kako sam ja priznao i došao do toga

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

braca13
Posts: 2
Joined: Wed Jan 18, 2006 7:22 pm
Location: beograd
Contact:

Post by braca13 »

danas mi je drugarica nakon godina drogiranja i sakrivanja od roditelja koji su inace sve znali, rekla da im je piznala i mnogo joj je lakse i psihicki i materijalno! Ne zato da bi joj dali za dop ali je nece osttaviti u krizi i da ce morati da krade nego ce joj pomoci u svakom pogledu! U ovome nema bezanja od istine, pre ili posle moramo se suociti sa realnoscu, a to je da smo narkomani i da treba pomoc!
Jazavac
Posts: 18
Joined: Mon Sep 25, 2006 1:57 pm
Location: Na poslu
Contact:

Re: Cao

Post by Jazavac »

Boske wrote:Znate sta me zanima dali je moguce( posto se ja nisam nikad pukao "tezom" drogom ) da covek uzme jednom hors i da prestane.Ovo sam napisao ovde jer vidim da je malo mladja tema a da ne otvaram novu.Pitam ovo iz razloga sto me jaran ubjedjuje da je on uzeo jednom 1 i po gram da mu je bilo extra i da vise ne uzima.Mozda zvucim naivno ali stvarno nemam nikakvo iskustvo sa horsom jedino sto sam vecu kolicinu drzao u stanu jednom
Ma to te malo prijatelj lagi,jaro neko ko se negudra dopom pa pljus cjelih gram i po.Možda ga je rektalno konzumirao ili se gudra redovno.Neznam kakav je danas dop,ali sećam se prije jedno 8-9 god nestalo dopa u cijeloj regiji.Moralo se preko grane po robu.Da skratim.Naletili na nekakav valjda nerazgođen.Kad smo ga skuvali,kaže moj drug ja si ovo neću ufurati,reko ja nemogu više izdurati ja moram.Zamalo od grama da se preselim na ahiret.
Stoga mora da je tvom pajdi neko zida nastrugao.
Bez potpisa
Post Reply