Jedna od ....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: Jedna od ....

Post by netko »

Davno je to bilo i ja sam davno postala neka druga - ovo neka bude jedna od tvojih recenica, kad razmisljas, kad vrijeme odlazi...
to je moja recenica..
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Jedna od ....

Post by Tužna »

Jeste bilo davno i ja jesam postala sasvim druga,ali posledice su ostale,sa kojima se još uvek borim,ne mislim ja da bih uzela heroin ili neku drugu drogu nego posledice od mog bivšeg dečka i sve ono što mi je radio.Tu verovatno treba još dosta vremena da prođe.On je mene psihički ubio i teško se od toga oporavljam,ali ipak se nedam i guram dalje.
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: Jedna od ....

Post by rajouno »

procice sve to,sta sve ziv covjek podnese i izdrzi-ma gori smo od zivotinja!sad pronadji neki miran 'kutak',lijeci dusu onako kako tebi odgovara i vjeruj mi vrijeme lijeci sve..i tijelo...i dusu..mozak...SVE.POZ :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: Jedna od ....

Post by netko »

najteze je zaboraviti , svoju bol pokusaj premjestiti tamo gdje najmanje boli, shvati svoju bol kao čišćenje svoje duše, davanje prostora za ono dalje što dolazi.. pozz
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
narcohimno

Re: Jedna od ....

Post by narcohimno »

netko wrote:najteze je zaboraviti , svoju bol pokusaj premjestiti tamo gdje najmanje boli, shvati svoju bol kao čišćenje svoje duše, davanje prostora za ono dalje što dolazi.. pozz
jel?veoma interesantno resenje,moram priznati.
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: Jedna od ....

Post by netko »

narcohimno wrote: jel?veoma interesantno resenje,moram priznati.
pa nije toliko interesantno, na koliko samo nacina mozemo sebi pomoci i odagnati postojecu bol, zamjeniti je sa stvarima koje ne vidimo oko sebe a koje nas cine sretnima.
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Jedna od ....

Post by Tužna »

Evo i mene konačno na mojoj ispovesti...hehe...davno beše sećam se ja,ali prošlo je sada sam super život sam promenila,sve ružno zaboravila i idem dalje ne osvrćem se nazad. :D
Post Reply