Jedna od ....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
MEEDUSSA
Posts: 5
Joined: Sun Aug 13, 2006 4:17 pm

Post by MEEDUSSA »

uzas.samo cu to reci.uzas,horor
User avatar
MEEDUSSA
Posts: 5
Joined: Sun Aug 13, 2006 4:17 pm

Post by MEEDUSSA »

kako izgleda tvoj dan? sta su tvoja ocekivanja,zelje?sta je tvoja buducnost?vidis li je ?
User avatar
UrsulaIguaran
Posts: 4
Joined: Tue Sep 12, 2006 4:20 am

Post by UrsulaIguaran »

Hej tuzna,nemoj biti tuzna molim te.
Svima su se u zivotu desavale ruzne stvari,ali je...ga ,ne moze stalno biti tako.I ja imam dosta losih prica i batina iza sebe,sam bog zna kako sam prezivela sve to,koliko sam se borila sama sa sobom,a da mi niko nije pomogao.Ma bezveze,pricam bez reda.
NEKADA NISMO NI SVESNI KOLIKO SMO JAKI.
P.S iznenadi smu sebe.
Znam kako ti je i tako bi zelela da te zagrlim i obrisem suze sa lica.
Evo ja ti obecavam da ce sve to jednom biti proslost. PDT_Love_18
ala je lep ovaj svet,ovde potok ,onde cvet......
User avatar
UrsulaIguaran
Posts: 4
Joined: Tue Sep 12, 2006 4:20 am

Post by UrsulaIguaran »

UrsulaIguaran wrote:Hej tuzna,nemoj biti tuzna molim te.
Svima su se u zivotu desavale ruzne stvari,ali je...ga ,ne moze stalno biti tako.I ja imam dosta losih prica i batina iza sebe,sam bog zna kako sam prezivela sve to,koliko sam se borila sama sa sobom,a da mi niko nije pomogao.Ma bezveze,pricam bez reda.
NEKADA NISMO NI SVESNI KOLIKO SMO JAKI.
P.S iznenadi smu sebe.
Znam kako ti je i tako bi zelela da te zagrlim i obrisem suze sa lica.
PDT_Love_18
ala je lep ovaj svet,ovde potok ,onde cvet......
User avatar
UrsulaIguaran
Posts: 4
Joined: Tue Sep 12, 2006 4:20 am

Post by UrsulaIguaran »

E sad mi niko nece verovati da sam cista ko suza,napravih 100 nekih gluposti.
Ma moj komentar da ce sve biti proslost.....ha.ha.pa naravno
Htela sam da kazem da ce sve to proci i da je ceka mnogo lepsi i bolji zivot,bice srecna,ja to znam,ja sam u to sigurna.
:wink: ;-)
ala je lep ovaj svet,ovde potok ,onde cvet......
User avatar
Leonor
Posts: 8
Joined: Sat Jun 24, 2006 10:49 pm

Post by Leonor »

Teska prica..jako tuzna...ali na kraju si ipak dobro ..ostala si cista i treba se borit da to tako i ostane...ja ti zelim sve najbolje jer na kraju to i zasluzujes..da budes srecna PDT_Love_02
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Caos tuzna,

dobro dosla. nemoj pricati kako ce ti ovde svi reci: " Dobila si sto si zasluzila", jer svi smo mi na neki nacin dobili ono sto smo (ili nismo) zasluzili. Ovde te bar niko nece osudjivati. Savetovala bih te da promenis nickname, jer svaki put kada se logujes i napises tuzna podsetices sebe zasto si tuzna.. Drago mi je da pored sve te zivotne drame tako sada razmisljas i samo nastavi tako...i javi nam se, kako god da je tu smo.

Pozz

S.
MiNoTaUr
Posts: 8
Joined: Thu Aug 31, 2006 9:32 pm

Post by MiNoTaUr »

ccc... bože sačuvaj!! Hajd kad čujem od nekog muškarca ovakvu ispovjest,al od djevojke koja ima 27godina....Samo ti imam reči nek ti je bog na pomoči šta si uradila od svog života! Sama si kriva i ondje si upravu kad kažeš:ŠTA SI TRAŽILA TO SI I DOBILA!!!
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Minotaur,

nije lepo ovo sto si rekao. A zasto uopste i mislis tako? Zasto mislis da je ona to trazila i da je kriva za to sto joj se dogodilo? Sama sam prosla kroz isto a ti definitivno nisi kompetentan da u ovom slucaju okrivljujes nekog. Jel je ona kriva sto se upustila u vezu a nije ni slutila kakav je on covek u stvari? Jel je ona kriva sto joj je taj kreten svakodnevno pretio da ce ubiti nju, njenu porodicu i sl.? Jel je ona kriva sto se bojala?
Sto se bojala za svoj zivot i zivot svojih bliznjih? Ona je na zalost samo jedna zrtva. A traume ce je pratiti celog zivota. I na zalost zlostavljanih devojaka ovde ima mnogo. A o tome svi cute. Ma da, kod balkanaca je sasvim normalno da zena dobije cusku s vremena na vreme. Ma uzas. Zbfazavam se na takve ljude a isto tako i na one koji kazu kako je sve to sama trazila.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Jedna od ....

Post by Tužna »

Ljudi moji dragi prošlo je skoro više od dve god kako sam čista, ali u poslednje vreme dolazi mi povratuša tj. osećam se ko da se ponovo skidam sa heroina,ova moja doktorica mi uvela opet neku stotu verziju terapije,živci su mi riknuli skroz više ne znam šta ću sama sa sobom pa moram da vam se požalim,nemam kome drugom.
Post Reply