"Informativni razgovor"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Sat Apr 17, 2021 2:30 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat Apr 17, 2021 2:05 pm
StopBup wrote: Sat Apr 17, 2021 1:12 pm

Odg. cu ti privatnom porukom.
Kad? Sledeće godine? :lol:
Zašto bi mi uopšte slao pp? Šta sam rekla javno a da bi mi slao inbox?
Ma nista, odustao sam, na trenutak sam zaboravio da mi ti nista ne verujes, pa nema smisla ni privatno da ti pisem...
Nema smisla, to je tačno.
A da si "hteo pa odustao" e to nije tačno. "Poslaću ti privatnu poruku" je samo pokušaj dobijanja na vremenu, ono kao odgovoriću ti, samo neću sad i neću javno...

Ma daj, Stope. Koje su to priče.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

.
Last edited by StopBup on Sat Nov 27, 2021 11:31 am, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

sanela wrote: Sat Apr 17, 2021 2:17 pm Bolji ste od sapunice. Samo vas pratim. Jos jedna tema izgubila smisao.
Akasha oplakah na scenu s doktoricom. Prepala se doktorica. :lol: :lol: :lol:
Sanela, jeste mi bilo smešno tad i bila sam puna sebe. Iz zatvora sam izašla 7 puta gora nego kada sam ušla.
(To je bilo prvi put na 6 meseci, posle 10 meseci sam otišla na 4 godine, skinuli mi na 3, tj amnestija me zakačila, 25% od kazne, znači tačno 1 godina na moje 4)

Nego ovo pišem ne da ja sad budem u centru pažnje, nego ovo uopšte nije cela priča, samo deo, a cela priča treba da pomogne onima što čitaju.

Ljudi, kako me mrzi da pišem...

Ovako: Drugi put kad sam bila u zatvoru pošalju me u KPZ Požarevac. Na 2 godine u startu. U toku još suđenja.
Posle nekih otprilike godinu i 1 mesec dovedu me na suđenje. Ja tu počnem da plačem k'o pička najveća i počnem da molim i preklinjem da me prebace u drugi zatvor, odnosno CZ Beograd.
Sudija me pita:
- Vi mislite da je tamo nešto lakše, da ne kažem bolje?
- Uz dužno poštovanje, ne mislim....
- Aha, tako sam i mislila.
-...nego znam, bila sam tamo 6 meseci. Molim vas, produžite mi kaznu, dodajte mi nečije delo, evo robijaću i to, potpisaću priznanje za bilo šta....molim vas, molim vas...(scena 2 komandirice me vuku iz prostorije, ja plačem, šta plačem- JECAM na sav glas i dovikujem gluposti koje sam navela. Strašno stanje. )

Godina i 2 meseca, Požarevac. Stiže dokument o mom prebačaju za Beograd. Nikad u životu srećnija, ne mogu da verujem.

Da skratim: CZ Beograd, grupna terapija.
Ta doktorka, vaspitačica, sociolog i T. sa radne terapije.
Gledamo se u oči ta doktorka i ja.
Ja: Doktorka...u vezi onoga... Izvinite.
Doktorka: Ne, to je sve deo terapije i zbog toga se ne izvinjava. Niste ništa pogrešno uradili jer "pogrešno" ne postoji. Jednostavno ste se tako osećali. U tom trenutku bi vam samica koristila ali Vi ste me doživeli kao neprijatelja.To nisam lično shvatila. Morate da dopustite doktorima da vam pomognu, mi ne možemo ništa da učimo bez saradnje.
Izašli ste odavde besni kakvi ste i došli i zbog toga ste se vratili.
- Doktorka, ja sam mislila da sam sve shvatila, a sad shvatam da ništa nisam bila shvatila.
- I to je dobar početak. Sada ste otvoreni za pomoć, jako ste inteligentni i samosvesni i ovog puta ćete shvatiti. (I više se nećete vraćati u zatvor- jer ima ljudi kojima je to prosto NAČIN ŽIVOTA, stalno su po zatvorima. Ja sam drugi put dozvolila da mi se pomogne. Ta doktorka uopšte nije loša i sada joj ne bih nabijala glavu u sudoperu :lol: )

Eto, izvučena pouka. Možda nekome pomogne.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Sat Apr 17, 2021 2:56 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat Apr 17, 2021 2:52 pm
StopBup wrote: Sat Apr 17, 2021 2:30 pm
Ma nista, odustao sam, na trenutak sam zaboravio da mi ti nista ne verujes, pa nema smisla ni privatno da ti pisem...
Nema smisla, to je tačno.
A da si "hteo pa odustao" e to nije tačno. "Poslaću ti privatnu poruku" je samo pokušaj dobijanja na vremenu, ono kao odgovoriću ti, samo neću sad i neću javno...

Ma daj, Stope. Koje su to priče.
Nesto mi je palo na pamet, i pomislih kao tebi cu privatno napisati, jer si otvorena, jedina ovde, pa hajde kao tebi cu napisati, malo cu se otvoriti, krenuh da pisem poruku, pa odustah, eto. Zaboravi.

Atmosfera na forumu u zadnje vreme doslovno podstiče ljude da se dodatno zatvore.

Ja se malo otvorih, odmah naleteh na nož, pa ono, čemu dalje.
Ok, hvala na tome, ali ja nisam ni terapeut niti ikakvo stručno lice i ja prosto ne mogu nikome da pomognem. Sem ponekad sebi a i to slučajno.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

Treba da ga ubedis 8-)
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Sat Apr 17, 2021 3:57 pm Treba da ga ubedis 8-)
Treba mu zeleno svetlo.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

StopBup wrote: Sat Apr 17, 2021 2:56 pm

Atmosfera na forumu u zadnje vreme doslovno podstiče ljude da se dodatno zatvore.

Ja se malo otvorih, odmah naleteh na nož, pa ono, čemu dalje.
Kako ja ne nalećem na noževe? Uopšte nije tačno, atmosfera je ok. Ono, s'obzirom gde smo i ko smo, dobro je.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by StopBup »

.
Last edited by StopBup on Sat Nov 27, 2021 11:33 am, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by Akkasha Come Back »

"Ti zasereš"?
Ja se sećam jednog komentara na tvoj post "Kakav proser"

Baš SRANJE :lol:
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: "informativni razgovor"

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Apr 17, 2021 8:24 pm
xxxana wrote: Sat Apr 17, 2021 3:57 pm Treba da ga ubedis 8-)
Znaš šta? Prilično mi je jasno zašto sam ovde navukao na sebe nepoverenje ljudi, i zašto je sad moje otvaranje dočekano "na nož".

Ti si prva osetila da nešto nije u redu, setih se kad si mi rekla:"Taman kad čovek pomisli da si se pomakao sa mrtve tačke, ti zasereš." To ti je bio komentar na neki moj post, a tad sam se mislim još nalazio u recidivu, ili možda tek izašao iz njega, nebitno.

Od tad je priča na forumu počela da bude sve apsurdnija i apsurdnija, mislim na priču u vezi sa mnom. Ovde prosto je krajnje glupo, apsurdno tako nešto prećutati, a učestvovati u priči, pa sam prosto morao da priznam, pa kud puklo da puklo. I ako mi je sad dosta bolje, nego pre recimo dve sedmice, počeo je boravak ovde da mi bude besmislen, zbog tog prećutanog.

Eto još malo dodatka na odgovor na pitanje:"Zašto si se naprasno otvorio?".
Realno, bolje bi ti bilo da priznas da vozis ljude, nego da si debil, mislim..
Tada si trazio savet za ostavljanje cigareta, a radio se dopom
Locked