"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

Alohaa wrote: Tue Jun 15, 2021 8:42 pm
Viktor89 wrote: Tue Jun 15, 2021 12:33 pm
StopBup wrote: Tue Jun 15, 2021 9:03 am Aloha, ne znam šta bih ti rekao, što ovde do sada nije rečeno...
U glavnom, srećno!
Znači, ako neko prolazi kroz težak period i ima svoja pitanja i nedoumice, ti ga upućuješ na čitanje. Možda nema volje prelistavati sve sa psihom koja ga, očito, jebe i trebaju mu odgovori.

Ja mu nemam šta reći, taj lek mi je poslužio određeno vreme za pokrivanje zikre.
Ja nisam imao nikakvu krizu kada sam počeo uzimati ovo , nego sam imao malo veće odgovornosti a takođe i malo veći stres i uzeo ovo i malo po malo mi postalo svakodnevica i eto mene danas tu .... daleko od toga da nisam uzimao dop vise puta u životu , ali sam mislio tada pošto je tableta koju proizvode ljudi a zbog prvenstveno bolesti zavisnosti , da ne moze biti ovako nego mnogo manji problem . Zlatili se bolovi i ostalo od her , mada to nisam iskusio .
I u tim trenucima sam se nalazio na nepristupacnom mjestu kada je internet u pitanju a stres je bio jako veliki kao i opasnost .
Trajalo je to nekih 15-20 dana i receno mi je da cu imati probleme zbog toga tada a ja kao budala krenuo da se bavim drugim stvarima a ovo ostalo nezavrseno i opet , eto mene danas tu(p) ...
I heroin je nekada prodavan kao lek, nije ti trebao ni lekarski recept, nalazio se u slobodnoj prodaji po apotekama 15-ak godina.

I posle klinike u koju planiraš da ideš, navikni se neko vreme na tupo stanje. Oporavak posle bupa je prilično dug, pripremi se na to, i nemoj to da te obeshrabri.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Tupo stanje je već često , nego je problem što toga ja nisam bio svjestan a na početku ni zašto mi se desio pad motivacije kao i životne energije . Nije se to vidjelo na meni nešto puno ali dovoljno je bilo progovoriti sa nekim par riječi da uhvatim sebe kao totalnog stranca , i na početku taj dio u kojem ne znam sta mi je , zasto sam reagovao tako premekano u situaciji u kojoj ja treba da reagujem dosta suprotno . Sad tek shvatam da moram dosta da se izolujem od svoje sredine i da odem tek kad dodjem u neki razuman stadijum .
Ovo je baš za samoću ili biti sa nekim kinezima koji ne razumiju ni riječi mojeg a ni ja njihovog , i samo klimanje glavom 😄
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Jedna stvar me zanima ako neko vidi .
Sada treba da smanjim brzo za 0.50mg a uzimam dva puta dnevno . Da li je bolje da se nekako otarasim ove druge doze potpuno ili da smanjim prvu i svedem je na istu dozu kao i drugu a onda bi bile po 0.50mg dnevno .
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

Alohaa wrote: Wed Jun 16, 2021 2:39 am Jedna stvar me zanima ako neko vidi .
Sada treba da smanjim brzo za 0.50mg a uzimam dva puta dnevno . Da li je bolje da se nekako otarasim ove druge doze potpuno ili da smanjim prvu i svedem je na istu dozu kao i drugu a onda bi bile po 0.50mg dnevno .
Ovo izgleda čudno kad pročitam . Trenutno uzimam 1.50mg dnevno
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Alohaa wrote: Wed Jun 16, 2021 2:47 am
Alohaa wrote: Wed Jun 16, 2021 2:39 am Jedna stvar me zanima ako neko vidi .
Sada treba da smanjim brzo za 0.50mg a uzimam dva puta dnevno . Da li je bolje da se nekako otarasim ove druge doze potpuno ili da smanjim prvu i svedem je na istu dozu kao i drugu a onda bi bile po 0.50mg dnevno .
Ovo izgleda čudno kad pročitam . Trenutno uzimam 1.50mg dnevno
Zasto cudno? Mislis da je to malo? Nije, lek je jak i ta mala doza bi nekom strejteru pomutila mozak
Ako ti se zuri, uzimaj 2x po 0,5
Da ti ne bi palo na pamet uvece se dodati i napraviti gresku
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

xxxana wrote: Wed Jun 16, 2021 2:26 pm
Alohaa wrote: Wed Jun 16, 2021 2:47 am
Alohaa wrote: Wed Jun 16, 2021 2:39 am Jedna stvar me zanima ako neko vidi .
Sada treba da smanjim brzo za 0.50mg a uzimam dva puta dnevno . Da li je bolje da se nekako otarasim ove druge doze potpuno ili da smanjim prvu i svedem je na istu dozu kao i drugu a onda bi bile po 0.50mg dnevno .
Ovo izgleda čudno kad pročitam . Trenutno uzimam 1.50mg dnevno
Zasto cudno? Mislis da je to malo? Nije, lek je jak i ta mala doza bi nekom strejteru pomutila mozak
Ako ti se zuri, uzimaj 2x po 0,5
Da ti ne bi palo na pamet uvece se dodati i napraviti gresku
Hvala puno . Mislim da sam u ovo ušao previse ishitreno i nepotkovan znanjem oko ovoga .
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Alohaa wrote: Wed Jun 16, 2021 3:44 pm
xxxana wrote: Wed Jun 16, 2021 2:26 pm
Alohaa wrote: Wed Jun 16, 2021 2:47 am

