ako se slazete...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

haha, opet sam zabrljala s qotiranjem, a ne da mi se ispravljati,.. Gore je citat, a i citatu sam ja :D
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

darkness

Zasto nisi spavala mesec dana? Ili je i to jos jedna pesnicka sloboda :lol: kasno je? Kazi nam bar odakle se javljas. Nije ovo prepucavanje, samo treba da objasnis neke stvari koje nisu jasne.

ma nisi me ni nazivcirala ni naljutila, ne sekiraj se oko toga. Samo pricamo i pokusavamo da razumemo jedni druge :)
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

ja ovdje zavrsila sasvim slucajno, i to prije mjesec dana i od tada sve ovo pratim
imam i nesto iskustva sa drogama, ali nista ozbiljno, prosla sam i sama dosta toga o cemu ne pricam rado
moglo bi se reci da sam sada vise suovisnik ili kako se to vec kaze
jednostavno sam htjela nesto vise saznati o svemu tome i to je to...
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Mislim da ce Darknes na kraju odustati od nas :D , pa stvarno smo uf,.. :D :lol:
Evo sad citam ponovo sve i smijem se.
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

dinela ovo sa skolom je bila sala, odnosno ovo sa ucenjem
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

[quote="dinela"][/quote]

:smt043 :smt043

javi se da ti ovo tacno pokazem :lol:
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Ok, izvini,.. Nekako mi se ucinilo olako s tvoje strane.
Pa ako si suovisnik, zasto se ne javis. I ja sam, i ima nas vise. Vjerovatno ti u svemu tome treba pomoc. Mozes pomoci nekome i bez pisanja knjige, ako je to cilj tog pisanja. Ukljuci se, pitaj, potrudi se...

Sve najbolje od mene

P.S. Opet mi nesto nije jasno, izvini, imala si iskustva sa drogama, ne mnogo i nista ozbiljno, a puno si toga prosla. Mozda ne zelis reci, ali ako i ti imas problema, naravno da smo tu. Samo ti nama pisi.
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

nije pjesnicka sloboda, ne spavam ja vec skoro 2 godine kako treba, al nisam htjela preuvelicavati stvari...



dinela ti ocito mene smatras glupom....sorry sto sam uopce i otvorila ovu temu, al vjeruj mi razumijem i tebe i vas sve ovdje jer smo iz istih govana izasli
ok, mozda nisam prosla bas sve kao i vi, ali jesam prosla toliko da znam kako vam je
tak da molim te, nemoj me spustati glupostima
napisala bi i ja vama o sebi, ali ne zelim ovako javno jer ne znam ko bi ovo mogao procitati
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

SPIRIT

Post by dinela »

Hahaha ,..
Ma znam kako ide, ali mi sada ni iz dva pokusaja nije htjelo upaliti. Nije to razmaka na kraju qotiranja, to sam fino sredila. Nema veze, evo vidis da znam
vidis da znam
:D
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Draga Darknes, ti to mene zezas. Ko te smatra glupom sta pricas!? Samo sam pomislila da si mozda ovisnik, ili suovisnik, pa da bi mogla s nama razmijeniti misljenje, jer naravno i ti nama mozes pomoci. I htjela sam te osloboditi, jer sam i pomislila da ti je neugodno. Nema razloga za to. A ne moramo stalno birati rijeci, mislila sam da razumijes da ipak znaci sto si tu, jer vidis da smo se sjatili :D na tvoju temu. Nikada jos nisam vidjela da nas je ovoliko ovdje.
A vidis da sam ja glupa ne znam ni quotirari :)

Hajde, ne ljuti se.. Znas da sam te fino pitala. I ako si dvije godine u tome, onda mislim da ti je teze nego meni.
Post Reply