Jedna od ....

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: Jedna od ....

Post by PROČITAJ ME »

hej Tužna...... i nmene je moj dečko udarao, tačnije ubijao od batina sa razlogom ili ne...... nemoj sebe toliko mila da kriviš...... mi smo ovdje neka vrsta žrtve... ali nismo ni ti ni ja aman neke cvjećke..... sigurno se on razgalamio i poludjeo iz nekog razloga, valjda postoi neki....... reci mi to, molim te slobodno...... ako želiš reci mi na PP. kod mene je bilo razloga, ali ne tako zajebanih da dobijem degenek..... ti to razumiješ.... osjećam to...... pozzzzz :D
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Jedna od ....

Post by cokapeace »

NE POSTOJI RAZLOG da te neko mlati od batina!!!!
Evo,recimo -Ex...pre mene je sve žene mlatio,mene je pokušao jednom da udari- i ĆOPAO JE DVA MESECA :-D -Više mu nije palo napamet!
Pokažite "zube"-niko nema prava da se izivljava!
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Jedna od ....

Post by Modesty »

Tako je coko,bravo,drugi nam mogu raditi samo ono što im MI dozvolimo i do kad im dozvolimo!
User avatar
blesava
Posts: 4
Joined: Thu Jan 10, 2008 5:01 pm

Re: Jedna od ....

Post by blesava »

potrazi pomoc ako sama ne mozes da se odbranis.
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Jedna od ....

Post by Modesty »

ma sleđa bi mu kičmu slomila...uf,kako mrzim nasilje..kakvi su to bolesnici.
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Jedna od ....

Post by Tužna »

Dragi moji i drage moje!
nemoram ništa da mu radim i da mu lomim ,ima koće,eno ga pre mesec dana dobio je pravosnažnu presudu za dilovanje i dobio 6 god. lepe robije u SR.Mitrovici.Tako da sam ja sad mirna!
LJUBIM VAS SVE!!!!!!!!!
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: Jedna od ....

Post by rajouno »

evo da te i ja pozdravim,tuzna..vidis na kraju ipak svako dobije sta zasluzi(mada neko i ono sto ne zasluzi,ali ipak NEKO TO OD GORE VIDI SVE :D ,imace o cemu da razmislja tih 6 godina vjeruj mi!A,tebi ze;lim novi zivot...pun lijepih trenutaka i ljubavi-koju sam sigurna da ces naci!ako ti je lakse,i ja sam jedna u nizu koja je prosla sve sto i ti...samo sto sam ja na kraj pukla i suprostavila se...kuckamo se :wink:
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
Tužna
Posts: 613
Joined: Thu Apr 20, 2006 8:29 pm

Re: Jedna od ....

Post by Tužna »

Hvala ti puno na ovim lepim rečima i hvala svima na ovom forumu koji mi pružaju pomoć i podršku ,jer faktički Vi svi sta moja druga porodica iako se nikada nismo videli ali iako se nismo videli jako se dobro poznajemo po zajedničkim mukama i problemima.
Svi ste mi veoma dragi i jedino se na ovom forumu sa svima jako dobro saosećam i razumem,na drugim forumima gde se narkomanija samo spominje svi me samo osuđuju i bukvalno samo pljuju po meni niko ti ne daje makar neku podršku,ej kao uspela si samo tako nastavi itd.Ma nema veze,važno je da imam Vas i da imam sa kim da se posavetujem jer verujte to mi je sada najpotrebnije,
LJUBIM VAS SVE!!!!!!! :D
User avatar
rajouno
Posts: 1591
Joined: Tue Nov 07, 2006 10:27 am
Location: dreamland

Re: Jedna od ....

Post by rajouno »

STVARNO NI JA NA BOLJI FORUM NISAM NAISLA,DODUSE NISAM MNOGO NI ISTRAZIVALA..JEDNOSTAVNO OVDJE KAO DA POSTOJI NEKA TRADICIJA KOJA SE UVIJEK POSTUJE KOLIKO GOD LJUDI DA DODJE I ODE...ISKRENOST,TOPLA RIJEC,RAZUMIJEVANE..KRITIKA...MA TREBA STVARNO DODIJELITI NEKO ODLICJE FORMU I ADMINIMA :D
PER ASPERA AD ASTRA...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Jedna od ....

Post by zvrky »

Jbg ima tu neko ko se trudi oko svega ovoga i oko nas ovde,hvala im :D
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply