kako sam ja priznao i došao do toga

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

priznao_sam
Posts: 3
Joined: Sun Jun 11, 2006 1:42 am
Location: hrvatska

Post by priznao_sam »

pepinga,bojim se da ako to učinim cijeli svijet će se srušiti mojim a i curinim roditeljima,za sada smo na dobrom tgaru,čisti smo od kada sam napisao post, iskrenom priznanje ne mogu učinit sam bez znanja cure koja se smrtno boji toga odnosno rekacije roditelja budući da joj je otac u bolnici i pitanje koliko će izdržati(ima rak), nekakav dogovor između nas je takav da ako i ovaj puta ne uspijemo odnosno ako opet učinimo glupost pa naručimo da onda više nema povratka i prvo ćemo se prijaviti kao ovisnici u bolnici..

Bojim se i ne znam što da radim no za sada smo barem čisti "jako" dugo ako gledam našu prošlost :(

Bojim se....
Be constructive with Your blues
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja ti i dalje savjetujem trazi pomoc ako zelis problem definitivno rijesiti mada u narkomaniji nista nije definitivno. Dan za danom se ide. Jel ti vidis da su ljudi toliko oprezni da vise ni za grip ne zele jednu tabletu popiti nego trpe jer je rizik od pada uvijek tu.
Idite u Centar, pomoci ce ti. Ne morate roditeljima reci ako ne zelite vasa odluka ali idi u Centar nek ti pomognu.
Di si u Hrv.?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Boske
Posts: 4
Joined: Sun Jul 02, 2006 1:07 am

Cao

Post by Boske »

Znate sta me zanima dali je moguce( posto se ja nisam nikad pukao "tezom" drogom ) da covek uzme jednom hors i da prestane.Ovo sam napisao ovde jer vidim da je malo mladja tema a da ne otvaram novu.Pitam ovo iz razloga sto me jaran ubjedjuje da je on uzeo jednom 1 i po gram da mu je bilo extra i da vise ne uzima.Mozda zvucim naivno ali stvarno nemam nikakvo iskustvo sa horsom jedino sto sam vecu kolicinu drzao u stanu jednom
User avatar
Leonor
Posts: 8
Joined: Sat Jun 24, 2006 10:49 pm

Re: Cao

Post by Leonor »

Boske wrote:Znate sta me zanima dali je moguce( posto se ja nisam nikad pukao "tezom" drogom ) da covek uzme jednom hors i da prestane.Ovo sam napisao ovde jer vidim da je malo mladja tema a da ne otvaram novu.Pitam ovo iz razloga sto me jaran ubjedjuje da je on uzeo jednom 1 i po gram da mu je bilo extra i da vise ne uzima.Mozda zvucim naivno ali stvarno nemam nikakvo iskustvo sa horsom jedino sto sam vecu kolicinu drzao u stanu jednom
кako glupo pitanje...oni koi su uzeli jednom to su uradili ponovo i ponovo i ponovo..bolje da te zanima nesto drugo nego takve gluposti
Boske
Posts: 4
Joined: Sun Jul 02, 2006 1:07 am

Post by Boske »

Pitam to zbog druga ako je ne moguce stati posle jednog uzimanja da znam da ga vadim iz tog sranja.
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ako ti jaran kaže da je jednom uzeo 1,5 gram horsa, onda laže! Da je jednom uzeo odjednom toliko ne bi više bio živ! A ako je "probao" i drugi put, to više nije proba! Nekako si ti mnogo upleten u tu priču, bolje traži novo društvo!
User avatar
Leonor
Posts: 8
Joined: Sat Jun 24, 2006 10:49 pm

Post by Leonor »

katarinadimedici wrote:Ako ti jaran kaže da je jednom uzeo 1,5 gram horsa, onda laže! Da je jednom uzeo odjednom toliko ne bi više bio živ! A ako je "probao" i drugi put, to više nije proba! Nekako si ti mnogo upleten u tu priču, bolje traži novo društvo!
slazem se
braca13
Posts: 2
Joined: Wed Jan 18, 2006 7:22 pm
Location: beograd
Contact:

Post by braca13 »

ako neko proba gram i po i ostane ziv onda tesko da je to prvi put! To sto pitas je u principu moguce ali u praksi nemoguce! Jer ko poroba prvi put,bice i drugi pa ... i kad dodje grip( kriza koju ces upoznati) onda je vec kasno i zato mladi bezite od probe od ovog zla!
PsYchO
Posts: 79
Joined: Tue Nov 15, 2005 9:40 am

Post by PsYchO »

bogami, il je on htjeo da ispadne faca pa slago kolko je uzeo, il se roka dugo dugo.. mada nevjerujem, jer ako ste dobri drugovi valjda bi to uspio primjetit. Da je jednom uzeo.. heh.. heroin nemosh uzet samo jednom, znanstveno potvrdjeno.
..all that is gold does not glitter..
User avatar
Tea
Posts: 14
Joined: Thu Mar 09, 2006 1:15 pm

Post by Tea »

nece im se cijeli svijet srusit ako im priznas sad i zatrazis za pomoc.. srusit ce im se cijeli svijet ako im ne priznas i ostanes u tome sam dragi...
Post Reply