Kako je sve pocelo...

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
kameleon_z
Posts: 28
Joined: Wed Jan 11, 2006 10:20 am
Location: beograd

Kako je sve pocelo...

Post by kameleon_z »

Kako je sve pocelo?
Koji je razlog zbog kog ste poceli da uzimate drogu. Sta je to sto vas je navelo da krenete tim putem.
Da li je to drustvo, znatizelja, svadja sa roditeljma, nerazumevanje, ili nesto drugo... Pisite sve sto mislite da je moglo biti uzrok.
User avatar
rbonnasi
Posts: 18
Joined: Thu Dec 15, 2005 9:23 am
Location: rijeka

Post by rbonnasi »

5 godina na igli starci neznaje nista, sprice i dop skrivam na krovu lifta, propao sam u faci, propao u skoli, izgleda da sad sve u propast vodi...
kako je sve pocelo?
e to je stari duga prica,
navuko sam se preko trave i pica,
znali smo se ulit, udimit i onda ic do STOP-A, jedne subote frik donio piz DOPA...
zasto ne se usmrkat i onda bit CUNKA(faca), i od trave sam se i onako nadimio ko SUNKA...moj je moto u zivotu treba sve ISPROBAT, probao sam i puklo me da nisam mogo HODAT. uskoro sam se lagano poceo i BOSTI i sve sta danas zelim je da mi Bog OPROSTI, sjecanja su mutna ko zamagljena STAKLA, 5 mjeseci ekstaze i godine PAKLA, svjestan sam al kasno da od proklete IGLE razum mi se rusi ko naslagane CIGLE. 3 doze dnevno pa se ti sada misli, postao sam ruzni junky ko elvis presley, sta sam ima sam proda sad kradem sta se MOZE, iz ove KOZE se ne MOZE o BOZE,
htijo bih stati samo recite mi kako???,
NIJE LAKO - ZLO JE NAOPAKO.....

to ti tako nekako ide... samo, ovo je samo pjesma....inace dok prozivljavas je jos gore....
pozdrav
rene
Anonymus
Posts: 3
Joined: Tue Feb 07, 2006 1:15 am

Post by Anonymus »

rbonnasi wrote: htijo bih stati samo recite mi kako???,
jesi probao ibogain?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Da li se neko ovde zajebava ili se meni cini? Rene dobra ti pesmica,kekekekke
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply