ma kakva bre gudra

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Pepinga, ti si super :) . Ja kada sam tek stigla na forum, svi su mi bili krivi za sve :) . Suovisnost nas ucini prilicno ogorcenima, na zalost :( .
Cuvaj se, pisi ...
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

Post by pepinga »

pozdrav dinela , hvala na razumevanju........ja sam ovde vec brisala neke izjave,jer sam svesna da bi mozda nekoga povredila.......a veruj to mi uopste nije cilj.....necempo vise o tome.........reci mi da li znas nesto o noniju........i sta sve moze da se pije od lekova i ostalog za rehabilitaciju ako osoba ima implant????........ako bilo ko zna?
User avatar
vojkancheros
Posts: 5
Joined: Thu Jun 08, 2006 2:04 pm

Post by vojkancheros »

kada bih sve sestre bile kaomoja narkomana nebi bilo
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

....

Post by pepinga »

zvrki bila si u pravu.....nekad je lakse iskuckati..........vojkancherose.......voli te seka.........samo napred!!!!.......i ovo je sve bio jedan veliki korak napred.....neko ga preddje za jedan dan neki za ceo zivot...........cestitam na prvom koraku............koji jos uvek traje...............ali polako........ja sam tu.......uvek cu biti......a vi ostali prestanite da me hvalite......hahaha......nego neka mi neko kaze za taj NOOOONIIIIIIII???????
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Pepinga, imas cijelu temu zvani Noni juice na Opce Diskusije.
Mozda se ponekada tema skrene sa nonija, malo se posvadamo u meduredovima, ali tamo pise dosta o noniju.

Pozdrav!
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Vojkancheros, kako ide :) ? Napisao si to, ali zapravo jos uvijek nisi svjestan koliko je vrijedno imati porodicu pored sebe,... Koliko si sretan sto imas sestru koja se bori za tebe, iako je i njoj pomoc i te kako potrebna (znam po sebi)... Iako i nju boli svaka tvoja kriza, svaki strah,.. Iako se boji da ne kaze nesto pogresno,.. I vjerovatno prati svaki tvoj pokret,... I sve to sto ona nosi u sebi, nece ti mozda nikada ni reci; Ali ce biti tu, i bice jaka, samo da bi ti uspio. Samo zato sto ti je sestra, i ma sta ti uradio, ona te voli vjerovatno vise i od sebe same,... Sretan si, i budi sretan zbog toga :) .
I mogao bi poceti pisati, nemas razloga za stid naravno,... Znamo svi kako to ide :) .
Cuvajte se.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Jao ja sam nasla noni u mojoj omiljenoj apoteci gde sam kupovala i lekove dok sam se lecila,legalno se prodaje 1l je oko 3 hiljade i nesto dinara i cim skupim pare ja cu da ga uzmem,hehehe, Vojce kako si mi ti? Daj ajde javi se ugradili su ti inplant kako se osecas pisi nam malo! Da preko inplanta moze slobodno da koristi Noni !
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply