Pitanje

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
Pegl@
Posts: 2
Joined: Mon Feb 27, 2006 2:15 am
Location: Zg

Pitanje

Post by Pegl@ »

Da vas puno ne gnjavim ukratko cu ispricat sto mi se jucer dogodilo. Vec duze vrijeme sam u doticaju sa drogama (trava te speed - vrlo rijetko), no od prije jedno 6mj. u pricu je usao cocain. Prijatelj je upoznao neke ljude i trenutno mi je dostupan po prihvatljivijoj cijeni. Ja inace nisam uopce odusevljen dozivljajem i taj neki osjecaj euforije i samopouzdanja me ne fascinira - u svakom slucaju bude dobra zabava ali zabavim se ja i bez toga . Uzimao sam svega mozda 15-ak puta do sada. E sad dolazi onaj dio gdje sam posve neiskusan i zanima me vase misljenje i iskustvo. Jucer je prijatelj donio po njegovim rijecima "zuto". To je bilo smedkaste boje meni izgledalo kao kakao i neki takav miris je imalo , meni je mirisalo na nesto kao ona smjesa proteina ako netko zna na sto mislim. Vukao sam jedno 3 crte i to poslije bar 5 crta koke i jednostavno nisam osjetio neki ucinak. Jedino sto mi se dogodilo je da mi je bilo lagano muka i blagi osjecaj na povracanje te onaj happy osjecaj na koki al nista drugo. Trazio sam po netu i nasao par slika heroina kao smedjeg praska i izgledalo je priblizno ovako. Zanima me da li je to bio heroin i ako je kako nije imao neki jaci ucinak il sto ja znam vec?
Od kad sam se probudio trazim po netu opise,slike i iskustva i kad mi je doslo iz guzice u glavu sta sam uzeo jednostavno sam odlucio ostaviti apsolutno sve !
Unaprijed vam hvala na odgovoru i oprostite sto vas gnjavim ali treba mi jednostavno informacija iz prve ruke da ipak znam da je to ono sto mislim, bilo bi mi puno lakse kad ne bi bilo al eto. Grizem se zbog toga evo vec cijeli dan !
Pozdrav
User avatar
dinela
Posts: 303
Joined: Wed Dec 07, 2005 12:37 pm

Post by dinela »

Od kad sam se probudio trazim po netu opise,slike i iskustva i kad mi je doslo iz guzice u glavu sta sam uzeo jednostavno sam odlucio ostaviti apsolutno sve !
Samo se ti drzi te recenice.
Sve najbolje, i da, mislim da je heroin. Neodgovornost prema sebi te moze daleko odvesti u koristenju droga.
User avatar
svejedno
Posts: 66
Joined: Sun Jan 08, 2006 1:46 am

Post by svejedno »

Da, zuto je heroin. I to sto si opisao su simptomi prvog puta, povracanje i to, kox na stranu. I nemoj vise da ga radis.
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Sve su to ista sranja...nista bolje nista gore. Jeste da neke vrste droga uniste malo vise mozdanih celija a neke manje. Sve u svemu kani se svega da nebi dotakao dno zivota, kao sto su mnogi ovdje morali da bi bili gdje sad jesu.
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

nEKA TI OVO BUDE POSLEDNJA OPOMENA! NEMOJ VIŠE NIKADA PRVO PROBATI,A POSLE RAZMIŠLJATI I "GRISTI SE" VEĆ OBRNUTIM REDOM!
Pegl@
Posts: 2
Joined: Mon Feb 27, 2006 2:15 am
Location: Zg

Post by Pegl@ »

Puno hvala ljudi na odgovorima i savjetima. Cisto informativno me zanima koji je to osjecaj koji vas potakne na ponovno uzimanje (meni nije bilo nimalo dobro) , ja osobno necu nikad vise niti pomisliti na to ! S obzirom na ovisnost (fizicku) koja je jedna od najjacih kod ove droge mislim da stvarno nije vrijedno eksperimentirati.
Puno pozdrava i drz te se !
Post Reply