EMOCIJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

Hahaha ne znam ga baš dobro i na šta je spreman, a što se komaraca tiče, na njih sam zaboravila 😂
Sa zadovoljstvom ubijam komarce takođe 😂
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Thu May 13, 2021 3:11 pm Viktore, potpuno u pravu, u ovom prvom postu kad reče, da, oni su izabrali (u ovom slučaju nije ta famozna familija koju je gospođa čaj toliko pominjala nego muž/dečko) i onda su im posle zavisnici "dežurni krivci", za sve.
Ima cura koje biraju takav tip muškarca. Problematičnog.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Viktor89 wrote: Thu May 13, 2021 12:37 am
xxxana wrote: Wed May 12, 2021 9:40 pm
Viktor89 wrote: Wed May 12, 2021 8:34 pm
Nezavisnik, takođe, ima pravo izbora. Izabrala je. Zavisnik je kriv i zbog izbora nekoga da bude sa njim takvim. Tu je problem što neko veruje da nekoga može promeniti.
Kao sto ti nisi znao dokle mozes da odes, tako ni nezavisnik ne zna dokle zavisnik moze da ode, prolazi njegova iskustva sa njim verovajuci u promenu, to se pretvori u godine, a kada je vec zagazila, resila je pomoci mu
Najjace bi bilo da mi sebi mozemo da pomazemo, narocito onda kada ne vidimo stvari iz pravog ugla i kada se izgubimo
Sebican si
U stvari svi smo, svi postupamo iz nekog naseg emotivnog stanja
Tu dolazi do svađa, zapleta, nerazumevanja. Gospođa je pisala kao da to sve razume. Tvrdi da ima sve u malom prstu i mora biti jaka, a dođe na forum po savet. Iskritikuje nas ovde, a govori o tome da kući ima sa kim popiti kafu i popričati.

Nisam rekao da mi sebi možemo pomoći, već o konkretnom slučaju zavisnika i nezavisnika.

Sebičan, kao i ti. Kao i svaki zavisnik.
Da, sigurno je to da su zavisnik i zavisnik idealan par
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Thu May 13, 2021 11:56 pm
Viktor89 wrote: Thu May 13, 2021 12:37 am
xxxana wrote: Wed May 12, 2021 9:40 pm
Kao sto ti nisi znao dokle mozes da odes, tako ni nezavisnik ne zna dokle zavisnik moze da ode, prolazi njegova iskustva sa njim verovajuci u promenu, to se pretvori u godine, a kada je vec zagazila, resila je pomoci mu
Najjace bi bilo da mi sebi mozemo da pomazemo, narocito onda kada ne vidimo stvari iz pravog ugla i kada se izgubimo
Sebican si
U stvari svi smo, svi postupamo iz nekog naseg emotivnog stanja
Tu dolazi do svađa, zapleta, nerazumevanja. Gospođa je pisala kao da to sve razume. Tvrdi da ima sve u malom prstu i mora biti jaka, a dođe na forum po savet. Iskritikuje nas ovde, a govori o tome da kući ima sa kim popiti kafu i popričati.

Nisam rekao da mi sebi možemo pomoći, već o konkretnom slučaju zavisnika i nezavisnika.

Sebičan, kao i ti. Kao i svaki zavisnik.
Da, sigurno je to da su zavisnik i zavisnik idealan par
Pretpostavljam u kom si smislu ironična. Zašto ne bi mogli da budu, ako su im ciljevi obostrani?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Viktor89 wrote: Fri May 14, 2021 12:21 am
xxxana wrote: Thu May 13, 2021 11:56 pm
Viktor89 wrote: Thu May 13, 2021 12:37 am
Tu dolazi do svađa, zapleta, nerazumevanja. Gospođa je pisala kao da to sve razume. Tvrdi da ima sve u malom prstu i mora biti jaka, a dođe na forum po savet. Iskritikuje nas ovde, a govori o tome da kući ima sa kim popiti kafu i popričati.

