xtc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
on_23
Posts: 50
Joined: Tue Mar 28, 2006 6:33 pm
Location: prishtina

xtc

Post by on_23 »

Imam 23 god, kao svako sto gresi pa i samnon ista prica . Poceo sam da se drogiram jos pre 7 god ,znaci bilo mi je samo 16 god .Na pocetku bilo je bensedin po 3-4 komada dnevno tatine tablete bio sam radoznalac da probam tablete kako je sve to .Nije proslo mnogo vreme kada sam cuo od mog prijatelja za trodone i resili da ih probamo,po prvi put sam uzeo nekoliko komada i sve je to tako trajalo 3 god. trodon i alkohol ,po neki put bensedin i slicno ,bilo je puta kada sam uzeo i po 10 kom trodona tokom dana ,ali svaki put bilo je manje efekata, 3 god sam ziveo na ta nacin zivota sve dok nije mi se javilo jedna alergija i prestao sam da konzumiram trodone ,sve je to trajalo 2-3 meseci dok mi se cinilo da mi njie nista i da mogu ponovo da uzmem trodon ,proslo je jos jedan period i ponovo prestao da uzmem itd...
Nije proslo mnogo vreme kada sam po prvi put probao marihuanu od tok perioda sve novo iskstvo u mom zivotu ,novo drustvo ,marihuana ,akohol ,tripovanje itd... nije proslo mnogo vreme poceo sam da idem na techno zurke clubing .. i odmah pocinje xtc ,kokain .. svaki vikend samo zurke i xtc na pocetku bilo je po 1-2 kom a kasnije i po 4-5kom tokom dana .
Ove tri zadnje god svashta se desilo na moj zivot depresija , paranoja ,panika sta ne...sve dok nisam reko sebi stop drogiranje ... naj tezi trenutci su bili ovi zadnji 7-8 meseci duboka depresija ,paranoja ...
sada mi je bolje ne drogiram se vise evo nekoliko meseci samo strejt ... po neki put spliff neki samo to ..mada sada mi je mnogo bolje ... :)


ps. brinem za moju curu ona jos nije prestala da se drogira :(


pozz....
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Dobro dosao :) , odmah na pocetku da ti kazem da mi je drago sto si bolje. Bice ti jos bolje :D , svaki dan ce biti milimetar lakse - tako kazu, a ja im vjerujem.

Sve najbolje
User avatar
Josephine
Posts: 172
Joined: Tue Dec 13, 2005 7:11 pm

Post by Josephine »

...dobro došao...
Ostani tu na forumu...
Biće ti lakše...
(bar meni jeste odkako sam tu...)

Pozdrav...
Tia
Posts: 70
Joined: Thu Mar 16, 2006 7:32 pm

Post by Tia »

Svakako, dobro dosao...biti ce ti lakse, jer ovdje imas s kime pricati..ne moras se skrivati!!!
User avatar
kia
Posts: 29
Joined: Sat Nov 19, 2005 5:31 pm
Location: zagreb

Post by kia »

ja isto imam problem sličan tvome..nakon ogromnih količina ecs, speeda ušla sam u neki bed feeling, paronoja čista panika, strah od ludila nisam mogla iz kuce izaci sad se lijecim vec dva mjeseca i puno mi je bolje..samo me plasi to kad se vratim u normalan zivot i ostavim iza sebe ove uzase da cu doci u situaciju da ponovno uzmem nesto..i da necu moci odoljeti, tolko se sebe bojim..nadam se da cu uspjeti stvarno sam se nakacila na to :cry: :cry: tebi isto zelim sve najbolje ..
lost soul...
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

kia...dok god se bojis dobro je. kad te prestane biti strah....e onda se zapravo i trebas bojati. I ja volim X...i ja sam ga uzimala cesto i dugo. Nisam imala takve posljedice(dobro depresija)...ali me napravio emotivnijom
pozdrav
ps. dobrodosao on 23
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
on_23
Posts: 50
Joined: Tue Mar 28, 2006 6:33 pm
Location: prishtina

Post by on_23 »

fala fala svima ...stvarno mi mnogo bolje kada vidim da nisam sam ,i da mnogi drugi ovde su prosli na sve ovo i da sada im je bolje ,to kod mene daje snagu da se jos uvek borim. stvarno mi je lakse :)
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

on_23 8 mjeseci cistoce ipak nije mala stvar.Znaci, najgore je proslo i sada ti se otvaraju nova vrata. Iz dana u dan ces pronalaziti nove stvari koje te usrecuju, zadovoljavaju i popunjavaju onu prazninu u tebi koju si prije punio na krivi nacin.

Dobrodosao i nastavi tako

pozz iz Beca
Post Reply