Acid Trip

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

LSD

Post by Sagitarius »

Osobnjo sam "pojeo" dosta tripova u životu,i onih ultra-jakih kojih danas više i nema,i tih "dotova"(mi ih u Hrvatskoj zovemo "microni),ali mi je nekako nejasno kako se može svaki dan bit na LSDu?Ja bi dan nakon tripa,mogao pojest i 2-3 iste "slije",međutim ništa ne bi djelovale.Morao bih bar 3 dana pauzirat za uzet opet.
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Ljudi skloni haluciogenim drogama, dijametralno se razlikuju od opiomana! To "razdvajanje" se desi odmah u početnoj fazi eskperimentisanja sopstvenom svešću! Nekada (u vreme mojih početaka) nije bilo tako. Uzimali smo sve što nam padne pod ruku i znali da uživamo u svemu. Mirnije se živelo, nije bilo stresova koji te neminovno zakucavaju u paranoju. Da budem sasvim iskrena smatram da je "brzina" namenski stvorena kako bi stvarala zombije, dok haluciogene droge pogoduju samo ljudima koji imaju open minde, treba se izboriti sa izmenjenim stanjem svesti. Prva paranoja je znak da treba stati, da nemaš više kontrole, te te može odvesti daleko! To je ono što se retko ukapira, obično se ide dalje. Nisam nikada volela da preteram, prijali su mi blagi tripovi, meskalin u umerenim količinama, čak i shit može dovesti do blagih halucinacija. Kada nije agresivno, zaista ima lepih doživljaja. Neverovatno, ali sam ljude uvek "videla" onakve kakvi zapravo jesu, otkrivali su se preda mnom pretvarajući se u životinje. Tako je neko bio slatka maca, neko kokoška, a bilo je i gmizavaca. Poslednje "putovanje" na kojem sam bila, otkrilo mi je kako ljudi mogu biti zli. Jedna gnjida od čoveka, videvši da sam na tripu, pokušao je da me nafura pričom o tome kako su ga napale buba švabe, gmizajući mu po vratu. Uspela sam da ga iskluram, ali sam posle toga doživela takav strah od sopstvenog rajsflešusa na farmerkama, kojeg nisam mogla da otvorim dvadesetak minuta, cvileo je i rikao, a tata mi je bio u drugoj sobi i nije smeo da vidi kad i kakva dolazim! To je bio zna stop za mene! Bobe, na vreme si stao!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

coko

Post by mise en place »

Ya rastafari,bob marley,pozdrav od mise.
Slusaj reege i duvaj ali ito zatuplljuje baci trip ili sanjaj neke jubilarne hoffmane,mikropunte onu kiselinu koja radi sve to pravo,golden-mikro,i svi ostali ,om,buda,jagode,stonsi pjaopatak bilo ih je svakakvih...sunshine me jednom dobro provozo u parku u prirodi uz muziku,uzivao pravo i sve do navece a ondd a u club ili kuci?Ja sam isao uclub,bilo je pravo na afterru,neka poljana otvoren gepek od auta ,dobar sound i sunce ,ljeto vec ja tripam oblak mi se spusti na kapak,onda dunem kasnije,pa josh jednom........i onako laganeze i potragu za dopom jer moja gudra prije lsd.,je bio dop i koka.Efuram se u wc nekog diska vena mi cas metar a cas normalna ,nikako da potrefim tajhidrant shut na lsd ,jako opasno mislish niije dosta,mozesh lako overdozirati.Dobro nadjrm se ja nije to kick to je laganeze,zjene su josh uvjek haos....pa "alteheitzkraftwerk" ili ultrashal,sa green raumom.chill zone.Tu ujutro jedne prilike sam smoto pedeset dzointa u kooperaciji ali sigurno.
Na tecno party-u,Swen vath je malo djelio tablete sa nama ,exere ,bili dobri fido-dido,zecevi,super

Pa onda nema party par dana ja se onako ,u moj dopfazon ufuram i tako....kasnije sve zavisi od situacije,birash party-je gledash sta kako pojedes pa malo plesesh ito je jedesh,pa se volish super si ali ima nesto na sharafu sto nema na dopu.Na exeru osjetish neshtodrugaciju senzaciju.Ja sam dop tip i gori od tebe sto puta zato pazi sta kazem,zajebi te droge
Duvaj dobru gandzu i slusaj ziku
morash da nabavish ili kultivirash dobru stvar i onda si happy.ove drog esu uzas,smrtonosne
znas one sto "vise na tripu"
"Onda znash one shto su se uboli i nikad vishe povratili u zivot"

pozdrav,ma sve je o.k. dop je zlo koje treba izbjeci i bjezati od toga ,ne samo izbjegavati nego i bjezati....


mise
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

bob marley

Post by mise en place »

zao mi je za nesrecan slucaj,moje iskreno sauceshce ,zao mi je neka im dusha nadje mir.

mise
Anonymus
Posts: 3
Joined: Tue Feb 07, 2006 1:15 am

Re: LSD

Post by Anonymus »

Sagitarius wrote:Osobnjo sam "pojeo" dosta tripova u životu,i onih ultra-jakih kojih danas više i nema,i tih "dotova"(mi ih u Hrvatskoj zovemo "microni),ali mi je nekako nejasno kako se može svaki dan bit na LSDu?Ja bi dan nakon tripa,mogao pojest i 2-3 iste "slije",međutim ništa ne bi djelovale.Morao bih bar 3 dana pauzirat za uzet opet.
ja sam znao po tjedan dana samo kapat na jezik :oops:
Locked