Fucken Day

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Fucken Day

Post by Ramona »

Evo ti na - znala sam da će mi se danas nešto dogoditi čim sam sanjala Sonju - a Sonja je u mojoj psihi Ciganka i nesto prljavo - i cili dan čekam čekam što li će sad to biti - kad evo ti na - meni će san pogriješiti, tss - kako da ne - ma koji me vrag tira vani da idem jebem li ti ... Obukla crnu majicu dugih rukava - a, ako niste primijetili ja ću vam reći :lol: da je vani jako toplo i da su se ljudi (naročito turisti) odavno poskidali - i čim sam došla doma stara se nabrijala - da mogla si majicu zimsku obući i daj da ja vidim što ti to skrivaš na rukama - a da je malo zamahala vidila bi i što skrivam ispod knjige na stolu, no dobro - i tako, strepim ja i molim Boga i dižem rukave - i eto ti pizdarije - i 'to je sve friško' (a uopće nije) - 'sve je to odavno već tribalo proći, nemoj ti meni srati', itd. - i onaj krasni aut na ruci - 'a vidi ovo - aha - aha - p ti m' - i onda cap za torbu i da što će mi discman za ić se nać s prijateljima tu na dva koraka - 'pa nisam ga od prošlog lita nosila, od plaže, pa da vidim radi li i to i tako' - 'majde ma ti si luda, što se ne ubiješ, kako ćeš ti igdi s tim rukama' - i tako dalje i tako bliže - uglavnom meni je muka i ne znam kako ću se maknut s kompjutera i otić na tv jer me opet čeka pilana i sve ispočetka - pa otkad pa koliko pa kako pa eto zašto si ti ovo i ono i sram te bilo i što je tebi u glavi i blago meni s tobom i tako dalje - a Ane mi nema na chatu da se izjadam pa evo pišem ovaj post - koji usrani dan, od početka do kraja, uhhh
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Je.. ga,to se i meni desilo.Sljedeci put pazi da ne autiras.Nego starci su ti cudo cudno(zagrlis ih i kazes da si ti jaca od toga i kazes sve ce biti ok).
Njih uvijek mozes izvarati, skoro za sve,osim za strafte(je.. ga).Samo pokusaj sebe ne varati kao ono:ja to mogu kontrolirati-NE!Nego bila ti meni lijepa, zdrava i debela(i cista) 8)
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hahaha !!! E točno ! (Hvala, hvala) - a tebi, kako sam jučer čula: neka te prati topot lavova ;-) dragi Styx !!!
(Ma jadna stara se brine da sam bolesna, jutros mi viče opet za duvan, jer ne konta ona da je to aut nego misli da mi je ko zna što)
A neću više autirati jer se više ne furam, nego kad je i to, povučem crtu - nema se više di - a i da ima - ljeto ide ... ma primitivno je to sve ustvari (tješim se ja što mi je 'karijera' gotova heh)
x
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Ne daj se iskusenjima,a na nos ti ne treba.Imas hep. i kontroliraj se koliko mozes,a kad ne mozes-kod momka na dobar sex.Jer i to izlucuje malo endorfina-istrosi se maximalno :smt015 .Pa sto smile-ic kaze-spavaj.Onda dolazi novi dan pa se pohvali kako nisi uzela dan prije.SAMOKONTROLA(uh sto ja pametujem-a ja pravi slabic).
Post Reply