Problem slican, drugi ugao..

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Sivi decko
Posts: 25
Joined: Mon May 30, 2005 12:51 am

Post by Sivi decko »

Cao Luna!


Evo ukratko sta se izdesavalo u medjuvremenu.

Dao sam uslov, doduse uz "placanje casova za spremanje ispita" bas kod ljudi koji mi drze te ispite tako da mozes da pogodis da i nisam ne znam kako ponosan tim uslovom, ali aj sad barem mogu da upisem 2 godinu od tri koliko ih ima..

Sa terapijama sam prestao porpilicno naglo, posto nakon dve , 3 nedelje tih skupih terapija koje je moj otac placao iako sam govorio da mi nista ne pomazu ( cak su mi i odmagale jer od mesavine diazepana, florivina i jos necega primljenog IV) cesto bi se vratio kuci samo sa zeljom da nadjem neke pare na bilo koji nacin i odem i prokockam ih.. Tim porivima sam uglavnom uspevao da se oduprem ali posle te terapije kad mozak nije bas na maximumu trezvenog razmisljanja a nemirni duh trazi neko zanimanje, ispadao sam slab. Posto caletu nisam mogao da kazem koji je kontraefekat tih terapija sa ionako pogresnom dijagnozom, posvadjao sam se snjim i sada vise ne pricamo, ali barem vise ne idem na te gluposti. Svadja je nastala nakon sto sam beg od kocke pokusao da nadjem u lakim drogama, duvao sam par puta i posto me je ovaj kontrolisao uvek sam negde cuvao cisti uzorak urina. Jedino sto mi se te zadnje nedelje od mesavine thc i terapije uzasno spavalo, tako da umesto da posle terapije budem blago veseo i klimav na nogama ja bi se jednostavno komirao.. On je to odmah svatio kao znak da sam nesto uzimao, i iako u tom trenutku je vec bila 2 nedelja u toku kako nisam kupio ni jedan greb listic, otisao na poker ili rulet i bio poprilicno ponosan na sebe zbog takvog display of caracter, posvadjali smo se posle zadnje terapije, i ne secam se tacno sta sam mu rekao i to je to..

Iskreno, razmisljam da se ponovo vratim u Californiju, ovaj put bar na godinu dana. Osim sto se secam da sam se tu jako dobro osecao, sto sam i dalje u kontaktu sa ljudima kod kojih sam bio i sto bi mogao lako da nadjem posao, treba mi beg odavde i nov start. Suvise sam stvari usrao u zadnjih godinu dana, tako da i kad sam dobar, postoje stvari i ljudi koji me podsecaju na to sta sam sve uradio.. Savest me doduse ne muci, nju sam odavno ubio. Tako da cim upisem novu godinu, temeljno razradim strategiju na koju ce mi dati vizu, ja odoh..

Nadam se u sledecih mesec, 2 u najgorem slucaju... I to ti je to. Sta mi ti radis, kako si?
Post Reply