poisoneve se ponovo sjebala

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PoisonEve
Posts: 39
Joined: Sun Aug 20, 2006 10:56 am
Location: BGD

poisoneve se ponovo sjebala

Post by PoisonEve »

Otkako sam pocela ponovo da idemo po rejvovima opet sam pocela sa speedom.
I upoznam extra decka koji bi da me izvuce iz svega ovoga. Lepo nam je. Zaljubili se.
A ja,kucka,nisam mogla da izdrzim nego svaki dan isla na NBGD i gudrirala se nenormalno speedom a juces sam se odvalila od dopa i speeda ,malo samo i varila.
U kuci mi je katastrofa....ne znam kako da se izvucem...plasim se,u depresiji sam teskoj....umrla bih najradije....
BRAKE YOUR FERAS, LIVE YOUR DREAMS!
User avatar
kia
Posts: 29
Joined: Sat Nov 19, 2005 5:31 pm
Location: zagreb

Post by kia »

ajoj!!!!tako mi je žao sad sigurno imas osjećaj da si ponovno na početku..sigurno ti je teško stvarno ne znam šta bi ti drugo rekla očito je želja za tim bila jaka kad se ipak opet za tim prelomila ne znam koliko si dugo bila čista ali vjeruj u sebe i dalje pokušaj bez toga nemoj da te sad ovo obeshrabri možda nisi dobila bitku al to ne znači da si poražena još, ima nade , ima nade samo treba vjerovati i biti jak
lost soul...
User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

Post by svejedno »

Nemoj da ides na zurke. Bar godinu dana NEMOJ DA ODES NA ZURKU UOPSTE.

Nemoj da vidjas staru ekipu.

Provodi vreme sa tim deckom ako vam je lepo.

Nije strasno, recidiv se desi. Ako ne potraje, nije strasno.
Prekini ga.

Zelim ti srecu.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Naravno da se desi,sada samo gledaj da se ne desava ponovo dan za danom. Nije sve palo u vodu ulozila si trud i jebiga desilo se to sto se desilo...ides dalje zivis i trudis de da se to vise ne desava.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Jazavac
Posts: 18
Joined: Mon Sep 25, 2006 1:57 pm
Location: Na poslu
Contact:

Post by Jazavac »

Ja stvarno neznam šta ljudi vide u tom speed-u.
Jedini efekat koji je ostavljao na mene je da me maksimalno unervozi.
Možda ja nisam stvoren za speed.
Ali znam jednu stvar ko se odvaljuje speed i bobama garant ga čeka dop.
Dop je jedini pravi lijek za depresije i ostala sranja koja te čekaju poslije ovih dizalica.
Moje društvo se u startu podijelilo na dvije frakcije.
Party-janeri i "Rokeri".Ja sam pripadao ovoj drugoj struji.
Nama su ovi prvi govorili pa vi ste narkomančine vi ste ovo ono.
Nije prošlo malo dolazi mi jedan taj partyjaner ej drug hitno mi treba pribor,ma nije za mene bla bla bla.
Svi ti pravi Partyjaneri završe na dopu.
Pa neznam koji kurac si razaraju mozak i organizam tim hameljom.
Uzmi sebi jaro dop-a pa se drogiraj ko čovjek ako se već misliš trovati.
Ništa mi nije bilo mrže nego čekati bobu da me stigne.
Pa onda valja nevalja valja nevalja dobra loša dobra loša.
Sa heroinom nije bilo dvojbe nakon sekundu znaš na čemu si.
Bez potpisa
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Eve, ne brini, svako ima po neki kiks, sve ce doci na svoje mesto, samo malo moras da se potrudis. Ako je taj decko sa kojim si dobar, ostani sa njim i pokusaj da neko vreme izbegavas zurke, znam da je tesko ali to je najbolje za tebe.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

I ja sam isto bio u party fazonu. Doduse speed nisam nikad voleo. Ali eksere sam jeo i jeo! I smorili mi vise, i onda predjem na dop. i dop i dop. I ne mogu da se skinem sa jebenog dopa vise!!!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
Titanik1

Post by Titanik1 »

vjeruj mi,nije ni prvi ni poslednji put,ni tebi ,niti nama svima-VJERUJ MI!Dobro je i lijepo sto priznas,kao i ja!
User avatar
PoisonEve
Posts: 39
Joined: Sun Aug 20, 2006 10:56 am
Location: BGD

sta reci....

Post by PoisonEve »

Eto taman sam pocela da radim u jednom do jaja kaficu gde je sve bilo taaako opusteno, samo trance ekipa i tako. i onda se smuvam sa deckom koji isto radi tamo i sve bude od jaja i prestanem sa speedom danas mi je vec drugi dan ili treci,ali sam prekjuce se ubila od dopa ali on to ne sme nikako da sazna. Ma vise ne znam sta radim sa svojim zivotom,opet polako padam u depresiju i ne znam kako da ase izvadim,cesto pomisljam na suicid. Dobila sam otkaz u tom pabu ni kriva ni duzna samo zato sto je gazda hteo da me kara,eto zato. I sta sad????
BRAKE YOUR FERAS, LIVE YOUR DREAMS!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Sad se smiris i furas dalje ,trazis drugi posao....a sto se tice dopa i ostalog sranja.... :roll: to je borba i samo borba sa samom sobom prvenstveno.nemoj nikad posustajati..odustajati od same sebe....nikada...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply