dop gun

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Nije ni to bas kao u filmu.Zivot je karina ionako.Ja cu se najvjerojatnije skinuti,ali treba vremena.Ako treba dubit cu na glavi:A ovoj djevojci iz usa svaka cast-neka si mu rekla,neka i on vidi kako je to.Mada mi to ne znaci sto je on napisao-nije on kriv (ja sam).Ne kontam samo gdje su ti tipovi izgleda da me trebe samo vole(mozda sto su roditelji htjeli da budem zensko).Nisam te krivo shvatio i ne foliram se to je realnost:A kad postanem psihijatar imate od mene besplatno lijecenje(mada vam nece trebati)
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

styx wrote:Vjerovanje u Boga je OK,ali zar nisu neke stvari u svakoj vjeri nerazjasnjene(noeva-nuhova barka-nemoguce, jer ne mogu sve zivotinje i kukci stati u barci koja je sklepana na brzinu,djevica,koja ima muza, da rodi-kako se moze mijesati covjek i Bog...........).Ja dosta znam i o vjerama i nemojte misliti da sam protiv,ali da li ste VI u stanju to pojasniti?Ja znam da vjeru treba prihvatiti onakvu kakvu jeste,a ne praviti svoju,ali kako ne otici u misticizam kad ste u vjeri i citate te razne price i dogadjaje?Da li je i to neki oblik dusevne bolesti?Jer kada to zamisljate,zar ne odete u mistiku i mislite o nekim magijama(stap se pretvara u zmiju,more se rastavlja-zivi trip), to je slicno drogama-mastanje.Svi mi znamo da nesto postoji i prihvatili smo da je to Bog,ali...
Na kraju, da me krivo ne shvatite, ja ipak vjerujem u Boga i treba mi samo dobro objasnjenje za neke stvari.
P.S.
Nemojte se ljutiti,nisam nikoga mislio uvrijediti-to je samo moje misljenje
ebi ga, ne mogu ti pomoc sa tvojim slucajem (jer nisam kompetentan) ali ovo s religijom ti intersantno. nemogu ti dat odgovore na tvoja pitanja ali mogu da ti kazem da ja na te navode o adamu i evi itd. gledam kao na metafore(za sta? - to sam skontaj)...znas, onda zvuci logicnije :-D
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Na primjer:to je strasenje ljudi koji nisu imali puno znanja,a takvih je tada bilo puno(vecina) i kada su oni krenuli tim stopama tako su morali svi jer bi ih ovi ubili u protivnom.A za adama i evu imas primjer-znas sta zena uradi od covjeka :axe:
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

pa dobro sad, ebi ga, nisam ja ovde da te konvertujem ili slicno :smt043 samo ti kazem kako ja gledam na stari ;-)
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

da se nadovezem na adama i evu :)
pricala sam sa popom o tome i rekao mi je da oni nisu bili jedini ljudi, vec Biblija prica samo o njima, samo o njihovoj porodici, ali bilo je jos porodica u isto vrijeme.

dodjite na chat :)
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

ima li taj chat na irc-u? nemam ovu javu a mrsko mi da je instaliram
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Jelena wrote:da se nadovezem na adama i evu :)
pricala sam sa popom o tome i rekao mi je da oni nisu bili jedini ljudi, vec Biblija prica samo o njima, samo o njihovoj porodici, ali bilo je jos porodica u isto vrijeme.

d
odjite na chat :)
kako?
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Chat je na

http://www.link.ba/chat/

Poz

Sanela
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

sanela, jel se moze isto preko irc-a? ako moze koji kanal?
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

e ba styx...halo decko..stani malo...ovako-komuna nije za konje-ne radis za hranu-pa nije koncentracioni logor jebiga. Radis normalne poslove kao sto bi i u svojoj kuci...znas-sudje folovi-ali poenta je da ce ti pomoc...sto ces bjezeti? ako ti je to izlaz? Vidis to je tvoj problem...ti nisi spreman...NISI...nisi se odlucio, nisi spreman ni platiti za pomoc ba a kamoli sta drugo...daj...pa kolike sam pare dala na dop-pa na metadon tek... TVOJ ZIVOT I ZDRAVLJE NEMAJU CIJENU. A ako ne vjerujes-tj nisi puno religiozan ok...nisam ni ja ...ali nemoj pricati tako o tome...neko vjeruje u to. Ok? Isto kao sto i tebi kazem tako bi i svakome...ni ja nisam puno u tome-zato me mnoge grupe-NA-odbijaju jer je sve na taj fol...ali slusaj: poenta je da vjerujes!!!! To je ono sto ce te izvadidi..sta god da je to...vjeruj u marsovce nije bitno samo vjeruj....kad vjerujemo onda i uspijemo-kad prestanemo onda odemo u PM. Vidis ja dok sam vjerovala da mi metadon -ne samo on nego i ljudi na klinici-pomazu, da ih je briga...bila sam ok-slijedila sam ovo: ONE DAY AT THE TIME. znaci dan po dan-nikako dva....i onda na kraju svakog dana kazem sama sebi-super si-dobro je jos jedan dan je prosao a ja sam ok...e vidis kad sam prestala vjerovati sve se srusilo i to i cistoca i sve....Zato hoces pomoc??? Onda prestani mjeriti koliko dopa mozes kupiti za cijenu lijeka...jer ce te dop ubiti na kraju a lijek spastiti....
Post Reply