EMOCIJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Sat May 15, 2021 4:51 pm Ne znam koliko vezu iz takvog sveta mozemo uzeti kao primer veze.. Muskarci su tu bas slicni, kao balvani, samo nesto petljaju, nesto traze.. Nema tu ljubavi, samo neka bolesna povezanost.. To se shvati kada ode u zatvor, jer nema druge nego da zavrsi tamo ili kada je udaljen da imas prostora za sebe i da razmislis o svemu
Pa "završila sam " i ja isto u zatvoru. Ja nisam mogla više da živim tako, uvek sam govorila da ljudi ne shvataju da ja ulažem duplu energiju bukvalno pri svakom koraku, tako što je on dugonog i visok preko 185 cm a ja samo 168 ili 169 cm, pa ja napravim 2 koraka dok on napravi 1, što znači da je on hodao a ja trčala pored njega.
Ajde da vidim tog ko će ceo dan da trči.

Drugo, xxxana, higijena, ti me razumeš kao žensko, ja ni kampovanje ne volim kad nemam svoje kupatilo a ovaj život na ulici...prosto sam menjala ljubav za komfor.
Eto, rekoh. Jebiga. Kučka? Možda.

Ja sam ispisala svoje iskustvo više kao suovisnik, uglavnom napisala sam kako osećam a sad da li je to bila ljubav ili kako ti kažeš "bolesna povezanost" u odnosu na sve ostale veze (uključujući i "normalne" koje itekako mogu biti toksične gde je jedno od njih patološki ljubomorno npr) jeste bila ljubav ili prosto me pustite da verujem u to.

Imam li grižu savesti što sam menjala takav život za život sa osnovnim potrebama? Nemam! Da li sam ga volela? Jesam. Da je bio samo malo kako da kažem "skromniji", samo malo...

Uostalom, čim sam ja baš njemu posvetila post o emocijama, to jeste bila ljubav.

Na kraju krajeva, branim ga, opravdavam odnos...ne dam još uvek nikome da kaže ništa loše za njega.
A pa ako to nije bila ljubav, onda ja ne znam šta je. Nezrela i narkomanska, ali je bila. ❤️
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Sad ću da pošaljem poruku njegovoj majci, stvarno nisam odavno, pomisliće žena da nešto nije u redu.
Našla sam je pre 3 godine na Facebooku, pa tako komuniciramo.
Moj dečko je overio pod sumnjivim okolnostima 2010. pa sam možda "izromantizovala" celu priču zbog smrti.
Možda je xxxana u pravu, moguće da sam se ja zbog toga "zavozala".

Ali- nikada ni zbog koga ni pre ni posle nisam živela na ulici.
Valjda i to nešto govori.

Kako god...RIP za njega.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Akasa, ja dajem misljenje na osnovu posta i mog iskustva i ostajem pri tome da u narkomaniji ljubavi nema
Ti imas svoje iskustvo, emociju, zrela si i jaka, tako da tvoje misljenje nista ne moze porusiti
A gde bi bili da svi razmisljamo u istom smeru?
On krade torbicu, tebi to smeta i tesi te njegov drug, dok oboje ipak igrate po njegovom
Ljubav treba da bude obostrana
Za momka sa kojim sam u vezi, pa kakav god da je, ni ja ne dozvoljavam da ga pljuju, to nije ljubav vec stav, sa moje strane
Jedino sto nisam znala je da nije ziv i izvini, ako ti nesto smeta u mom pisanju
Pisem uopsteno, ti imas iskustvo koje te negde boli, pa ne bih da gazim po tome
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Sat May 15, 2021 5:30 pm
Viktor89 wrote: Sat May 15, 2021 5:03 pm
xxxana wrote: Sat May 15, 2021 4:51 pm Ne znam koliko vezu iz takvog sveta mozemo uzeti kao primer veze.. Muskarci su tu bas slicni, kao balvani, samo nesto petljaju, nesto traze.. Nema tu ljubavi, samo neka bolesna povezanost.. To se shvati kada ode u zatvor, jer nema druge nego da zavrsi tamo ili kada je udaljen da imas prostora za sebe i da razmislis o svemu
Hej, lakše malo.
Izvini, molim te
Prihvaćeno.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Sat May 15, 2021 6:04 pm Akasa, ja dajem misljenje na osnovu posta i mog iskustva i ostajem pri tome da u narkomaniji ljubavi nema
Ti imas svoje iskustvo, emociju, zrela si i jaka, tako da tvoje misljenje nista ne moze porusiti
A gde bi bili da svi razmisljamo u istom smeru?
On krade torbicu, tebi to smeta i tesi te njegov drug, dok oboje ipak igrate po njegovom
Ljubav treba da bude obostrana
Za momka sa kojim sam u vezi, pa kakav god da je, ni ja ne dozvoljavam da ga pljuju, to nije ljubav vec stav, sa moje strane
Jedino sto nisam znala je da nije ziv i izvini, ako ti nesto smeta u mom pisanju
Pisem uopsteno, ti imas iskustvo koje te negde boli, pa ne bih da gazim po tome
Naravo da nema. Kad si u frci za opijatima, pa i u suprotnom, kada zakopavaš svaku emociju opijatima, nema. Postoji samo ono izazvano opijatima.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Ja ljudi ne verujem uopšteno u ljubav. Bukvalno se smejem kad vidim ove sadašnje parove i kristalno mi je jasno a i pisala sam o tome, "koliko su žene glupe vidi se po tome koliko veruju u muška zaklinjanja u ljubav" Oto Vajninger

