SVAKODNEVICA, opšte stvari, sve i ništa

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Ausername »

Jurke? Baš sam tražio. Šteta, stvarno. Baš sam zakasnio.
Frajla. Akkasha. Pa čak i Ličanin, ja njega na svoj način razumem. Ako ništa drugo barem bi mi napisao 3-4 posta od po 800 karaktera, da imam šta da čitam.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

Ausername wrote: Sat Jun 12, 2021 7:44 pm Jurke? Baš sam tražio. Šteta, stvarno. Baš sam zakasnio.
Frajla. Akkasha. Pa čak i Ličanin, ja njega na svoj način razumem. Ako ništa drugo barem bi mi napisao 3-4 posta od po 800 karaktera, da imam šta da čitam.
licaninsasela je ostavio puno kvalitetnih postova. Ne znam šta bi ti mogao reći što već nije. Ispucao se, okrenuo se drugim stvarima. To kapiram.

Ne znam šta tebe muči? Tražiš savet konkretno za šta?
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

Morao sam ući na post da vidim na šta si se, Sanela, nasmejala, ti kao psiholog.

Ne možeš se ti "spustiti" na moj nivo. Imam samo moje srce i razum, koje sam nosio kroz to iskustvo. To znam ja, drugi mogu da misle. Možeš pomoći da se izborim.

Imaš znanja i to poštujem.

Sada moram poštovati propise da ne bih bio banovan.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by StopBup »

Viktor89 wrote: Sat Jun 12, 2021 10:05 pm Morao sam ući na post da vidim na šta si se, Sanela, nasmejala, ti kao psiholog.
Sanela je sociolog, ne psiholog.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

StopBup wrote: Sat Jun 12, 2021 10:13 pm
Viktor89 wrote: Sat Jun 12, 2021 10:05 pm Morao sam ući na post da vidim na šta si se, Sanela, nasmejala, ti kao psiholog.
Sanela je sociolog, ne psiholog.
Šta god. Lično bih se trebao podići na nivo da nekoga razumem. Apsolutno loša upotreba reči za bolesnog čoveka.

Ni naš nivo se ne može generalizovati.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Viktor89 wrote: Sat Jun 12, 2021 10:34 pm
StopBup wrote: Sat Jun 12, 2021 10:13 pm
Viktor89 wrote: Sat Jun 12, 2021 10:05 pm Morao sam ući na post da vidim na šta si se, Sanela, nasmejala, ti kao psiholog.
Sanela je sociolog, ne psiholog.
Lično bih se trebao podići na nivo da nekoga razumem.
👍
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

A ja ću proći kroz iskustvo, a onaj iz foteljice će unapređivati znanje na meni i upotrebiti termin spustiti se na nivo. Malo poštovanja. Ono, hvala.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by xxxana »

Viktor89 wrote: Sat Jun 12, 2021 11:28 pm A ja ću proći kroz iskustvo, a onaj iz foteljice će unapređivati znanje na meni i upotrebiti termin spustiti se na nivo. Malo poštovanja. Ono, hvala.
Nastavi i bices banovan, ali razumem te.. Problem sa foteljicama :)
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Sun Jun 13, 2021 12:07 am
Viktor89 wrote: Sat Jun 12, 2021 11:28 pm A ja ću proći kroz iskustvo, a onaj iz foteljice će unapređivati znanje na meni i upotrebiti termin spustiti se na nivo. Malo poštovanja. Ono, hvala.
Nastavi i bices banovan, ali razumem te.. Problem sa foteljicama :)
Neka budem. Možda bi mi trebalo.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: SVAKODNEVNICA, tema za zezanje i opuštanje ;)

Post by sanela »

Hahahaha
Sanela je socijalni radnik.
Oko spustanja na nivo sam komentarisala neciji post kako se ja spustam na nivo, jer ste vecinom neobrazovani kako bi me shvatili. To nisu moje rijeci.
Istina, nemam iskustvo drogiranja, ali imam zivotnih iskustava koliko hocete, tako da znanje kombinujem sa iskustvom. Nisam pala s grane. I ne sjedim u foteljici. :lol:

@Ausername. Moram se sloziti sa StopBupom, iako si mu rekao da sere, kada je napisao da pises povrsno i kao klinac, a da bi odrzao apstinenciju nije dovoljno da budes u 4 zida, pravis sklekove i gledas u plafon nadajuci se da ce misli o dopu proci same od sebe za mjesec dana. Nece!
Kako da odrzis apstinenciju? Trebas upoznati sebe, steci vjestine koje ti fale, upoznati se sa emocijama, preraditi strahove i traume iz proslosti... a to ne mozes u 4 zida. Forum ce ti ubiti vrijeme, ali ako hoces da odrzis apstinenciju, nakon 15 ak dana apstinencije nadji psihoterapeuta. Zbog korone ih dosta radi online, tako da mozes izabrati nekog iz druge drzave, a ne grada. Kljuc oporavka je potpuna iskrenost, a sam oporavak je proces odrastanja i sazrijevanja i ne postize se preko noci ni za 15 dana. Nista ne planiraj, dan po dan i polako naprijed uz strucnu pomoc napravi plan kojeg ces se drzati ko pijan plota.
Post Reply