ma kakva bre gudra

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
vojkancheros
Posts: 5
Joined: Thu Jun 08, 2006 2:04 pm

ma kakva bre gudra

Post by vojkancheros »

Narkoman sam od 1998 i pre pet dana mi je puklo i kriza je trajala tri dana i ja sam sada srecan menjam posao, grad, i sve stare navike
samo treba biti jak
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Puno srece, polako u svemu. Bice tesko , ali sve se moze izdrzati. Kako vec kazes, samo treba BITI JAK.
Sretno :)
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Ja sam prvo promijenila telefon, makla se od ljudi i svega sto me moglo srusiti i tek onda se posvetila skidanju sa dopa i terapiji.
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

Post by pepinga »

posto svi ovde prvo pisu ispovest, pa im se onda posvecuje paznja.........bar tako mislim, ocekujemo od vojkancerosa da pocne pa bar sa jos kojom recenicom
User avatar
vojkancheros
Posts: 5
Joined: Thu Jun 08, 2006 2:04 pm

Post by vojkancheros »

Odlicno napredujem, stavljam inplant za dva dana, selimm se iz sapca u celje gde me ocekuju stari prijatelji i moguce posao. Imam jaku podrsku od porodice i devojke tako da nemam ni nekih vecih depresija. muci me spavanje jer sam se nenormalno brzo spustio na zemlju. Hvala vam na saradnji. :D
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Moze li jedno pitanje. Da li su pepinga i vojkancheros brat i sestra?
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

Post by pepinga »

MOZE JEDAN ODGOVOR: jesuuuu..... :roll:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

A, tko je od vas dvoje, Junior?
Znaci, kad si bed onda te sis sprasi na zemlju nazad? Sis, svaka cast!
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

Post by pepinga »

ponizno brisem izjavu...........
Last edited by pepinga on Sun Jun 11, 2006 10:05 pm, edited 1 time in total.
User avatar
pepinga
Posts: 45
Joined: Thu Jun 08, 2006 3:15 pm

Post by pepinga »

zaseres, izbrises....cemu prica vise..........citala sam vas ja........svi ste ovde bar jednom zasrali.......
Last edited by pepinga on Sun Jun 11, 2006 10:06 pm, edited 1 time in total.
Post Reply