Nisam rekao da mi sebi možemo pomoći, već o konkretnom slučaju zavisnika i nezavisnika.

Sebičan, kao i ti. Kao i svaki zavisnik.
Da, sigurno je to da su zavisnik i zavisnik idealan par
Pretpostavljam u kom si smislu ironična. Zašto ne bi mogli da budu, ako su im ciljevi obostrani?
Mac sa dve ostrice
Jedno, kad pogresi, vuce drugo
Radim sutra, laku noc ;)
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Fri May 14, 2021 12:55 am
Viktor89 wrote: Fri May 14, 2021 12:21 am
xxxana wrote: Thu May 13, 2021 11:56 pm
Da, sigurno je to da su zavisnik i zavisnik idealan par
Pretpostavljam u kom si smislu ironična. Zašto ne bi mogli da budu, ako su im ciljevi obostrani?
Mac sa dve ostrice
Jedno, kad pogresi, vuce drugo
Radim sutra, laku noc ;)
Pretpostavio sam. Pitanje postavio podstaknut situacijom gospođe. Nema veze sa njom. Moram je pomenuti. Šta tera njenu blisku osobu na sranja i šta ga vuče? Ona je nezavisnik. Pravila ne postoje. Sve dok bežiš, postoji razlog za to. To nisu drugi ljudi. Da li bi sada Akkasha i ti mogle imati iskrenu vezu sa običnim čovekom, prilagoditi se nivou na kom niste, nakon iskustva, pitanje je.

Laku noć.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Viktor89 wrote: Fri May 14, 2021 1:21 am
xxxana wrote: Fri May 14, 2021 12:55 am
Viktor89 wrote: Fri May 14, 2021 12:21 am
Pretpostavljam u kom si smislu ironična. Zašto ne bi mogli da budu, ako su im ciljevi obostrani?
Mac sa dve ostrice
Jedno, kad pogresi, vuce drugo
Radim sutra, laku noc ;)
Pretpostavio sam. Pitanje postavio podstaknut situacijom gospođe. Nema veze sa njom. Moram je pomenuti. Šta tera njenu blisku osobu na sranja i šta ga vuče? Ona je nezavisnik. Pravila ne postoje. Sve dok bežiš, postoji razlog za to. To nisu drugi ljudi. Da li bi sada Akkasha i ti mogle imati iskrenu vezu sa običnim čovekom, prilagoditi se nivou na kom niste, nakon iskustva, pitanje je.

Laku noć.
Sta znaci “obican covek”? Sa nekim ko je onako povrsan, ne bih..
Definitivno odoh
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: EMOCIJE

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Fri May 14, 2021 1:34 am
Viktor89 wrote: Fri May 14, 2021 1:21 am
xxxana wrote: Fri May 14, 2021 12:55 am
Mac sa dve ostrice
Jedno, kad pogresi, vuce drugo
Radim sutra, laku noc ;)
Pretpostavio sam. Pitanje postavio podstaknut situacijom gospođe. Nema veze sa njom. Moram je pomenuti. Šta tera njenu blisku osobu na sranja i šta ga vuče? Ona je nezavisnik. Pravila ne postoje. Sve dok bežiš, postoji razlog za to. To nisu drugi ljudi. Da li bi sada Akkasha i ti mogle imati iskrenu vezu sa običnim čovekom, prilagoditi se nivou na kom niste, nakon iskustva, pitanje je.

Laku noć.
Sta znaci “obican covek”? Sa nekim ko je onako povrsan, ne bih..
Definitivno odoh
Neko iskustvo nas, ipak, odvede ispod površine.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: EMOCIJE

Post by xxxana »

Zena nas je izvozala sa 2-3 posta
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: EMOCIJE

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Fri May 14, 2021 11:08 am Zena nas je izvozala sa 2-3 posta
:lol:
Ako je došla zbog toga, njoj na dušu. Ili njemu ;)
Post Reply