ako se slazete...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Narkomanija nije laka tema. Navikavaj se ako hoces da pises o tome.
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

evo sada cu jos jednom napisati...al zadnji put da ovo pisem

MENI UOPCE NIJE TESKO PROCITATI SVE ONO STO STE VI NAPISALI, ALI STVARNO NIJE I NE BI MI BIO PROBLEM TO SAMOJ SASTAVITI I VAMA POSLATI I SVE OSTALO STO IDE...
ALI JA OSOBNO SMATRAM DA BI TO BOLJE VI NAPISALI
JER KOLIKO GOD PUTA PISALI TU ISTU PRICU UVIJEK CE TE JE PISATI SA SVOJIM OSJECAJIMA, NA VAS JEBENO POSEBAN NACIN
OBJASNIT CE TE NEKE STVARI I SITUACIJE KOJE JA NE BI MOGLA OBJASNITI JER JA TO NISAM DOZIVJELA NEGO VI
NIJE MI JASNO STA TU NIJE RAZUMLJIVO...
TO VAM JE ISTO OVO...JA DODJEM NEKOJ OSOBI I KAZEM: CUJ GLE, AJD JA CU TEBI ISPRICATI JEDNU PRICU A TI JU NAPISI I POKUSAJ STVORITI ISTI OSJECAJ KAO STO SAM JA STVORILA SADA, TU, TEBI...NORMALNO DA JE TO NEMOGUCE...
SMATRAM DA CE TE VI LAKSE POVEZATI NEKE STVARI SAMI NEGO DA JA PRAVIM RUPE U VASIM PRICAMA, IZMISLJAM GLUPOSTI...STVAR JE U TOME DA VI SAMI IZ SVOJE DUSE, SA SVOJIM OSJECAJIMA TO ISPRICATE, DA PRENESETE SVOJE OSJECAJE NA PAPIR, DA SE OSOBI KOJA CITA TU PRICU NESTO POKRENE U GLAVI, SRCU
I SAD RECITE DA LI JA TO MOGU NAPRAVITI IZ VASIH PRICA, SKRACIVANJEM, IZDVAJANJEM...
NORMALNO DA NE MOGU


jednostavno, prica bi izgubila ono nesto vase u sebi...u pm...jel sada jasno?
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Da Darknes, odes lijepo i isprintas sebi ispovijesti, to mozes i bez pitanja. Izaberes one koje mislis da su ok , proslijedis osobama kojima pripadaju i samo lijepo pitas da li mozes to uzeti kao materijal uz , naravno promijenjena imena, i zamolis osobu ako moze da doda nesto sto bi smatrala potrebnim , ili samo izbaci suvisno.

Zahvalis se na kraju :D , uoblicis text i posaljes nama na forum na recenziju (mi se pocnemo prepoznavati, brisati :lol: ), mi ti vratimo isti tex samo skracenu verziju i to je to.
Salim se naravno, ali ovaj prvi dio sto sam ti napisala nisam se salila.

Ti zelis licni pecat pisca,.. U svakoj ispovijesti je licni pecat. To su ljudi pisali s mukom, svaka recenica je prizivala sjecanja, najcesce bolna. I sada ne shvatam koji pecat jos zelis?
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

darkness wrote: JER KOLIKO GOD PUTA PISALI TU ISTU PRICU UVIJEK CE TE JE PISATI SA SVOJIM OSJECAJIMA, NA VAS JEBENO POSEBAN NACIN
Ma nemaju svi snage da ponovo sve prozivljavaju (makar i u mislima). A mozda ni vremena, ni zelje, ni volje ... Mozda ljudi zele da ne neki svoj JEBENO poseban nacin izadju iz vecitog ponavljanja iste price.
Last edited by Erineja on Tue Mar 14, 2006 10:12 pm, edited 1 time in total.
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

NEGO DA JA PRAVIM RUPE U VASIM PRICAMA, IZMISLJAM GLUPOSTI...

Nema potrebe to da radis Darknes, price su pune svega, ne trebaju ti dodaci. A vec sam ti rekla, oni ti samo mogu reci ako bas ne zele neki dio, ako je previse prepoznatljivo ili osobno,.. Samo to.
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

ok
ajde onda ovako
oni kojima nije tesko da napisu svoju pricu neka mi se jave na privatno i ja im posaljem pitanja
a oni koji nemaju nista prtiv da upotrjebim njihovu pricu, a ne zele ju ponovo pisati neka napisu tu na ovoj temi pa cu ja te price sama procitati i sastaviti, poslati toj osobi, izmjeniti ako treba itd...
moze tako?
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Pocinjes da shvatas.
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

Erineja wrote:Pocinjes da shvatas.
ajde super da sam i ja nesto shvatila iako sam jos uvijek vise na svojoj teoriji nego vasoj :-D
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

:lol: Mozda ... Sad lepo sedi i pocni da citas, kopiras, uoblicavas ... A kad ti cala ideja lepo sazri, javi nam kakva ce uopste biti koncepcija te knjige. I stvarno, osim tebi samoj, kome ce biti namenjena?
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

darkness wrote: evo sada cu jos jednom napisati...al zadnji put da ovo pisem
Nije me briga da li pises prvi ili poslednji put, ali sledece recenice
...ALI JA OSOBNO SMATRAM DA BI TO BOLJE VI NAPISALI
JER KOLIKO GOD PUTA PISALI TU ISTU PRICU UVIJEK CE TE JE PISATI SA SVOJIM OSJECAJIMA, NA VAS JEBENO POSEBAN NACIN...

...SMATRAM DA CE TE VI LAKSE POVEZATI NEKE STVARI SAMI NEGO DA JA PRAVIM RUPE U VASIM PRICAMA, IZMISLJAM GLUPOSTI...

...prica bi izgubila ono nesto vase u sebi...u pm...jel sada jasno?
govore o tome da ti nemas ni zivaca ni razumevanja da bi stavila potpis na nesto ovakvo. Moje misljenje je da ne treba da pises ovu knjigu, bar ne sa nasim odobrenjem. Opet naglasavam da je to samo moje misljenje, ostali ce reci svoje, a ti radi kako ti savest nalaze.
Post Reply