem koje delimo među sobom čovek zgreši na delu. Mi smo, pak, ovde i ne radi se više od baljezganja po forumu i ko će koju pametnu reći. Problem na kvačilu. Jasno svima. Razlika je u razumevanju ispisanih reči i shvatanju u celosti.
Kakvo sad "kvačilo"?
Ti si ili genije pa pišeš asocijativne postove namerno ili samo znaš kako se zoveš i više ništa.
Boriš li se? Imaš sve poroke, pa pitam. Zvučiš k'o da si puk'o, ništa o sebi ne pišeš, msm, ok su konstruktivne kritike ali iskreno šta ja da ti odgovorim kad mi kažeš "Boriš se sama sa sobom, kladio bih se na iks", e pa nisi bio u pravu, nije "nerešeno", ja smanjila "Leponex" na četvrtinu tablete. Nekog pomaka ima. A i da je sve isto, bolje nego unazad.
Bolje ler nego rikverc.
Ne drami. Ne želim raspravu. Dozirano, moj je način, moji su razlozi. Što ti ne odgovara, preskoči.

Mogu da objasnim kako pogrešno kapiraš.

Znanje - ono čime se mentalno obogaćujemo čitajući, razlikujući se od dela koje moramo proći iskustvom, čime se emocionalno obogaćujemo. Neka kenjam. Zabole me.

Hoću reći, samo znanje bez delanja ne ide. Kao knjigu koju si čitao, a uh kako dobro razumeo, pak, ostao ušuškan u komforu svoje bolesti.

Klađenje na iks, takođe, nisi skontala. Objasniću ti. Bilo je u tvojim i samo tebi prepoznatljivim trenutcima - kad si počela pisati o meni i nisi umela da prestaneš. Na konto nerešenog je da raspravljaš sama sa sobom i ni na čemu ostala.

Vozdra.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Fri Sep 17, 2021 3:02 pm Bolje ler nego rikverc.
Dopada mi se rečeno. Ipak, sagledavši da na leru vidiš da ne znaš gde si, bolje idi u rikverc, znaćeš kuda dalje.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

Bar se više ne koljemo. Vozdra.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Thu Sep 16, 2021 7:33 pm Isto sam pomislio. Mada pisala je Frajla ovde dobrih 6 godina, Ninocka 4.

Doci ce vreme kad cemo se i mi povuci, mozda obici po nekad forum...

Ok je forum. Sto se mene tice, dobro je posluzio svrsi, ali mislim da moze jos.

Verovatno ce nas pomenute dve, ili bar jedna od njih, ponovo obici, nadam se onako usput.

Pozdrav za Ninu i Frajlu!
Jeste na neki način. Ispade da sam ja ostavila dosta korisnog, ljudi mi to stalno govore. Ako, lepo.

Što se mene tice, mene je ovde razumela, ali baš razumela samo Sanela i niko drugi. Imala sam više svađa nego iko, čini mi se.

Viktor me specijalno takoreći redovno "sahranjivao", ti se praviš lud da nisi primetio ("Akkasha, nije ti mislio loše, nisi razumela").

I tako dalje.

Uvek kažem: "Bolje iskrena distanca nego licemerna bliskost".

A zašto sam tebe citirala- iz dva razloga- prvi je da se nadovežem a drugi da se, eto, pozdravim. A pošto si ti govorio o onima koji su otišli, pa zato. Nemam ja više nikoga ovde sa kim bih bila bliska a da nije lažno, Viktor i xxxana su dva člana ovog foruma sa kojima mi je nemoguće popraviti odnos a ni ne želim, dve protuhe koje mi dižu pritisak i ne vidim zašto sebe da dovodim u situaciju da mi se tresu ruke i znoje dlanovi.

A koliko me niste shvatili vidi se po tome što mi Viktor (ovog puta ne iz loše namere) objašnjava šta je znanje (tragikomično!) i kako se "suvoparno" znanje razlikuje od iskustvenog.

Forum sam i ja zavolela ali nisam se vezala niti za jednog jedinog člana.

