ako se slazete...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
beendemiurglike
Posts: 76
Joined: Sat Mar 11, 2006 3:32 pm

Post by beendemiurglike »

i ja dajem svoju podrsku takvom projektu.
mada tema knjige ne bi (..opet pametni ja..) trebalo biti gudriranje kao takvo vec ono unutra, ono ljudsko sto se trazi, gubi. put od pocetnickog patosa do ovisnickog limba i mogucnost spoznaje koja se pruza,pa makar i na samome dnu,prepunom straha i boli... ljubav koja postaje (bolje reci se cini) poput davno izblijedjelog krokija nekih davnih vremena srece i nevinosti.. ali i ljubav kao svjetlo spasa,sto izranja iz tmine boli,neznanje...
...i poput zivotne hrane daje snagu odavno mrtvima da ustanu iz groba.da se ponovo rode
sto baljezgarim...sorry
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

beendemiurglike wrote: sto baljezgarim...sorry
Uopste ne baljezgaris.
Sudeci prema ovim idejama i nacinu na koji si ih izneo, izgleda mi, da bi i ti mogao da pises knjigu :lol:

Sta god ko rekao, meni se ipak cini da Katarinino postojanje i naravno pisanje ispovesti, koja je prerasla u ideju knjige, na ovom forumu daje svoje rezultate. Jooooj Katarina, vidi sta ucini, koliko pisaca odjednom :lol: i to ne makar kakvih, vec onih koji obecavaju.

Sta da kazem sem VRLO POZITIVNO NARODE, SAMO NAPRED.
User avatar
beendemiurglike
Posts: 76
Joined: Sat Mar 11, 2006 3:32 pm

Post by beendemiurglike »

hvala Vam, Spirit...istina,medjutim, je drukcija.daleko sam od obrazaca normalnog zivota.moje ideje obicno ostaju na par recenica ako ih zapisem...nikada ne bih mogao napisati knjigu...
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

:lol: NIKAD NE RECI NIKAD
User avatar
beendemiurglike
Posts: 76
Joined: Sat Mar 11, 2006 3:32 pm

Post by beendemiurglike »

Spirit, Vi ste majka bivse ovisnice,zar ne? koliko vam je trebalo da prihvatite njen problem kao bolest,a ne kao tragediju, prokletstvo i sl. tj. koliko vam je trebalo da se hladne glave sa tim suocite.oprostite ako Vam smeta to sto pitam..
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

oprostite sto prekidam vase razgovore, ali bih voljela da se ne skrece s teme
voljela bi da oni koji zele podijeliti sa mnom svoju pricu i koji ne bi imali nista protiv da je upotrijebim u svojoj knjizi, da mi se jave na privatne poruke kako bi im dala neka pitanja po kojima bi, po mogucnosti, napisali svoju pricu
mislim da je jednostvanije tako nego da ja citam sve vase ispovijesti na forumu i vadim ono najbitnije jer bi to trajalo godinama, a i najvjerojatnije ne bi izvadila ono pravo
jos jednom hvala
Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

Darkness sada sam ozbiljna, koju vrstu knjige bi ti da napises.
voljela bi da oni koji zele podijeliti sa mnom svoju pricu i koji ne bi imali nista protiv da je upotrijebim u svojoj knjizi, da mi se jave na privatne poruke kako bi im dala neka pitanja po kojima bi, po mogucnosti, napisali svoju pricu
mislim da je jednostvanije tako nego da ja citam sve vase ispovijesti na forumu i vadim ono najbitnije jer bi to trajalo godinama, a i najvjerojatnije ne bi izvadila ono pravo
Ko uopste treba da pise tu knjigu.
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

Post by Spirit »

darkness wrote: oprostite sto prekidam vase razgovore, ali bih voljela da se ne skrece s teme
U pravu si sto trazis da se drzimo teme, ali je prosto nemoguce ne razmeniti i neku rec koja je offtopic. Pa nismo u skoli na casu. Ja bih vec i sama rekla beendemiurglike da dodje na suovisnike i pita me sta god hoce.

Kad smo kod teme... ako vec imas neku ideju o knjizi, mislim da bi bilo u redu da sama pogledas po forumu i odaberes sta te interesuje. Mislim da nije u redu, da sad ljudi ponovo tebi na private, pisu ono isto sto su pisali ovde na forumu, samo zato da bi ti mogla da iskopiras, sredis to i objavis. Ulozi malo i svoj neki trud. Pa neki drugi sakupljaju gradju za roman godinama i to im ne pada tesko. Imaju inspiraciju i ideju vodilju. Nasu saglasnost, uglavnom, vec imas.
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

Samantha wrote:Darkness sada sam ozbiljna, koju vrstu knjige bi ti da napises.
voljela bi da oni koji zele podijeliti sa mnom svoju pricu i koji ne bi imali nista protiv da je upotrijebim u svojoj knjizi, da mi se jave na privatne poruke kako bi im dala neka pitanja po kojima bi, po mogucnosti, napisali svoju pricu
mislim da je jednostvanije tako nego da ja citam sve vase ispovijesti na forumu i vadim ono najbitnije jer bi to trajalo godinama, a i najvjerojatnije ne bi izvadila ono pravo
Ko uopste treba da pise tu knjigu.

pa ovako...
knjiga bi trebala sadrzavati vase price, ispovijesti, kako vi gledate na sve to jer, koliko ja znam, ljudi...oni "normalni"...sve krivo shvacaju kada je rijec o bilo kakvoj vrsti dorge, a da ne pricamo o vec "zabetoniranoj" ovisnosti...
u biti, htjela bi napisati knjigu iz nekih svojih osobnih razlog, mozda samo i za svoju dusu
i da, knjiga ne bi sadrzavala samo vase ispovijesti nego i neka objasnjenja, opise raznih droga, razna znacenja, slike...


ne znam tko treba ovu knjigu, vjerojatno nitko, ali to nije razlog da ju ne napisem

vecini se svidjela ova ideja i drago mi je zbog toga tako da ne znam sta imas protiv
User avatar
darkness
Posts: 28
Joined: Mon Mar 13, 2006 11:29 pm

Post by darkness »

Spirit wrote:
darkness wrote: oprostite sto prekidam vase razgovore, ali bih voljela da se ne skrece s teme
U pravu si sto trazis da se drzimo teme, ali je prosto nemoguce ne razmeniti i neku rec koja je offtopic. Pa nismo u skoli na casu. Ja bih vec i sama rekla beendemiurglike da dodje na suovisnike i pita me sta god hoce.

Kad smo kod teme... ako vec imas neku ideju o knjizi, mislim da bi bilo u redu da sama pogledas po forumu i odaberes sta te interesuje. Mislim da nije u redu, da sad ljudi ponovo tebi na private, pisu ono isto sto su pisali ovde na forumu, samo zato da bi ti mogla da iskopiras, sredis to i objavis. Ulozi malo i svoj neki trud. Pa neki drugi sakupljaju gradju za roman godinama i to im ne pada tesko. Imaju inspiraciju i ideju vodilju. Nasu saglasnost, uglavnom, vec imas.

spitit oprosti, mozda s krivo shvatila...
znam da mogu sama procitati vase price koje se vec tu napisali i da ih mogu sama srediti, ali to jednostavno ne bi bilo to
smatram da sve ono sto zelite i kako zelite napisete da prica ima ono nesto vase u sebi
procitala sam ecinu vasih prica na ovom forumu i ono sto nisam namjeravam procitati
sa posebnim zadovoljstvom sam procitala pricu vlade m i drago mi je sto se toga napokon rijesio
ali zamisli ti sad da ja uzmem njegovu pricu i vadim ono sto se meni svidja...pa gdje bi to zavrsilo, prica bi izgubila svoju car...ne bi bila ista kao kad bi ju sam autor napisao onako na svoj nacin, sa nekim svojim carom i stilom
i u knjizi nece biti samo vase ispovijesti, ima i drugih stvari koje ja trebam istrazivati i o kojima trebam uciti, razmisljati...
nadam se da si sada shvatila
Post Reply