SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

@Stope, baš sam ti poslala u inbox poruku gde ti se izvinjavam zbog navedenog. Stvarno sam ispala blago rečeno nepravedna prema tebi, što si više dokazivao to sam ti manje verovala.
Ali ti se ponašaš "šta bilo, bilo, idemo dalje" tako da ja ovaj tvoj post uopšte NE shvatam kao neku "prozivku".
Ti jednostavno reaguješ na napisano, kao i ja, znači od posta do posta, dok recimo Viktor ne reaguje na šta piše nego ko piše i zbog toga ja komunikaciju sa tobom mogu nastaviti a sa njim sam u začetku "rata do istrebljenja", tu su preteške reči pale da bi bilo moguće krenuti od početka, mi ne možemo ovde oboje da budemo.

Zanima me @ljubavni čaj šta ima da kaže, zašto joj se čini da ja jedina ovde moram da izmišljam prijatelje, i zbog toga sam i pisala.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Od @Stopa sam dobila kulturniju varijantu "odjebi" poruke u inboxu, tako da sam prevazišla i Ličanina koji je svojevremeno pisao da ga ljudi vide kao zlo :lol:

Ovo mi je već smešno, nikad doživela nisam ništa slično.

@Ljubavni čaj, ne morate odgovoriti, nema veze.
@Makedonec, neka te, ne moraš ni ti.
(@Ausername-a ste oterali za "vijek vijekova")

Aaaaa, da Stope još nešto: lažni profili na FB ne služe meni da se različito predstavljam, haha, uopšte nisam na tako nešto pomislila, imaju svoju svrhu a ta svrha nije nikakvo varanje ljudi.

Iskreno...ma, ništa. Toliko.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

Ajde ovako: kao prvo, ja nisam nikakva Maja koja je ovde pisala 2005.

Muškarac sam i došao sam ovde da se malo izezam, međutim, otrglo se kontroli.
Onda sam rekao ortaku da bi mogli malo da se vozimo, pa i jesmo.

A sad nas dvojica odosmo da se ufiksamo.

Da li vam je ovo realnije?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Akkasha Come Back wrote: Tue Aug 03, 2021 9:03 pm Od @Stopa sam dobila kulturniju varijantu "odjebi" poruke u inboxu, tako da sam prevazišla i Ličanina koji je svojevremeno pisao da ga ljudi vide kao zlo :lol:

Ovo mi je već smešno, nikad doživela nisam ništa slično.

@Ljubavni čaj, ne morate odgovoriti, nema veze.
@Makedonec, neka te, ne moraš ni ti.
(@Ausername-a ste oterali za "vijek vijekova")

Aaaaa, da Stope još nešto: lažni profili na FB ne služe meni da se različito predstavljam, haha, uopšte nisam na tako nešto pomislila, imaju svoju svrhu a ta svrha nije nikakvo varanje ljudi.

Iskreno...ma, ništa. Toliko.
Aj opusti se. Morao sam nesto da napisem, da bi se pokrenula bilo koja prica. :)

Nisi ti od mene dobila nikakvu odjebi poruku...

Ulazih na forum zadnjih dana, ono niko nista ne pise, pa 'aj" reko' ja cu...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

@Stope, ima mnogo kvalitetnih tema na forumu, ako ti se pisalo, bukvalno možeš da biraš a ne da tema i dalje ide u pravcu "mlaćenja prazne slame" i pisanija o meni.

(Sad samo čekam da mi splavaruša neka, juče učlanjena, napiše "Nebitna si", jer od svih proseravanja ovo je sad "najmodernije" reći nekome).

Setih se Frajle. Na temi "Moj kut (ak)" koja od tada ne piše, scena je bila "Ume žena da kuca valjda sama, ne treba joj advokat" jer na svako pitanje, ne uvredu nego pitaš nešto, odmah eto Viktora, nazvala ga je "advokat", eto i tebe, nazvala te je "drugi branilac".

I KO da piše a i kome?

Auser je JEDNOM nešto PITAO jer meni nije bilo jasno a nisam htela da kopam, on je "iskopao" i dečko je bez uvrede ikome momentalno optužen da je lažnjak.

Najbolje bi bilo zaključati ovu temu. Ne vodi nikuda osim što posmatračima i Viktoru daje nekakvu satisfakciju izbacivati otrov ovde umesto svoje probleme rešavati. I opet sam iskrena.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Tue Aug 03, 2021 8:27 pm
Dobro, da njih dvoje nisu to napisali, verovatno ja ne bih to ni pomislio, ne zelim time da se bavim.

Pa u tome i jeste sva fora, ti ne želiš da se time baviš, ali "crv sumnje" je ubačen.
Takozvani "crv sumnje", odlična tehnika strpljivih ljudi. Tu taktiku su primenjivali i u ratovima. Mnogi brakovi su pukli takođe.
Fazon je baš u tome što nećeš poverovati u nešto suludo. Na primer da te žena vara. Nećeš poverovati.
Polako (a pisao si o moći podsvesti) "crv" počinje da radi.
Pojavi se misao, ti je odbaciš, ma nemoguće.
Polako.
Pojavi se ista sumnja drugi, treći, pedeseti put- razmišljaš već o mogućnosti da je "crv", možda, istinita informacija?
Sledeća faza je, ako stvarno veruješ svojoj ženi- da otvoreno kažeš šta te muči, ispričate se i možda spasete brak.
To sa brakom je samo primer.
To je Viktor meni uradio. Ubacio je svima "crva sumnje" a da strpljenja ima, to se pokazalo.
E, u tome je fora. Sad će da vreba i da razmišlja kako i šta i kad da napiše, zbog čega ga žalim. Koliko bedan život mora da ti bude da ti 2 dana samo misliš na to kako mene da "spustiš" u očima drugih? To mi je na neki način i kompliment, toliko vremena troši samo zbog mene.
Ja njega nisam ni čitala, ako je uopšte nešto novo i pisao, a ni o kome ne razmišljam, dođem ovde kad mi se piše, ispišem se i odem. Nešto slično mi je Ličanin i predložio, ispucaš se i odeš, dao mi je pametan savet.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

I da ovde završim više o temi Viktor.
Ima takvih likova, koji u nastojanju da impresioniraju jednu osobu, u ovom slučaju xxxanu, ne vode uopšte računa koga će "usput" povrediti, zapravo povređuje /vređa sve redom (ja zaista ne znam ima li na celom forumu osobe sa kojom je on OK-nema) samo da bi pokazao da njemu samo xxxana vredi i niko drugi.

Nađi neki drugi način da sebe izdigneš, lako je "izdizati" sebe spuštajući druge a ti to stalno radiš.

Vidiš, Stope, gde si pogrešio. Pod znacima navoda "pogrešio", ok si sa svima. Treba da bude "izolovana od krda", ona ni sa kim ne komunicira, sve manje i manje, to je totalno bolesno. Baš bolesno. Viktore, tebi treba stručna pomoć, kažem ti na vreme, dok ne prebiješ nekoga usled tolike posesivnosti.

Xxxana ja sam sa tobom imala lepu komunikaciju dok se nisi "udala", s'obzirom da ne mogu da razgovaram sa tobom (i ako odgovoriš, Viktor će se umešati, da ti pišem pp eeee od toga je i počelo sve naopako pa neću a ne znam ni o čemu bih) htedoh reći ćao, pozdrav i sve najbolje, zaista, čuvaj se i pazi na sebe. (Mislim, bolje je ovako, da se ne bi svađali da se ignorišemo. Što ne znači da ti išta zameram, sama ćeš osetiti da te Viktor zapravo guši a mene guše njegove replike na sve što kažem tebi, jeboteeee, došlo dotle da ne sme ništa da te se PITA. )
Poz.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

Biješ bitke sa samom sobom. Čekam pobedu. Kladio bih se na iks.

Bilo je dobre priče i sa tobom. Često preteraš. To te jebe. Ne vidiš problem u sebi.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Jos jedno zlato na Olimpijskim igrama, Jovana Prekovic, karate, svaka cast! Nego izgubih tonu zivaca gledajucu polufinale vaterpola! Sudija pederu! Na kraju je sve doslo na svoje, u nedelju za zlato protiv Grcke, a odbojkasice i kosarkasice ce se boriti za bronzu.
Je l' gledate Olimpijske igre?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Fri Aug 06, 2021 4:28 pm Jos jedno zlato na Olimpijskim igrama, Jovana Prekovic, karate, svaka cast! Nego izgubih tonu zivaca gledajucu polufinale vaterpola! Sudija pederu! Na kraju je sve doslo na svoje, u nedelju za zlato protiv Grcke, a odbojkasice i kosarkasice ce se boriti za bronzu.
Je l' gledate Olimpijske igre?
U sećanju su mi ostale Olimpijske igre 2012 u Velikoj Britaniji, između ostalog zbog izuzetnog stila atletičara (naočare za sunce u istoj boji sa patikama- to je tad počelo među sportistima, sada više nije čudno) pa zatim zbog jedne Ruskinje koja je izgubila boks meč ali je pretrpela strahovit udarac u levu sisu, i na kraju onih nekoliko učesnika koji su, ako se sećaš, iskoristili priliku da pobegnu iz "Olimpijskog sela".)

Ova godina mi je prva da ne pratim.
Post Reply