Ljudi, zbogom i sve najbolje.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Fri Sep 17, 2021 8:20 pm
StopBup wrote: Thu Sep 16, 2021 7:33 pm Isto sam pomislio. Mada pisala je Frajla ovde dobrih 6 godina, Ninocka 4.

Doci ce vreme kad cemo se i mi povuci, mozda obici po nekad forum...

Ok je forum. Sto se mene tice, dobro je posluzio svrsi, ali mislim da moze jos.

Verovatno ce nas pomenute dve, ili bar jedna od njih, ponovo obici, nadam se onako usput.

Pozdrav za Ninu i Frajlu!
Jeste na neki način. Ispade da sam ja ostavila dosta korisnog, ljudi mi to stalno govore. Ako, lepo.

Što se mene tice, mene je ovde razumela, ali baš razumela samo Sanela i niko drugi. Imala sam više svađa nego iko, čini mi se.

Viktor me specijalno takoreći redovno "sahranjivao", ti se praviš lud da nisi primetio ("Akkasha, nije ti mislio loše, nisi razumela").

I tako dalje.

Uvek kažem: "Bolje iskrena distanca nego licemerna bliskost".

A zašto sam tebe citirala- iz dva razloga- prvi je da se nadovežem a drugi da se, eto, pozdravim. A pošto si ti govorio o onima koji su otišli, pa zato. Nemam ja više nikoga ovde sa kim bih bila bliska a da nije lažno, Viktor i xxxana su dva člana ovog foruma sa kojima mi je nemoguće popraviti odnos a ni ne želim, dve protuhe koje mi dižu pritisak i ne vidim zašto sebe da dovodim u situaciju da mi se tresu ruke i znoje dlanovi.

A koliko me niste shvatili vidi se po tome što mi Viktor (ovog puta ne iz loše namere) objašnjava šta je znanje (tragikomično!) i kako se "suvoparno" znanje razlikuje od iskustvenog.

Forum sam i ja zavolela ali nisam se vezala niti za jednog jedinog člana.

Ljudi, zbogom i sve najbolje.
Tvoji scenariji.

U startu sam bio stava da mi nije jasno da gradite neke odnose i kočite da bi ih održali.

Ćuti, Akkasha. Izvinjavaš se Stopbupu za rečeno. Nemoj jebati. Njega si citirala. Nemoj opet jebati. Reci drugima.direktno ono što želiš.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Sta reci? Koju posluku porati?

Evo neko nindza sranje sa Zan Klod Van Damom na Superstar hd. :)

P.s. Akkasha ce doci, mozda cak i veceras...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Viktor89 »

StopBup wrote: Fri Sep 17, 2021 10:34 pm Sta reci? Koju posluku porati?

Evo neko nindza sranje sa Zan Klod Van Damom na Superstar hd. :)

P.s. Akkasha ce doci, mozda cak i veceras...
Žan Klod. Uh. Glumčina za izbegavanje. O ukusima ne treba raspravljati. Glumci sa kvalitetom već jednom u grobu ili već u grobu.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

[
Last edited by xxxana on Sat Sep 18, 2021 5:26 am, edited 1 time in total.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Fri Sep 17, 2021 11:03 pm
Viktor89 wrote: Fri Sep 17, 2021 10:55 pm
StopBup wrote: Fri Sep 17, 2021 10:34 pm Sta reci? Koju posluku porati?

Evo neko nindza sranje sa Zan Klod Van Damom na Superstar hd. :)

P.s. Akkasha ce doci, mozda cak i veceras...
Žan Klod. Uh. Glumčina za izbegavanje. O ukusima ne treba raspravljati. Glumci sa kvalitetom već jednom u grobu ili već u grobu.
Dobri ste sa temama
Ono, nidje veze jedna sa drugom
Meni ke vrh Entoni Hopkins, jednom jes, ali obozqvam tog glumca i mogu gledati njegovu glumu u filmovima koje sam gledala, opet
I izvikani Al Paćino je glumčina. Odglumeti slepca kao da si slep, okretajući se unutrašnjosti i zanemarujući vid za spoljašnjost. Film puno govori. Glumac, takođe.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

.
Last edited by xxxana on Sat Sep 18, 2021 5:27 am, edited 1 time in total.
Post Reply