ako se slazete...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Ovo mi liči kao kad malo dijete tjeraš u vodu kad treba učiti plivati. Pa ono ... hajde slobodno. Ja sam tu, vidi kako onaj dječak pliva... itd.
e ovo je bilo na moj racun :D , jesam navalila, tako mi i treba.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Darkness vidi ovako narkomanija je jedna opaka bolest a ovi suovisnici ili ljudi koji nisu narkomani ali imaju nekog bliznjeg koji jeste su jos opakiji ,hehehheheh...
Slusaj ispovesti koje su pisane ti ne moze ponoviti niko jer je to pisano i pod dejstvom droga,alkohola i svega i svacega,znaci ispovesti od pre ,isti autor se recimo skinuo i vise se ne drogira i pocinje drugacije da razmislja i drugacije da pise istu tu ispovest,zato ti svi govore da je to jako tesko sve ponovo ispisati,i upravu su kad kazu da je nekima jako tesko da kroz to ponovo prolaze kroz pricu koju ce pisati,ja sam ti rekla ja cu ti napisati koliko znam i umem a veci deo cu ti iskopirati sa moje ispovesti ajde uzmi procitaj moju ispovest pa daj neki komentar na nju ako ti nije tesko,moja ispovest nije ni dugacka ni komplikovana tako da to bar nece biti tesko.Nemoj da odustajes od te knjige pisi je pa cemo videti kako ce to ispasti i kako si ti nas dozivela uopste! I jos nesto nemoj upadati u debele rasprave jer se one obicno zavrse na ko zna kojoj temi koja nema veze sa tvojom knjigom,nadam se da si me razumela,ocekujem tvoj komentar na mojoj ispovesti,Pozdrav zvrky
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

dinela wrote:
Ovo mi liči kao kad malo dijete tjeraš u vodu kad treba učiti plivati. Pa ono ... hajde slobodno. Ja sam tu, vidi kako onaj dječak pliva... itd.
e ovo je bilo na moj racun :D , jesam navalila, tako mi i treba.
Aha. :smt045

hehehe
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

zvrky skinula sam tvoju ispovijest i cim me stara potjera sa neta bacam se na citanje
e zvrky...koliko imas god?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mislim da i to ima u ispovesti ali evo recicu ti imam 25 godina a ti?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

ja imam 17...malo sam mlada :P
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Znam da si mlada i zato sam i rekla da se najverovatnije znamo isto ovako preko neta,ali nije to bitno sad. Furaj knjigu i srecno!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

htjela bi vas nesto zamoliti
oni koji nemaju nista protiv da iskoristim njihovu pricu neka ovdje napisu temu pod kojom su je napisali....
eto samo to
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

oprostite sto se nisam javljala, ali bila sam bolnici i idem ponovo sutra...
cim se za stalno vratim kuci pocet cu malo istrazivati
cujemo se...
nadam se da ste svi dobro
pozdrav
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Izgleda da ti baš lepo napreduješ? Pre dve godine si napisala knjigu? U petnaestoj? Ti bi sa dečijih slikovnica na ovakvu jednu temu, malo pretešku i za mnogo starije, iskusnije i obrazovanije? Na šest strana igra "mačke i miša"?! Šta je pisav hteo da kaže?
Post Reply