Ovo izgleda čudno kad pročitam . Trenutno uzimam 1.50mg dnevno
Zasto cudno? Mislis da je to malo? Nije, lek je jak i ta mala doza bi nekom strejteru pomutila mozak
Ako ti se zuri, uzimaj 2x po 0,5
Da ti ne bi palo na pamet uvece se dodati i napraviti gresku
Hvala puno . Mislim da sam u ovo ušao previse ishitreno i nepotkovan znanjem oko ovoga .
Isprati sebe i vidi koliko mozes, najbolje tako
Meni licno je doza koju smanjujes puno, zuri ti se, pa razumem
Razlicito reagujemo, ali tek na malim dozama shvatimo bup i njegovu jacinu..
Pisi..
Srecno
Alohaa
Posts: 49
Joined: Thu May 27, 2021 3:25 am

Re: "informativni razgovor"

Post by Alohaa »

xxxana wrote: Wed Jun 16, 2021 9:33 pm
Alohaa wrote: Wed Jun 16, 2021 3:44 pm
xxxana wrote: Wed Jun 16, 2021 2:26 pm
Zasto cudno? Mislis da je to malo? Nije, lek je jak i ta mala doza bi nekom strejteru pomutila mozak
Ako ti se zuri, uzimaj 2x po 0,5
Da ti ne bi palo na pamet uvece se dodati i napraviti gresku
Hvala puno . Mislim da sam u ovo ušao previse ishitreno i nepotkovan znanjem oko ovoga .
Isprati sebe i vidi koliko mozes, najbolje tako
Meni licno je doza koju smanjujes puno, zuri ti se, pa razumem
Razlicito reagujemo, ali tek na malim dozama shvatimo bup i njegovu jacinu..
Pisi..
Srecno
Dosta sam mazohistički ovo radio do sada , kao da nije moj organizam u pitanju . Da je čak bio neko drugi u pitanju ja bih bio 100 puta blaži prema njemu .
Još sam na ovih 1.5mg pa planiram spuštanje sjutra ili preksjutra . Zakazao sam čak detox u jednu kliniku u Bg , pa me zanima šta mislite koliko bi to bilo pametno sa 1.5 krenuti na 0 odma ali sa detoxom i svim potrebnim medikamentima . Volio bih da izađem iz ovoga sa što manjim posljedicama , a ne znam kako bi u ovom slučaju bio taj detox . Sigurno mora biti bolji nego bez ičega odma spuštanje , ali šta znam . Što se tiče bola , to mi nije problem , ali što se tiče psihe e to mi je malo upitno .
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by yasujirozu »

StopBup wrote: Fri Apr 16, 2021 5:54 pm Idem da jedem sarmu, evo gotova je. :D
nadrealna tema, koju ova beket/jonesku rečenica, ovaploćuje :mrgreen:
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Alohaa wrote: Sat Jun 19, 2021 12:38 am
xxxana wrote: Wed Jun 16, 2021 9:33 pm
Alohaa wrote: Wed Jun 16, 2021 3:44 pm
Hvala puno . Mislim da sam u ovo ušao previse ishitreno i nepotkovan znanjem oko ovoga .
Isprati sebe i vidi koliko mozes, najbolje tako
Meni licno je doza koju smanjujes puno, zuri ti se, pa razumem
Razlicito reagujemo, ali tek na malim dozama shvatimo bup i njegovu jacinu..
Pisi..
Srecno
Dosta sam mazohistički ovo radio do sada , kao da nije moj organizam u pitanju . Da je čak bio neko drugi u pitanju ja bih bio 100 puta blaži prema njemu .
Još sam na ovih 1.5mg pa planiram spuštanje sjutra ili preksjutra . Zakazao sam čak detox u jednu kliniku u Bg , pa me zanima šta mislite koliko bi to bilo pametno sa 1.5 krenuti na 0 odma ali sa detoxom i svim potrebnim medikamentima . Volio bih da izađem iz ovoga sa što manjim posljedicama , a ne znam kako bi u ovom slučaju bio taj detox . Sigurno mora biti bolji nego bez ičega odma spuštanje , ali šta znam . Što se tiče bola , to mi nije problem , ali što se tiče psihe e to mi je malo upitno .
Mogu ti reci samo kako ja sada ne bih, a to je nikako sa te doze..
Ne bih da obeshrabrim, slabic sam jbg
Mislim da pravi problemi tek dodju bez bupa, idi na kliniku i prihvati svoje zbunjujuce stanje kao simptom, izguraj
Nikada nisam bila na detoxu, pa ne znam kako ide, ali sigurno je da ces imati propratnu terapiju, a ne znam koliko ce ti uciniti stvari podnosljivijim, ja sam isla bez icega i to sa minimalne doze, bilo je tesko
Locked