Postepeno smanjivanje doze pre apstinencije

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Gerasim
Posts: 2
Joined: Sun Jul 23, 2006 5:30 pm

Post by Gerasim »

Pre svega, hteo bi da pohvalim sve one koji zele da pomognu, kako sebi, tako drugima..! Ne bih (za sada) pominjao kol`ko imam "staza" i kol`ko puta sam se "skidao". Bilo je svakakvog skidanja, ali najgore mi je bilo kad sam navodno smanjivao kolichinu! Zapravo, kad sam navodno smanjivao, bilo mi e sjajno! Ali kad sam stvarno to radio, osecao sam se ko pred smrt! To e stanje kad sam se svo vreme nalazio u zikri! Nishta gore od toga.. Ne verujem u to. Treba jednostavno prestati! Mozda ja greshim, ali ne savetujem nikom da smanjuje i laze sebe kako je sve super, jer nije vishe na 2g nego na 2 quotera dnevno! Voleo bi da chujem tudja iskustva u vezi svega ovoga, jerbo sam ogrezao i nije mi uopshte dobro! Pogotovo bi` voleo da chujem iskustva ljudi koji su se bavili prodajom, ne bili lakshe dolazili do horsa i tome sl. Pozdrav svima! Chitamo se...
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Ja uopste ne verujem da je moguce to postepeno smanjivanje.Milion puta sam probala i nikada mi nije uspelo.Cesto mi je desavalo da smanjujem i onda jedan dan tako zeljna dopa i iznervirana razvalim se strasno. I onda opet jovo na novo... :-D
Ljudi na forumu znaju moju pricu i znaju da sam se zabavljala sa dilerom. Oboje smo se naravno rokali, pokusavali da se skinemo. I zadnji put smo isto zajedno pokusali ali sve se zavrsilo ovko-nas dvoje vise nismo zajedno, ja sam se skinula a on se i dalje drogira. Ja sam morala svoj zivot da promenim iz korena i uspela sam.A kad dilujes to je onda katastrofa.Svejedno-mora da se menja nacin zivota.
Post Reply