do grla u dreku - pomoc

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

perica

prica o 9NE)UPUCAVANJU

Post by perica »

KOZMA,slusaj me dobro sto ti imam reci!!!
Ja sam Perica i imam gomilu problema vezano za HEROIN. Trenutno tesko kriziram,danas je bas zajeban dan u tom CISCENJE FAZONU.
e,SADA ZASTO TI UOPSTE PISEM. od kako sam probao HEROIN u junu ce biti puna 21-na godina. Da te ne bih gusio a krenuo sam,prelazim na stvar. Kada pominjes upucavanje da ti ja kao iskusna KUKAVICA ISPRICAM SVOJA ISKUSTVA. Kao i vecina ljudi koja imaju ozbiljnih problema sa drogama(uglavnom h.) dolaze bar nekolko puta do faze kada "nemogu da izdrzim i napustam ovaj svet". tako sam ja preziveo dva teska OVERDOZA,jedno pucanje u slepoocnicu(sama ruka skliznula i oprljila dobro taj deo glave,onda preko devet stotina miligrama BENSEDINA, i jos poneka "blaza varijanta"! e,sada cemu ovolika prica na tu temu!? ovu dimenziju nikako nije lako napustiti svojom voljom,iz prostog razloga sto svi mi imamo neku misiju.!!! Neko je provali pre, neko kasnije ali makar pred sam kraj se sigurno ukapira . posto sam proveo i skoro sest godina u zatvorima,u svim tim procesima oko hapsenja i bezanja primetio sam ono sto je ESENCIJA ovog mog davljenja; UVEK KADA MOJ ZIVOT NIJE BIO U MOJIM RUKAMA PRIMECIVAO SAM UVEK ISTO. VOZE ME OVAMO ILI ONAMO ,A JA VIDIM SAMO JEDNU SLIKU:DEVOJKE NIKADA LEPSE PROLAZE PORED KOLA KOJA ME VODE U ZATVOR, DECA SU NIKADA LEPSA, VREME (BEZ OBZIRA NA GODISNJE DOBA JE TOLIKO LEPO DA PROSTO POLUDIS,I JA ODJEDNOM POZELIM DA SE SVO TO SRANJE PREKINE I DA ODMAH ZAPOCNEM NORMALAN ZIVOT BEZ DROGE ,DILERA ,KRADJA,I SVEGA STO ME UPROPASCAVA. Tu je skoro uvek ista scena kada se SKENJEN vracam sa seme::PORED MENE PROLAZI NEKI BOGALJ I OBAVEZNO IZA NJEGA NEKI RETARDIRANI MLADIC ILI STARAC(ZNAS DA JE NJIMA TESKO ODREDITI GODINE>!!!STA POSLE TOGA RECI 1!!!!???? Zivi smo zdravi,uglavnom pametni i elokventni i duhoviti vise nego velika vecina a,imamo neki "problemcic" koji nas toliko skenja da mi mislimo da je to nase toliko veliko da NEMA IZLAZA!!! E,sada razmisli malo i na ovaj nacin o toj tvojoj ideji o upucavanju!!!!!!! Kada izadjes iz kuce ,malo gledaj svet oko sebe malo drugacije nego si to radio do sada. zagledaj ljude,razmisljaj............ o drugom delu tvog problema cu ti pisati ,ali mi moras reci DA LI TO ZELIS!? AKO HOCES NAPISI MI I PRIV. POR. A, MOZE I OVAKO.
Zelim ti sve najbolje uz veliki pozzzz iz Beogarada
Petar :?
:?
perica

izgublj. u vremenu.

Post by perica »

:? mozda pomogne nekome drugome, ai kao sto si rekla mozda svrati ako se uopste seti ,ili ako je ziv(na ovaj ili onaj nacin)! Ko ce tga znati?
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

?

Post by davor »

Stvarno,da li je momak jos ziv ?Volio bih da jeste
User avatar
PROČITAJ ME
Posts: 865
Joined: Tue Sep 25, 2007 8:46 pm
Location: bosna

Re: do grla u dreku - pomoc

Post by PROČITAJ ME »

VOZDRA PA ŠTO SE KRALJU NISI BAREM MALO ANGAŽOVAO OKO NEČEGA PA IMA MILIUN INTERESANTNIH STVARI U ŽIVOTU. MOŽEŠ TI IZGURATI SAMO TI JE PRAVO DOSADNO I NE ZNAŠ ŠTA ĆEŠ OD SEBE.....................NEMOJ LEŽATI SKAKUĆI U JEDNOM MJESTU ILI..........MA ZNAŠ TI VEĆ ŠTA.........POZZZZZZZ :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: IZDRŽI JOŠ TOLIKO I BIT ĆEŠ NAJSRETNIJI.............. :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
Između izvjesnog i neizvjesnog - postoji tanak led.
User avatar
heroinapg
Posts: 3087
Joined: Fri Dec 14, 2007 5:03 am

Re: do grla u dreku - pomoc

Post by heroinapg »

Sad mi je u planu da nabavim gun i da propucam ovu sjebanu glavu jer jebiga, dao sam sve od sebe ali mi je sve jasnije da vise nikad necu biti normalan, znam da neki ljudi i tako funkcioniraju i imaju obitelji ali mislim da ja nisam taj.

Sta je normalnost?

Ima li ko deifniciju?

Grlom u jagode ili jagode u grlu?
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: do grla u dreku - pomoc

Post by lizard »

normalono je samo ono sto ti mislis da je normalno!
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
Post Reply