Begstvo od sebe i realnosti

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Nemke
Posts: 27
Joined: Tue Jul 18, 2006 2:39 am

Post by Nemke »

Dlakava_Strvina wrote:sa kakvim se problemima ljudi susreecu a ti pravish dramu od gluposti....jachaj malo taj mozak brate!!!!
Svakiom je svoj problem najveci.
User avatar
Nemke
Posts: 27
Joined: Tue Jul 18, 2006 2:39 am

Post by Nemke »

i jos nesto,zar ti smatras da covek treba da dodirne dno pa da kaze ja imam problem.I ko tebi,meni ili bilo kome drugome daje pravo da osudjuje i procenjuje tudje probleme.Sta ja znam o tebi a sta ti o meni da bi mi solio pamet.Da me mozda ne poznajes?Otkud ti znas kroz sta je jedna osoba zaista prosla,i koliko je to uticalo na nju.
Za nekog to moze biti jednostavno losa ocena na fax-u,za drugog nesto drugo.Svako dozivljava drugacije svet,i probleme.
Bolje spreciti nego leciti druze.
arijana
Posts: 7
Joined: Sat Aug 12, 2006 7:35 pm

Post by arijana »

Bravo Nemke, bas me odusevilo tvoje priznanje i osjecaj grize savjesti i kajanja jer je to znak sta si izabrao i odlucio u zivotu.
Da si rekao sebi:"Pa dobro, jedan ekser, sta je to itd.?". opet bi bio uhvacen u zamku.
Samo budi iskren prema sebi i dalje i bori se protiv tog glasa u sebi koji te vuce u propast.
Mozda ti moze pomoci u takvim momentima da kazes nesto sto me je naucio neko koga vise nema, a to je "Djaso, skini mi se s k...."
Djaso je djavo, mali odvratni glasic u nama koji nas tjera da se upropastasvamo.
Eto, samo naprijed i sve najbolje!
User avatar
Moonlight Hermit
Posts: 33
Joined: Sat Aug 05, 2006 5:53 pm
Location: House of Ptah..

Post by Moonlight Hermit »

arijana wrote:Bravo Nemke, bas me odusevilo tvoje priznanje i osjecaj grize savjesti i kajanja jer je to znak sta si izabrao i odlucio u zivotu.
Da si rekao sebi:"Pa dobro, jedan ekser, sta je to itd.?". opet bi bio uhvacen u zamku.
Samo budi iskren prema sebi i dalje i bori se protiv tog glasa u sebi koji te vuce u propast.
Mozda ti moze pomoci u takvim momentima da kazes nesto sto me je naucio neko koga vise nema, a to je "Djaso, skini mi se s k...."
Djaso je djavo, mali odvratni glasic u nama koji nas tjera da se upropastasvamo.
Eto, samo naprijed i sve najbolje!
Hehehe, joj, ovo me podsecja na one izgovore tipa: "ma daj, pa uzeo sam samo jednu lajnu.. pa nije to toliko strashno"

Come on baby, don't fear the reaper.. :roll:
This is happening for your pleasure, at your leisure, use your evil, when you want
Post Reply