ako se slazete...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

ako se slazete...

Post by darkness »

citajuci vase ispovijesti sam dosla na jednu pomalo ludu ideju!
htjela bi napisati knjigu o vama svima na ovom forumu, ali za to bi trbala vasu malu pomoc!
naravno ako se vi slazete s tim...htjela bi napisati knjigu za svoju dusu, a ako bude bilo dobro mozda nesto i vise!
naravno, ne bi bila spomenuta vasa imena ni nikakvi podatci iz kojih bi se mogao otkriti vas identitet!
ako se slazete s ovim molim vas da odgovorite na ovu temu pa cu vam reci kako mi mozete pomoci!
Hvala!
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Ja nisam znala da je tako lako napisati kjigu, a pogotovu je objaviti. Ti o tom pricas kao da je to eto malo 'bas mi palo na pamet napisati i objaviti knjigu' pa sad cemo mi to . Mozda par dana i eto kjige.
Pa ti sva leprsas i zracis optimizmom pa ne znam otkud ovaj nick. Koliko ti je godina?????
Evo ja se malo i nasmija pa hvala ti ne smijem se ja cesto. Pravo je osvjezenje za mene nesto ovako procitati.

Prije nego pocnes pisati moras malo obratiti paznju na gramatiku, ne zbog mene nego takav je red. Npr. 'podatci'.
Korijen rijeci jeste 'podatak' ali u mnozini dode do nekih stapanja....
Pozdrav
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

ok...jebiga
nisam mislila napisati knjigu za par dana,naravno!
znam da je to nemoguce!
i da! godine nisu vazne! imam vec jednu svoju knjigu koju sam pisala dvije godine i znam da nije lako poceti,a ne napisai.
sto se tice gramatike, to se ne brini...moj problem ako grijesim kao i svaki covjek, nitko nije savrsen.
drago mi je sto sam te nasmijala :)
uglavnom, samo sam htjela vidjeti reakcije na moju ideju izvucenu iz dosade ove pomalo tmurne veceri.
ako vam se ne svidja nema veze!
pozdrav...
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Niko nije rekao ni da nam se svidja, ni da nam se ne svidja. Jednostavno ideja je potpuno nova i moras nam ipak ostaviti malo vremena i da razmislimo i da prodiskutujemo, ako se mi uopste pitamo.

U principu, mogla si to da ucinis i da nas ne pitas. Ko bi znao. Bas zato je lepo sto si pitala.
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Stani, stani djevojko. Nisam ti ja forum. Ja sam nova ovdije i samo suovisnik, nemas ti puno o meni pisati.
Izvini ako si dobila utisak da te tjeram, nije mi bila namjera, ponekad sam ja takva, sorry, nego ti cekaj druge sta ce ti odgovoriti. Poludicu do sutra u podne, cekajuci nesto pa evo poce izgleda opet napadati, nemam koga drugog pa tebe.

Stvarno cekaj druge pa vidi. Mozda ljudi vole tvoju ideju. Inace ono za gramatiku je bilo bez veze, znam.

Opet pozdrav.
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Eh Samantha, ti bi opet napadala :D , pa daj mene na pm slobodno, do mile volje, :D necu ti zamjeriti. Nemoj se sikirati, bice kako ce biti, cuvam ti fige i svim srcem sam uz tebe, eto, ako ti ista znaci.

Darknes,...

Knjiga,.. Ma kakva knjiga, ovo ti je poezija, ima i gorih stvari da pises o njima :D . Salim se naravno, ideja ti je ok - mozda pomogne nekome, mada iskreno sumnjam, jer kako god okrenem, "Mi djeca s kolodvora Zo" je ovdje svima osnovna lektira, pa opet nista. Ali treba se nadati.
Ja sam ti isto suovisnik, tako da nemam pojma sta da ti odgovorim.

Puno srece i uspjeha
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E ovako posto mislim da znam o kojoj se devojci radi i zasto bi zelela da napise knjigu ja licno podrzavam njenu ideju i ja cu joj dati sve sto joj je potrebno sto od mene moze da joj koristi za tu knjigu sto se mene tice,za ostale clanove foruma javice se oni sami, a ti darkness slobodno mi se obrati na privatnim porukama,i citaj ovaj forum nacices sve sto te zanima.Pozdravlja te zvrky za sad toliko.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

drago mi je da se vecina vas slaze s tim!
knjiga bi bila na temu: neobjasnjivo, a stvarno i sadrzavala bi vase price, osjecaje, dozivljaje, misli, prezivljavanje!
tko god misli da bi imao volju ili vremena da napise svju pricu neka se javi na ovu temu pa cu mu ja poslati na sta da obrati paznju u pisanju teksta!
puno hvala!
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Ja i onako razmisljam da napisem klnjigu o svom zivotu - naravno sa promenjenim i menima i mestima, tako da mi se ideja Darkness bas dopada i ja sam ovde ZA. Znaci ako ti Darkness trebabilo kakva pomoc mozes racunati na mene, samo sacekaj da vidis i sta ce reciostali ljudi sa foruma. Sto se mene tice ideja ti je ok, i nadam se da ces je sprovesti u delo kao i ja moju ideju.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Sto se mene tice PISI!!!
Post Reply