I DALJE SEDIM NA ISTOJ GAJBI..

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
mefisto
Posts: 15
Joined: Fri Jul 21, 2006 4:45 pm

I DALJE SEDIM NA ISTOJ GAJBI..

Post by mefisto »

DA... SEDIM CEO DAN SA NAJBOLJIM GARIJEM... LAZEM KEVU, TELEFONOM, DA SAM OTISHLA KOD GARICE, U MESTO PORED MOG I SHATRO, OSTACU DO KASNO... A ONA MI KAZE, SUPER, VOLIM KAD MI SE JAVISH... NE ZNAJUCI NISHTA... ALI NISHTA...
NEMA POTREBE DA PISHEM KAKO SE OSECAM POVODOM TOG SAZNANJA..
Gari i ja, sredjeni, sa brdom pljuga i grickalica za tonight.. znate kako to vec ide...
upravo smo reshili koji cemo movie gledati veceras... svaka noc tj. dan, jebeni mrmotov.. kao da imam dezavu, sve je isto..
sutra cemo potroshiti sve shto nam je ostalo... i dogovor je da pocinjemo sa metom, ali svako svojoj kuci i da se ne vidjamo neko vreme,zbog ubacivanja crva tj. rovchineeee...
pa, eto, sutra is big day...
svim silama zelim da bude prekretnica u mom zivotu....
da ta SREDA bude najznacajnija sreda u mom zivotu..
jer... ne mogu vishe..
eto..
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Dobro dosla Mefisto :)

Samo kukaj, slobodno,.. Od necega moras poceti. Mozda ti izgleda pomalo prazno na forumu, sada kada ti treba neka motivacija, ali pojavice se vec oni da ti pomognu :) ,...
Drago mi je sto si odlucila nesto poduzeti,.. A sad' se i pokreni. Prva stvar koju moras (trebas) uraditi je reci roditeljima. Slobodno, bez straha,.. Sokirace se, malo plakati - ali na koncu ce ti pomoci i bice uz tebe. Znam da ti se to sada cini i pretesko, ali i nije. Sta god da uradis, oni te vole :) .
Eto, to bi ti bio prvi korak :D , najvazniji,...

Cuvaj se
Post Reply