CHAT - Kako se trenutno osećate

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

mauzer

Re: CHAT - Kako se trenutno osećate

Postby mauzer » Sun Nov 26, 2017 4:48 pm

Jebote, prvi put speed sam uzeo, prije otp. pola god. kada sam se spojio s nekom od ekipe za vikend, i furali smo speed i exesre dva dana i dvi noci , naravno da sam osjecao posljedice uzimanja toga ali ne kao sad ja dok tipkamk srce me stegne na momente i evo opet i opet jebote....aaaa

mauzer

Postby mauzer » Sun Nov 26, 2017 10:23 pm

malo mi je bolje, iako jos osjecam tupu bol u prsnom kosu i opet na momente zna jako udarit... mislim da ni ovu noc necu spavat :evil:
- pa se ti rokaj spidom :roll:

-zapravo ne lupa ono na momente nego, kuca u nekom zajebanom ritmu svakih 30 sec osjetim bol, jebote koji kurac, dali je jos itko imao ovakve efekte rada srca?

Caty

Postby Caty » Thu Nov 30, 2017 10:29 am

mauzer wrote:malo mi je bolje, iako jos osjecam tupu bol u prsnom kosu i opet na momente zna jako udarit... mislim da ni ovu noc necu spavat :evil:
- pa se ti rokaj spidom :roll:

-zapravo ne lupa ono na momente nego, kuca u nekom zajebanom ritmu svakih 30 sec osjetim bol, jebote koji kurac, dali je jos itko imao ovakve efekte rada srca?

nadam se da vise nikad neces uraditi takvu gupost, ako si kako napissa, rokao se sa spidom?? nemoj to raditi covece moze jednom srce da ti stane. nemoj se igrati sa zivitom nije vredno, ali ozbiljno nisi svestan kakve otrove ubrizgavas u sebe, to ti razara vene. bezi od te ekipe i spasavaj glavu dok mozes.

Jajajajaisamoja

Postby Jajajajaisamoja » Wed Dec 06, 2017 2:31 am

pospano
Kad sve što droge, bolesti ovisnosti uključujući i nove tehnologije daju i uzimaju, sabereš i oduzmeš na kraju dobiješ da izabereš ON i OFF

mauzer

Postby mauzer » Fri Dec 22, 2017 7:38 pm

Opet san se zviznija spidom....... I bolova 2-3 dana iza toga..... Boli,glava,trne mozak, nesanica i umor... Totalno sjeban.... Kada zapalin joint uhvatime panika i neki ludi napadaji.. nagli pokreti i trzavice>>>>>>>>

demino

Postby demino » Sun Feb 11, 2018 8:43 pm

Hajde da pokrenemo ovu temu malo :)
Ja izleceni kockar u petoj najdubljoj fazi (pisao sam ranije o tome) sada se osecam extra :)
Prosle me krize (gusenja,nerviranja,skakanja,ludovanja i ostalo) idemo sa nule ... Sredjen zivot,jos samo mi nedostaje devojka normalna koja zna da voli :)

Return to “OPĆE DISKUSIJE”