"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Viktor89 »

StopBup wrote: Wed Apr 21, 2021 3:48 pm
xxxana wrote: Tue Apr 20, 2021 9:01 pm
Forum je pun nekog negativnog naboja u zadnje vreme, pa ga je bolje izbegavati.

Predlažem ti Xxxana da se malo skloniš. Većina aktivnih često vide samo negativno kod drugih, ništa ne valja šta god da kažeš, stalno se nailazi na neke prozivke i osude...

Po meni, nije loše što si sad na rivotrilu, i siguran sam da ćeš biti kratko. Mnooogo bolja varijanta, nego da si se zavozala bupom daleko bilo.

Pokušaj da nađeš nešto što će te zainteresovati kad nisi na poslu, batali malo forum. Ja sam danas počeo da čitam neku knjigu, koja mi jako paše, tako sam se opustio danas, dugo se nisam osećao opuštenije i normalnije nego danas. Ne želim to da sjebem glupostima i prozivkama, koje su u zadnje vreme obavezne na forumu. Srećno!
Na mene misliš, je l'? Razmisli o sebi.

Pokrene se priča i to vidiš kao šansu da pišeš o sebi i svojim teškim mukama koje nikada nisi prošao. A sada se i bojiš i nastavljaš tu priču kao svoju. Čega se ti bojiš, možeš li to objasniti, pre nego što neko drugi od društva to objasni? Tapšeš je po ramenu, a šta u stvari znaš?

Ne kapiraš da ljudi imaju teška iskustva i uletiš sa glupostima, koje ne proživljavaš. Tako te ovde i doživljavaju. Samo potvrđuješ i misliš da znaš šta.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Viktor89 »

Akkasha Come Back wrote: Wed Apr 21, 2021 3:27 pm Gde je opet "zakočilo"? Dolazim treći put od jutros, nigde nikog...
Da se javim ;) Da, da. Zastoj.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

.
Last edited by StopBup on Sat Nov 27, 2021 12:01 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Viktor89 »

StopBup wrote: Wed Apr 21, 2021 4:45 pm
Viktor89 wrote: Wed Apr 21, 2021 4:25 pm
StopBup wrote: Wed Apr 21, 2021 3:48 pm

Forum je pun nekog negativnog naboja u zadnje vreme, pa ga je bolje izbegavati.

Predlažem ti Xxxana da se malo skloniš. Većina aktivnih često vide samo negativno kod drugih, ništa ne valja šta god da kažeš, stalno se nailazi na neke prozivke i osude...

Po meni, nije loše što si sad na rivotrilu, i siguran sam da ćeš biti kratko. Mnooogo bolja varijanta, nego da si se zavozala bupom daleko bilo.

Pokušaj da nađeš nešto što će te zainteresovati kad nisi na poslu, batali malo forum. Ja sam danas počeo da čitam neku knjigu, koja mi jako paše, tako sam se opustio danas, dugo se nisam osećao opuštenije i normalnije nego danas. Ne želim to da sjebem glupostima i prozivkama, koje su u zadnje vreme obavezne na forumu. Srećno!
Na mene misliš, je l'? Razmisli o sebi.

Pokrene se priča i to vidiš kao šansu da pišeš o sebi i svojim teškim mukama koje nikada nisi prošao. A sada se i bojiš i nastavljaš tu priču kao svoju. Čega se ti bojiš, možeš li to objasniti, pre nego što neko drugi od društva to objasni? Tapšeš je po ramenu, a šta u stvari znaš?

Ne kapiraš da ljudi imaju teška iskustva i uletiš sa glupostima, koje ne proživljavaš. Tako te ovde i doživljavaju. Samo potvrđuješ i misliš da znaš šta.
Prolazio sam jako teške psihičke muke, fizičke nisam, to je kod bupa individualno, neki baš imaju od njega probleme i sa fizikom, neki nemaju, ja skoro da nisam imao, zanemarljive su bile, ali psihičke muke su kod svih jako slične, i traju jako dugo. Ukupno oko 6 godina sam imao problem sa buprenorfinom, od toga oko 4 svakodnevno navučen.

Prestalo je da me zanima to kako ću biti doživljen, ko me doživi doživi, ko ne, ne. Bolje ako me neko doživi kako treba, ali nije neophodno. U ostalom, rešio sam da smanjim boravak ovde.
Nisi pisao o Buprenorfinu. Pitanje si iskulirao i promenio temu.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

.
Last edited by StopBup on Sat Nov 27, 2021 12:02 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Viktor89 »

StopBup wrote: Wed Apr 21, 2021 5:02 pm
Viktor89 wrote: Wed Apr 21, 2021 4:57 pm
Rekoh ti da smanjujem forum, a i tebe ne doživljavam baš prijateljski nastrojenog prema meni, ne baš neprijateljski, ali podcenjuješ moje iskustvo, i ne možemo mi imati još uvek neki Bog zna koliko plodan razgovor, tako da nisam hteo da se udubljujem u tvoj post, zapalo mi je najviše za oko to što si pomenuo moje muke koje "nisam doživljavao", otuda onakav moj odgovor.
Ne potcenjujem ja ničije iskustvo, ali je iskustvo ono čega se ti bojiš.

Stalo ti je kako će te doživeti. Uvrediš se na svaku. Jedina aktivna osoba koju ovde zabole kako će biti doživljena je Akkasha. Zato je svi i gotive.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

.
Last edited by StopBup on Sat Nov 27, 2021 12:02 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Viktor89 »

StopBup wrote: Wed Apr 21, 2021 5:24 pm
Viktor89 wrote: Wed Apr 21, 2021 5:16 pm
StopBup wrote: Wed Apr 21, 2021 5:02 pm

Rekoh ti da smanjujem forum, a i tebe ne doživljavam baš prijateljski nastrojenog prema meni, ne baš neprijateljski, ali podcenjuješ moje iskustvo, i ne možemo mi imati još uvek neki Bog zna koliko plodan razgovor, tako da nisam hteo da se udubljujem u tvoj post, zapalo mi je najviše za oko to što si pomenuo moje muke koje "nisam doživljavao", otuda onakav moj odgovor.
Ne potcenjujem ja ničije iskustvo, ali je iskustvo ono čega se ti bojiš.

Stalo ti je kako će te doživeti. Uvrediš se na svaku. Jedina aktivna osoba koju ovde zabole kako će biti doživljena je Akkasha. Zato je svi i gotive.
Bez veze ti je to što pišeš u potvrdnom obliku, nešto što ne znaš. Nagađanje jednom rečju.
Iskustva se mogu u drugima prepoznati. To je ono gde se ti rečima izlomi.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Ja uopšte nisam skapirala da je Stop bio 4 godine navučen na bup?! JEL'?!
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

Pa to je onda isti qratz kao da je bio na metadonskom održavanju.
A samo da ne zaboravim da kažem xxxani da sam se ja tako kao ti osećala na svakoj žurci na ekserima, samo jednom ili dvaput sam uspela baš ono da se opustim, više me ubijao neki osećaj da kako si rekla za Bup "okej je meni ali znam da je lažno".

Nego Stope, gde ćeš sad kad sam konačno počela da kapiram šta pričaš...

Viktore, baš zanimljivo zapažanje ali ja sam ista kao i svi drugi, ne želim ono da se sve vrti oko mene ali takođe ne želim ni da me ovako malo- malo pa napadaju, mislim da je ustvari Ličanin jedini koga stvarno zabole i za forum i za mišljenje o njemu. Meni jbg ipak donekle stalo, zavolela sam vas sve, bando ;)
Locked