samo još jedna dosadna narkomanska priča

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
đondo
Posts: 40
Joined: Wed Sep 08, 2021 5:41 pm

samo još jedna dosadna narkomanska priča

Post by đondo »

Pozdrav svima,

htio sam se samo predstaviti.
Duže vremena znam za ovaj mali narkomanski kutak, ponekad sam ga nešto pratio ali tek sada sam se odlučio i upisati među "sestre i braću iz narkomanskog miljea". Kako to već službene vlasti i mediji zovu!
Moja priča je prilično klasična a posebna kao i svaka ovdje.
Počeo kao znatiželjni klinac, 14,15.g i malo pomalo sišao do samog dna pa od tada hopa, cupa, gore, dole, ali borba još uvijek traje.
Pretpostavljam da mi se uopće piše o mojoj priči jer sam sada po ne znam koji puta ostavio tožu, spustio se mtd do male količine pa se prebacio na subiće. Imam malo volje i za pisanjem, ne samo za skrolanje kroz postove. A možda se pokaže i korisnim.
Sad, to nije moj prvi rodeo, bilo ih je toliko da više ni ne brojim. Dosta je samo da kažem da ću za koju godinu imati i pola stoljeća iza sebe :o :roll:
Nema toga, kod nas dostupnog, što nije prošlo kroz moje vene, (dok su radile ;) ), nosnice, jezik, želudac...
Neću vas daviti detaljima, ali tko je to prošao zna o čemu pričam. Ne želim se baš previše ni prisjećati većine toga ali možeš zamisliti što se sve desilo kroz 30-ak god aktivnog droksanja. A kako to sve financirati, pa naravno teškim i mukotrpnim radom. Što legalnim što ilegalnim ali uvijek sam nešto radio i zarađivao. Čak sam uspio završiti i faks ali u to vrijeme još nisam stigao do (kralja među drogama, kako ga je jedan drot ironično nazvao kad su me jednom od mnogih puta priveli) horsa, ali kad jednom dobiješ dosije ili trp, možeš zaboraviti neki bolji posao osim ako imaš neku dobru vezu i poznanstva na pravim mjestima.
Trenutno sam dobar, dugo nisam bio ovako nisko, nezaposlen ali bez problema mogu sutra otići u Njem. jer imam nekoliko otvorenih šema (ovdje pod šemama mislim na legalne poslove, da me ne bi admin krivo shvatila ;) ). Znam i de jezik tako da ne bih imao problema i za sam se snaći ali ne bih htio doći u Njem ni na minimalnim količinama subića, jer ne želim tamo tražiti dilere ili ganjati doktore.
Znači, cilj je probati ne dugo se zadržavati ni na subu, nego doći na neke minimalne količine, 1mg, 2mg, pa onda vidjeti da se malo stabiliziram i probati i to maknuti.
Meni je uvijek nekako bilo lako spustiti se na te male količine ali jako teško baš skroz sve odj...
Toliko za sada, svaki savjet, komentar, vic, kritika je dobro došla.
A i mislim da imam dovoljno skupljenog iskustva da možete i pitati što god vas zanima, rado ću pomoći bilo kome ako mogu jer sam jako dobro osjetio što znači biti 'narkoman'...
User avatar
đondo
Posts: 40
Joined: Wed Sep 08, 2021 5:41 pm

Re: samo još jedna dosadna narkomanska priča

Post by đondo »

Može li mi netko preporučiti dobre tablete za spavanje a da nisu apaurin, normabel, sanval, ksanax, diazepam i lepinje, srql i ostali psihotici...
To mi je naravno preslabo i zapravo imam osjećaj da me samo još više izmuči po noći jer niti sam budan niti pravo spavam.
Onda mi je cijeli dan u k.... iako me bup dobro pokriva znam da bi mi uz 6,7 h dobrog sna bilo još lakše i bolje.
Dobivao sam unutra neke plave tbl za spavanje ali ne mogu im se sjetiti imena.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: samo još jedna dosadna narkomanska priča

Post by xxxana »

Sacekaj da te bup iscrpi, da ovu konfuziju uprostis
Post Reply