ako se slazete...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

A to ko cita, imas nick, ne moras naravno navoditi imena i mjesta, dopisuj se onako.
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Cuj Darkness

Da prekratimo muke svima. Treba ti pomoc? OK vazi. Pitaj, pisi, razgovaraj sa ljudima ovde na forumu. Reci nesto o sebi. Ne treba da dajes ime prezime, broj cipela.... nismo mi ovde policija. Jednostavno od pocetka je bilo nesto sto se nije uklapalo i zato ovolika polemika. Daj reci konkretno sta te boli. Nema ovde ni jednog koji ti nece pomoci ako moze. Nema potrebe za ovakvim igricama.
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

mozda neki drugi put
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

Spirit wrote:Cuj Darkness

Da prekratimo muke svima. Treba ti pomoc? OK vazi. Pitaj, pisi, razgovaraj sa ljudima ovde na forumu. Reci nesto o sebi. Ne treba da dajes ime prezime, broj cipela.... nismo mi ovde policija. Jednostavno od pocetka je bilo nesto sto se nije uklapalo i zato ovolika polemika. Daj reci konkretno sta te boli. Nema ovde ni jednog koji ti nece pomoci ako moze. Nema potrebe za ovakvim igricama.
hehe...broj cipela? pa...39 :)
salim se malo...
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

Kako god hoces, ali mislim da nema potrebe za odlaganjem. Drugi put ce ti samo biti teze :)
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Hajde Darknes, slobodno. I mene je bilo stid. Ja kad sam se tek uclanila nisam smjela posta napisati. Sve sam mislila "Pa ovdje se svi izgleda znaju, sta cu im ja, glupa cu ispast..." i sve to. Daj pisi.
Reci nam slobodno sta te muci. Olaksat ces si, a mozda pomognes necim i nekome od nas.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Ovo mi liči kao kad malo dijete tjeraš u vodu kad treba učiti plivati. Pa ono ... hajde slobodno. Ja sam tu, vidi kako onaj dječak pliva... itd.

Baš mi nekako tako djeluje. Darkness nemoj se ljutiti na moju asocijaciju. Nisam ništa loše mislila. :)

Sanela
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

ma nije ti mene stid...nije mi ni problem napisati sve o sebi, ali znam da ima osoba koje dolaze na ovaj forum i koje vec po nicku mogu shvatiti tko sam ja, a to ne bi htjela
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

I ja sam se morala prvo zavaditi sa pola foruma, kao da su mi svi za sve krivi, da bih uopste napisala da sam suovisnik.
Ako nece da pise sto se mene tice i ne mora.
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

ma nema beda sanela :-D
Post Reply