poisoneve se ponovo sjebala

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PoisonEve
Posts: 39
Joined: Sun Aug 20, 2006 10:56 am
Location: BGD

Post by PoisonEve »

Znam, ali sve to je tako tesko ponekad....svma nam se ponekad sve to popne na qrac i zelimo da pobegnemo iz realnog smrdljivog sveta. :evil:
BRAKE YOUR FERAS, LIVE YOUR DREAMS!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

da da....pobjegnemo.
u josh smrdljiviji svijet sto je najgore....
jebesh ga. meni je koka bila problem mozde je i sada...no ne mislim o tome...ne druzzim se s tom rajom...itd. pazi se. speed sjebe zube strava....izmedju svega ostalog.
poz
pepe javi se///
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
PoisonEve
Posts: 39
Joined: Sun Aug 20, 2006 10:56 am
Location: BGD

Post by PoisonEve »

Meni je najvise sjebao osecanja,a to je nesto do cega mi je najvise stalo....a tek koka....necu ni da pricam. Zubi su mi svi zdravi,fala Bogu....ali ko god ide na rejvove zna koija je to sekta i kad stvarno VOLIS tu muziku a ja na zurke takvog tipa idem od 1998, nema sanse da izadjes...
BRAKE YOUR FERAS, LIVE YOUR DREAMS!
User avatar
PoisonEve
Posts: 39
Joined: Sun Aug 20, 2006 10:56 am
Location: BGD

Post by PoisonEve »

Bila sam u bolnici dva i po meseca jer sam pokusala rezati vene. I kako bi trebalo tamo i da se ocistim od sveg sranja, ja upoznala medicinskog tehnicara koji radi sve i svasta i tamo sve dva puta ubola u venu (po prvi put u zivotu) i par puta smrknula. Ma strasno sad kad sam izasla osecam se sva nikako. Sta sad raditi?
BRAKE YOUR FERAS, LIVE YOUR DREAMS!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

A sada lečenje...Manje-više znaš i sama koje varijante imaš: par dobrih privatnika, par komuna i Drajzerova, pa ti vidi. Kada kažem par, bukvalno mislim na par,tj. 2...Sve ostalo je produžavanje agonije, u kojoj si već i previše dugo.
User avatar
PoisonEve
Posts: 39
Joined: Sun Aug 20, 2006 10:56 am
Location: BGD

Post by PoisonEve »

Ma nema sanse sad kad sam se sredila konacno. Mislim da cu biti dobro.
Jedino me ovaj speed jebe.Dobro sam kad ga nema. Ali...
BRAKE YOUR FERAS, LIVE YOUR DREAMS!
User avatar
Gospodin D.
Posts: 18
Joined: Mon Jan 08, 2007 7:08 pm
Location: Sarajevo

Post by Gospodin D. »

Eve sta ti sada garantuje da si se sredila i da neces vise zasto si sada tako sigurna ja bi volio da je to tako i da vise nikad nista neuzmes ali ti govorim iz licnog iskustva jer sam i ja tako razmisljao i padao uvjek dok nisam otisao u terapijsku zajednicu
hihi
Posts: 18
Joined: Sat Dec 23, 2006 10:58 pm
Location: Belgrade

Post by hihi »

zrtvovanje boli zato sto je to jedna vrstas smrti, ali smrti koja je potrebna da bismo se poniovo rodili...

MOZES TI TO!!!
Maya
Posts: 20
Joined: Mon Feb 12, 2007 9:41 pm

Post by Maya »

sredila se a tek pocela da se bocka i jos cepa speed?! cemu tolika patetika, ako sama nisi reshila da se skines nece niko moci da ti pomogne!
btw, ja sam ceo zivot imala komp, od komodora na dalje, imala sam net medju prvima ali chim je doshla prilika i prva zesca kriza a nije bilo love, dala sam i komp u rem! I nikad ga nisam ni odremila. Ali nije ni bitno, sad imam dva :-D
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

a ja imam vise od tebe hehe :-D

P.E, jos si na samom pocetku i bilo bi mozda bolje da upravo sad nadjes neku pomoc ili podrsku kod doktora i s terapijama. Ja sam bila zavrsila u bolnici zbog otrovanja tabletama i dopa i teska upala pluca, i iako nisam mogla disati izasla bi skriveci vani povuci dim-dva cigare a pluca su mi se otkidala, skripala. I, istovremeno bi mi diler dolazio u bolnicu i donosio dop.I, kad sam izasla vani, otisla sam u hrv. na tri mjeseca i bila ok tad no cim sam se oporavila opet je sve zapocelo i trajalo previse dugo. Tek kad sam nasla pomoc od doktora i terapiju sam se pocela mijanjati i svoj zivot i sebe, a ti vidi kako ces i razmisli dobro da li si stvarno jaka da ides vani bez da nazoves i sredis neku drogu. Da li mozes naci job i ici raditi i dobivati pare na konto i ne dati ih za drogu itd :?:
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply