SAD ILI NIKAD!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

Prvo da se zahvalim svima šta su mi pisali, osim styxa i lune svi ostali ste mi novi, pošto me nije bilo dugo!
Jebiga, kad ti svi ljudi šta si mislia da su ti prijatelji okrenu leđa, a onda čuješ "zagrlio bi te brate" od osobe koju i ne poznaješ, moraš se malo rasplakat!
Bandit, legendo!
Možda Dinela ima pravo, zašto nisam skočio sa 10 kata? Neznam, znam samo da sam želio umrit, nisam stvarno moga više!
Neću vam sad odgovarat jednom po jednom, jer iskreno nemam snage, samo da vam kažem da sam danas dobro, mislim na mojoj ljestvici raspoloženja.
Sve vas puno volim!
User avatar
plava
Posts: 33
Joined: Thu Dec 29, 2005 3:28 pm

Post by plava »

Prvo moras razumjeti da prijatelja danas nema " to su sve lazni prijatelji" kad ti trebaju nema ih nigdje a kad njime ti trebas oni te nađu.................ali ima onih prijatelja od kojih se nenadas a oni ti pomognu u to sam sigurna ali drago mi je sto se dobro osjećas smo tako i javiljaj nam se vise


puno pozdrava
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Post by mirzas »

plava wrote:Prvo moras razumjeti da prijatelja danas nema " to su sve lazni prijatelji" kad ti trebaju nema ih nigdje a kad njime ti trebas oni te nađu.................ali ima onih prijatelja od kojih se nenadas a oni ti pomognu u to sam sigurna ali drago mi je sto se dobro osjećas smo tako i javiljaj nam se vise
"Prijatelja je puno kad se smije i veseli, a kad ti sve lađe tonu, tek onda vidiš tko ti dobro želi!"
Šta se tiče prijatelja od kojih se nenadas da ti pomognu, ja sad živim besplatno u stanu jednog momka kojeg poznajem 6 mjeseci, inače bi bio na ulici već odavno! Ima tako divnih ljudi, samo šta ih je jako malo!
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

Re: ne pomisljaj na to

Post by mirzas »

plava wrote:...ne budi kukavica jer samo kukavice izvrse suicid jer nemaju snage da se bore sa svojim problemima i okolinom.........
Napravit suicid je po meni više egoistički nego kukavički čin, jer ja bi to već odavno napravio da nema ljudi kojima bi uništio tako život, mislim najviše na starce i brata, iako ne razgovaramo već 2 godine! Jednostavno tu večer nisam mogao više!
Naravno da bi želio da mi pomogneš, onoliko koliko možeš!
Voli te Mirza!
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Mirza, kralju, ti znas koliko mozes i dokle mozes izdrzati tu famoznu apstinenciju. Mi ti mozemo sada neke savjete davati, ali da li ces ih poslusati? Vecinu ne! Tesko je donijeti odluku, ali se ona prelagano upropasti jednim kung fu potezom (sala mala).
Eh sad, suicid. I ja sam pokusao dva puta se ubiti, ali bezuspjesno, nasao me prijatelj u stanu-njegovom, isto tako je i on razvalio vrata. Sta sam htio da kazem sa ovim? To da narkoman se ne ubija skokovima sa zgrade ili sa mosta, ima slucajeva naravno. Moje misljenje suicida je to da cu se ubiti, ali onim sto vec uzimam, da me ubije ono sto me je dovelo u ovako lose stanje, a samo zbog uzitka.
Mirza, sreca tvoja pa si uzeo Valiume, od njih se ne moze umrijeti (osim u megalomanskim dozama). Sam si rekao da se ne bi ubio zbog staraca i brata, vidis da te ima sta vezati u votazi. Neki ljudi boluju od raka, a ipak su sretni i zele da se izlijece, da pobijede tu bolest. Oni imaju razlog za suicid, pravo dobar. Poenta je, samo volja (neko ce reci nije samo volja) i ponavljam samo volja.

pozz

styx
titanik
Posts: 16
Joined: Sun Feb 26, 2006 2:06 am

godine

Post by titanik »

pozdrav svima!Druze moj,nemoj da brines hoce li ikada biti normala i dobro,vec je bitno da se ti skines s 'horsa',sto iziskuje VELIKU volju i borbu,jer 10god.je previse,a inace ja sam 9.god.na horsu,pijem metadon,ali se nisam jos skinuo,imam zelju,ali nemam snage i podrske,tako da ne znam kako cu-shmrcem dop,rokao se nisam nikada.Pozdrav svima
persona_non_grata
Posts: 12
Joined: Thu Sep 22, 2005 5:18 pm

Post by persona_non_grata »

Nas je planet radostima ubog nesto.
Treba otimati radost danima sto bjeze.
Na svijetu umrijeti nije tesko.
Stvarati zivot daleko je teze.
User avatar
lara
Posts: 1
Joined: Sat Mar 04, 2006 3:20 pm

Post by lara »

plava wrote:Prvo moras razumjeti da prijatelja danas nema " to su sve lazni prijatelji" kad ti trebaju nema ih nigdje a kad njime ti trebas oni te nađu.................ali ima onih prijatelja od kojih se nenadas a oni ti pomognu u to sam sigurna ali drago mi je sto se dobro osjećas smo tako i javiljaj nam se vise


puno pozdrava

Bas si optimisticna "lazni prijatelji" ?????
Post Reply