dop gun

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

A što je to, čudno, da se čoviku ne ide u komunu? Uostalom ko ti je kriv da si plaćala metadon - on se ne plaća - a i neću reć da je svima dobra donio - no i sama sam se uvjerila ako se držiš hepta (ali ako ih se DRŽIŠ a ne ajmo danas malo podebljat dopom pa sutra opet) i spuštaš jednu tjedno (ma ili svaka 3 dana), da se možeš spustiti i skinuti bez krize - poslije ti ostaje jedno psiha - ali to je uvik tako, to te uvik čeka - da moraš ispunit život nečim drugim - ili, kako bi rekao tata Freud - da je vrlo teško i govoto nemoguće izgubit neku naviku - čovjek samo mijenja jednu igračku drugom ... Čovik se fura 7 godina i sad bi on trebao bit sposoban za nekih 12 koraka - ma daj !!! - to se može ili posli komune ili posli ibogaina - a ne u njegovom stanju - još ga ovaj kljuka lexaurinima da mu bude još gore -ma mislim... :?
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

pa ti si tu ibogu bas profurala a?
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

ne znam odakle si ti to iščita ali evo, jesam
User avatar
E A
Posts: 49
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:49 pm

Post by E A »

ne mislim tako jesi - nisi, nego u smislu bas da je efekta pokazala?
User avatar
LuLu
Posts: 77
Joined: Tue Apr 19, 2005 3:57 pm
Location: ZemljaCuda

Post by LuLu »

Wow bas ste mu pomogli, svaka vam cast! Styx sorry man ja da mogu pomogla bi ti kad bih znala ... Pricaj sa Sarkicem on je jedini ovde koji bi ti mogao stvarno pomoci, osim ovog sa Bogom :), Sarke ne vjeruje svako u to! PS ' bilo i proslo :)'.
**I'm playing the game, the one that'll take me to my END, I'm waiting for the rain, to wash who I am!**

*U svijetu tajni, mi nismo sami!*
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Je - kako ne ! Styx, jesi razmišljao o inicijaciji ibogainom ?
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

Post by mustafa »

Strah od Sile jace od nas je uvijek postojao jer ugrozava proces ovisnistva kao prvo a kao drugo je uvijek tesko priznati da smo sasvim profulili smisao zivota.
Pocnimo onda ovako:
-zar droga nije sila jaca od tebe?
-zar imas sta izgubiti ako pocnes vjerovati u silu jacu od sebe? U ovom slucaju pozitivnu Silu.
- sta ces u tom slucaju izgubiti ,sto vec nisi izgubio?
- Bog koji se navodi u terapiji 12 koraka se opisuje kao " Bog ili Visa sila ,onakva kakvom je ti shvatas"
-sta to tebi govori?
- shvatas li da priroda, i samim time tvoj cisti zivot moze biti taj Bog, ili vanzemaljci,ili tvoja grupa AN, ili tvoj terapeut koji ti neumorno zeli pomoci, ili tvoji najblizi, ili tvoja djeca, ili tvoja vjera u buducnost, ili poslanici- Buda,Mohamed,Isus ili bilo koji drugi? Sve po volji ali sa saznanjem da je to sila kojoj se klanjas jer nemas drugog izbora.

Moj Bog je na primjer Bog -jedan jedini za sve nas.Bez neke posebne religije i pripadnosti.Jednostavno i cisto - Visa sila. Sama vjera u to da se mozes javiti za pomoc nekome sa svime sto nosis u sebi, daje ti nadu u bolje sutra i olaksava ti da se povjeris sa lakocom ,cak i o najgorim stvarima koje si ucinio.
Razmislite malo vi koji se tako plasite necega sto i sami ne mozete objasniti. Objasnite mi na cemu temeljite takve stavove.
Last edited by mustafa on Sat Jun 04, 2005 8:33 pm, edited 1 time in total.
M. Sarkic
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

sanela, jel se moze isto preko irc-a? ako moze koji kanal?
Može se na chat preko irc-a.

Server forum.narkomanija.ba
Soba #link

Pozdrav
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

kao 1. ja sam se bazirao na osnovne vjere;
2. ja sam napisao da vjerujem u Boga;
3.mi ne smijemo praviti svoje vjere jer ce biti nepotpune(oko 80%);
4.niko od nas se ne boji Vise Sile jer znamo da ona treba da pomaze,a ne kaznjava i
5.ja ne bjezim od surove stvarnosti,kao ni ostali-ja sam nakacen, a drugi lijek ne poznajem(osim euforije-makar blage),mozda vremenom mi to ne bude trebalo no trenutno...
Iskreno-hvala na savjetu
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Mozda je suvisno reci da i ako nabavis metadon ili buprenorfin (subutex) skinuces se ti, al' poceces opet. Mora strucna pomoc i to ti je.

Nisi napisao (bar ja nisam video), jesi li do sad imao strucno skidanje? Znaci u nekom rehab centru koji je bas tome namenjen ili su ta tvoja skidanja bila na svoju ruku i sa tim idiotom od psihijatra?
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
Post Reply