O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

StopBup wrote: Thu Oct 17, 2019 8:11 pm
Ninocka wrote: Thu Oct 17, 2019 8:01 am
Evo opet mi pade na pamet ona rasprava od pre neki dan. Rezmišljah o tome sada i sve se nešto pribojavam da je Xxxana tada bila na dobrom putu za recidiv, tačnije da je već bila u nekom polu recidivu. Toliko da popozdi zbog Frajline privatne stvari, a glavni akcenat te priče je bio na recidivu u suštini... Daj Bože da se varam. Baš bih bio srećan kad bi se sad javila i demantovala me, ali meni jako smrdi na to. Ponavljam, daj Bože da se varam.
Da, vrlo brzo se nakacila i izletelo stosta iz nje. Lakse mi je misliti da ne podsnosi mene i Ninoslava, ali onda se opet zapitam da li ima razloga da nas mrzi?!?! Hmm
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Ninocka »

StopBup wrote: Thu Oct 17, 2019 8:11 pm
Ninocka wrote: Thu Oct 17, 2019 8:01 am
Evo opet mi pade na pamet ona rasprava od pre neki dan. Rezmišljah o tome sada i sve se nešto pribojavam da je Xxxana tada bila na dobrom putu za recidiv, tačnije da je već bila u nekom polu recidivu. Toliko da popizdi zbog Frajline privatne stvari, a glavni akcenat te priče je bio na recidivu u suštini... Daj Bože da se varam. Baš bih bio srećan kad bi se sad javila i demantovala me, ali meni jako smrdi na to. Ponavljam, daj Bože da se varam.
Ma ovo sto veli Frajla, od starta ona za cas izleti iz kolosjeka, izadje svasta iz nje, pa se opet smiri, i tako u krug.
Pored recidiva( a nadam se da nije )ima ono jos mnogo remonta na sebi.
Cinjenica je da se mnogo izmlatila, pa joj sad bzvz ( kad je malo razmislila)
Vidim da nije ulazila na forum, od onaj dan.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Ja evo zaspao sat vremena na podu pored kreveta i vec budan sa nekom jezom iako mi lici da je vani toplo baš.
Inače juče ceo dan sam imao gorušicu koja mi je haos pravila. Nisam mogao da jedem kao čoek.
Nadam se samo da se Bojana ljutnula malo i na sebe kao i na nas ovde. Da se kocka u zivotu i glavi i planove pravi. Zato neće sa nama da se trenutno gnjavi. :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

Ala si vredan Jurke, već u 5 do 5 ti na nogama, pa stigao i na forum da se javiš. Nema te na svijet! :D Pravi ranoranilac! Ko rano rani, dve sreće grabi! Kenjam malo, samo piči! :D
Last edited by StopBup on Fri Oct 18, 2019 11:08 am, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

StopBup wrote: Fri Oct 18, 2019 9:36 am Ala si vredan Jurke, već u 5 do 5 ti na nogama, pa stigao i na forum da se javiš. Nema te na svijet! :D Pravi ranoranilac! Ko rano rani, sve sreće grabi! Kenjam malo, samo piči! :D
Hahajaha, jaojao, malimali, opasan si! :mrgreen:
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Frajla »

Hahahaha zeabaje čovek pa to ti je
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

Frajla wrote: Fri Oct 18, 2019 7:01 pm Hahahaha zeabaje čovek pa to ti je
Ako ako, kad ima koga.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by xxxana »

Dogovorite se sta mi je, pa mi javite..
Ako bas moram da vas podsetim, pored karakteristika i nagadjanja moguceg recidiva,zaboravili ste i neko “F” da mi nakacite..
Ostah zbunjena :roll:
Recidiva nije bilo, ali moram reci da mi je malo falilo, sanjala sqm da sam na 1,5 miligramu,kakav osecaj krivice, pa nemate pojma i ono kao budim se i jeeee samo je san, sledece vece sanjam spid, znaci uzela ga ne bih ni za sta na svetu koliko mi se zgadio,ali sam ga ipak sanjala, sanjala sam pa mislim svaku drogu mogucu u nekih 7-8 dqna..
Veceras ocekujem neki san o esidu, jer samo to nisam sanjala,a dobro bi mi pao :D
Vidim Jurisa gura bez bupa fino,bravo..
Kako si Jurke?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Oct 19, 2019 9:01 am Dogovorite se sta mi je, pa mi javite..
Ako bas moram da vas podsetim, pored karakteristika i nagadjanja moguceg recidiva,zaboravili ste i neko “F” da mi nakacite..
Ostah zbunjena :roll:
Recidiva nije bilo, ali moram reci da mi je malo falilo, sanjala sqm da sam na 1,5 miligramu,kakav osecaj krivice, pa nemate pojma i ono kao budim se i jeeee samo je san, sledece vece sanjam spid, znaci uzela ga ne bih ni za sta na svetu koliko mi se zgadio,ali sam ga ipak sanjala, sanjala sam pa mislim svaku drogu mogucu u nekih 7-8 dqna..
Veceras ocekujem neki san o esidu, jer samo to nisam sanjala,a dobro bi mi pao :D
Vidim Jurisa gura bez bupa fino,bravo..
Kako si Jurke?
Eto vidiš da sam bio u pravu. Pominjao sam da si na dobrom putu bila za recidiv, to jest da si u nekom polurecidivu, i sama si rekla da ti je malo falilo. Onakve neprimerene reakcije na forumu, i ti snovi, to je bilo baš to na šta je meni smrdelo, blizu recidiva, ali se sve hvala Bogu dobro završilo. Baš mi je drago što nisi pala. Što se tiče tvog pisanja od 5.-og do 9.-og oktobra, sve je upućivalo na to da si išla prema autu. Super što nisi otišla u aut, ali si dobro gazila liniju. :D Zaboravljaš gde si, ovde se ljudi oporavljaju od pogrešnog i štetnog načina života, i normalno je da se neki stavovi koje smo imali ranije menjaju, a mi treba da budemo spremni da prihvatimo ili razumemo ako neko ima drugačiji stav od nas samih, bez nekog osuđivanja. Sam tvoj prvi post na forumu je sadržao rečenicu:"Sad dopom više nemam problem, i nemam više komentara za to đubre, problem mi je ovo(misleći na bup).", da bi kasnije govorila kako te je dop spasao, a posle si govorila još kako ti sada bup nije problem, nego ostalo. Znači ljudi se ovde oporavljaju, i normalno je da menjaju neke stavove, samo nikad ne treba menjati svoj princip.
Toliko za sada. Kako si sad? ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: O bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima

Post by Jurke »

xxxana wrote: Sat Oct 19, 2019 9:01 am Dogovorite se sta mi je, pa mi javite..
Ako bas moram da vas podsetim, pored karakteristika i nagadjanja moguceg recidiva,zaboravili ste i neko “F” da mi nakacite..
Ostah zbunjena :roll:
Recidiva nije bilo, ali moram reci da mi je malo falilo, sanjala sqm da sam na 1,5 miligramu,kakav osecaj krivice, pa nemate pojma i ono kao budim se i jeeee samo je san, sledece vece sanjam spid, znaci uzela ga ne bih ni za sta na svetu koliko mi se zgadio,ali sam ga ipak sanjala, sanjala sam pa mislim svaku drogu mogucu u nekih 7-8 dqna..
Veceras ocekujem neki san o esidu, jer samo to nisam sanjala,a dobro bi mi pao :D
Vidim Jurisa gura bez bupa fino,bravo..
Kako si Jurke?
Drago mi je da čujem da si dobro. Ti snovi su normalan deo procesa oporavka i tela i mozga. Ne daj se ti u budnim stanju da podlegneš ni u snu. :mrgreen:
Ja sam još uvek sav sjebendisan. Nocu baš loše spavam, a jutro mi je uzas. Tokom dana mi bude bolje, a ovo lepo vreme mi koliko toliko pomaze da se otarasim jeza i da napunim baterije. Uspeo sam da izboksujem bolovanje zahvaljuju i žešce upaljen om grlu, ali mi je ladno sestra koja je trebala da mi pečatira recept za antibiotik isti negde zaturila i sada moram da čekam ponedeljak da bi uzeo lek. Prepisala mi je doktorka neki lek biljni(Alora) za nemir u nogama i telu tokom noci, ali čekam da stigne u apoteku da nebih morao da odem u susedni grad da ga kupim. Trebalo bi do ponedeljka da mi jave.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Post Reply