Verovatno na početku (ja sam se navukla sa njim) dok još ne postanemo sebična đubrad dop može da izazove emocije.
Slažem se da je hemija odradila svoje, ali jebeš ga, bilo je lepo. Hoću reći da je emocija bila lepa, bilo je lepo to osećati, a ne da mi je taj period života bio lep.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Sat May 15, 2021 6:04 pm
On krade torbicu, tebi to smeta i tesi te njegov drug, dok oboje ipak igrate po njegovom

Pričala sam sa njegovom majkom danas, kad sam i rekla da ću joj poslati poruku. To se pretvorilo u 2 sata. Bilo je i smeha, prisećale smo se ovog puta anegdota.

I sad nešto čitam postove i ovaj post mi upade u oči.
On krade torbicu, teši me njegov drug i odlučujemo oboje da ne igramo po njegovom, ja odlazim na voz.
Ali da je bilo situacija da "igramo po njegovom", bilo je, tu si potpuno u pravu. Cela veza je ustvari bila "igranje po njegovom".

Jao, Anči, hvala ti, spasla si me nostalgije i to za nekim ko je mrtav, bukvalno kao da mi je neko ogledalo gurnuo, da vidim sebe.
Brate, ala sam se ja zavozala u romantiku... Mada nije bio ništa gori od bilo kog drugog. Nije poenta šta je on tražio od mene, uglavnom ništa, htela sam da kažem da sam ja zbog njega živela na ulici, da sam, eto u životu ipak osetila tu emociju. Zbog koje sam pristajala na svašta. Dok nije prevršilo svaku meru (torbica).
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Akkasha Come Back wrote: Sat May 15, 2021 10:18 pm
xxxana wrote: Sat May 15, 2021 6:04 pm
On krade torbicu, tebi to smeta i tesi te njegov drug, dok oboje ipak igrate po njegovom

Pričala sam sa njegovom majkom danas, kad sam i rekla da ću joj poslati poruku. To se pretvorilo u 2 sata. Bilo je i smeha, prisećale smo se ovog puta anegdota.

I sad nešto čitam postove i ovaj post mi upade u oči.
On krade torbicu, teši me njegov drug i odlučujemo oboje da ne igramo po njegovom, ja odlazim na voz.
Ali da je bilo situacija da "igramo po njegovom", bilo je, tu si potpuno u pravu. Cela veza je ustvari bila "igranje po njegovom".

Jao, Anči, hvala ti, spasla si me nostalgije i to za nekim ko je mrtav, bukvalno kao da mi je neko ogledalo gurnuo, da vidim sebe.
Brate, ala sam se ja zavozala u romantiku... Mada nije bio ništa gori od bilo kog drugog. Nije poenta šta je on tražio od mene, uglavnom ništa, htela sam da kažem da sam ja zbog njega živela na ulici, da sam, eto u životu ipak osetila tu emociju. Zbog koje sam pristajala na svašta. Dok nije prevršilo svaku meru (torbica).
Akasa i ja sam ponekad nostalgicna
Nisam rekla da je gori, niti je iko od nas bolji ili gori, vec da je to bolest, ma koliko god nam nekada lepo bilo
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Istina.
Ljubavni čaj
Posts: 30
Joined: Thu Apr 29, 2021 2:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Ljubavni čaj »

Akkasha Come Back wrote: Sat May 15, 2021 1:54 pm Ljudi, vi verujete u sve što čitate? Nazovite me paranoikom ali ako je ovo stvarno žena i to još žena ovisnika...kao prvo, ovo je muškarac. A ko je, to već nemam pojma.
Prijatan vikend, da ne zaboravim.

Zanimljivog li foruma u svakom slučaju 😂😂😂😂😂😂👍👍👍👍👍👍
Hm, mozda sam zena od čovjeka koji je napustio familiju i djecu radi takozvane ljubavi. Ljubavi prema porocima ili druge žene. A šta sad kažete na sve gospođo Akasha. Da Vam pričam o svojim problemima i da se nalazite u mojoj situaciji mislim da biste promijenili mišljenje o meni kao o ženi koja ne priča o problemima. I pobjegli od takvog čovjeka glavom bez obzira. No, nisam ja problem. Al eto. Čisto da ste upoznati da mi nije baš lako uz sve probleme još i švrljamje njegovo jer je takav. I opet mislim da ljubav sve nedaće može pobijediti pa i takve probleme. Samo hoću reći da nisam naivna i da sve čitam i vidim.
Post Reply