Acid Trip

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

User avatar
BobMarley
Posts: 5
Joined: Wed Dec 28, 2005 3:46 am
Location: Zion

Acid Trip

Post by BobMarley »

Poz svim dobrim ljudima. Napokon sam pronasao pravo mesto gde mogu da ispricam ono sto u sebi vec dugo drzim. Imam 21 godinu... i sada sam cist. A sve je pocelo davne 1997 godine. imao sam tada 13 godina. Bio sam klinac koji je preziveo rat i inflaciju. U pogubljenim moralnim vrednostima i totalnom haosu koji je oko mene i u meni vladao jos tada sam poceo iz dana u dan da pusim travu. Stvar koja me je zdrzala sivom dimu su bile blage halucinacije. Postao sam opsednut njima od prvog trena kada sam ih video. Nedugo zatim s 14 godina sam poceo da jedem kevine lekove samo zato sto mi je jednom prilikom rekla da od istih imas haludze. brzo sam zaglavio na vma na ispiranju zeludca. pojeo sam to vece onoliko koliko keva za nedelju dana. gledao sam zelene sare nepravilinih oblika kako se iscrtavaju na plafonu hiruske sale dok je cevka bila duboko u mom stomaku. Bio je to hladan tus u tom trenutku mog zivota. Poceo sam malo da razmisljam i sve vise poceo da povezujem travu s reggae muzikom. Ali nesto je falilo glad za halucinacijama me je vukla. Imao sam 15 godina kada sam u mom kraju upoznao starijeg lika koji je bio kaktusar. izmedju ostalih pokazao mi je tada za mene totalno ne znani kaktus pejotle. objasnio mi je da pojedem dve tri semenke da pazim jer su extra gorke i da dok jos uvek mogu cisto da razmisljam popijem sto vise vode. nisam ga nista pisao uzeo sam semenke. zgutao ih otisao. nestao sam nije me nigde bilo 2 dana. Kada sam se probudio bio sam u stanu lika od koga sam uzeo pejotle. on je lezao u teskoj nesvesti krvave glave. a na kaktusu je jedva ostala koja semenka. Cini mi se minuti su prosli uleteli su panduri oborili me dole... vezivanje... procesuiranje maloletnika prvi prekrsaj kucni pritvor uslovna 2 godine... smiri se govorim sebi... Ali ne mogu da iskuliram.... oko mene postaje mnogo mracno... moje drustvo... svi lagano pocinju da smrljaju prokleti dooop. Gledam ih razmisljam. Moja zelja za halucinacijama me odvlaci od dopa. Toliko je jaka da mi nije dozvolila jednom da probam. Ortakov stariji burazer se vraca iz Amsterdama nama dvojici za poklon daje po microdot... mamu mu jebem kako nas je iskusno navukao. Stapanje neba i sunca .... stvaranje mraka po komandi uma... cetiri godistnja doba samo u 2 sekunde.... Neopisivi splet .... Pocelimo iz dana u dana da smisljamo kako do kesa. Koga sada prevariti i zajebati. Sve je islo kako treba.... Micro dot-a vise nije bilo... naslisu se tu acid-i. poceli smo svaki dan po cetvrtinu vreme porlazi apetiti rastu... svaka slicica jedna crna rupa vise... i onda te noci idemo prelazimo auto put.. jednog od acid-a gotovog vucem drugi mi na tren kroz maglu izgleda "normlano" prevlacim ga preko cujem tup udarac naglo kocenje. okrecem se on lezi ... flah kroz glavu..... suze murija rotacija izjava sahrana suze .... njegova majka na proklinje.. mrzi na iz dna duse... Smiri ludu glavu. Gledam lica oko sebe svi umiru od dopa. svi se mrace bedace pljuju jedni na druge. ja stojim s strane izvan toga. i kidam sebe zbog njihovih pogrbljenih kicmi isusenih usta usisanih ociju malih zenica .... u tom trenu racunam sebi 20 godina.. podvlacim crtu: pokusaj ubistva,....2 godine uslov.... mrtav ortak Bog da mu dusu prosti,... od dopa nema vise jos 4 meni dragih ljudi. a ovi zivi ....samo hodaju.. u njima vise nema zivota... a ni u meni. jedina stvar koja me drzi u normali je prva prava ljubav reggae muzika. teret je definitivno pa s grudi. nadam se da ce neko imati strpljenja da ovo cita :)
One Bright Morning When My Work Is Over I Will Fly Away Home
User avatar
shirly
Posts: 9
Joined: Wed Oct 26, 2005 8:44 pm
Location: Sarajevo

Post by shirly »

za pocetak dobrodosao :)
ne znam sta bi ti rekla,teska prica
ja se nisam nikada drogirala,al sam bila na dobrom putu da pocnem,pusila sam travu i imala pravo problema sa alkoholom i anti depresivima....
naravno moja prica se ne moze poprediti sa tvojom
jesili sada dobro?
eto zelim ti sve najbolje nedaj se
User avatar
BobMarley
Posts: 5
Joined: Wed Dec 28, 2005 3:46 am
Location: Zion

Post by BobMarley »

Sada studiram. Druga sam godina faksa. Hemijom se vise ne bavim. Samo duvam vutru i to je to.
One Bright Morning When My Work Is Over I Will Fly Away Home
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Dobrodosao Bobe,nadam se da ces dugo ostati ovde sa nama, deliti svoja razmisljanja i uklopiti se sa nama i ako samo pusis travu a vecina nas je bila na heroinu ili je jos uvek pa se leci i tako to.....
Ja sam samo jednom probala halucinogene, i to lekove, imas u mojoj ispovesti ako te zanima,ali posle tog iskustva sam se toliko naplasila da mi nikada u zivotu nije palo da uzimam bilo sta sto je halucinogeno. Iskreno, mislim da je to najvece zlo jr te moze odvesti pravo u smrt,ono iskocis pred kamion ili skocis kroz prozor...ma uzas.....
Drago mi je da si ti dobro sada i pazi sta radis....
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Microdot!!!!!!! Katastrofa to sam jednom probala i nikad vise u zivotu,to je ludilooooooooooooooooooo,bukvalno ludilo u glavi,nije mi bilo ni malo dobro,ne znam sta da kazem osim to viSe NIKADDDDDDDDDDDD!!!!!!!!!!!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

Mozda ce da zvuci glupo,ali ja koja imam radni staz heroina 4 godine,i plus nekoliko godina drogiranja svega i svacega, ne znam sta je microdot,cula sam jednom ali nisam imala kontakta sa tim....
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
BobMarley
Posts: 5
Joined: Wed Dec 28, 2005 3:46 am
Location: Zion

Post by BobMarley »

Meni se vase drustvo dopalo na prvo citanje. Nadam se da cu se uklopiti s vama jer se ove nekako osecam kod kuce. tj. imam osecaj da mogu o svemu da pricam s vama sto s drugima ne bih mogao ni u snovima. Dark A. pitas za micro - dot. veruj mi da ne zelis da znas o cemu se radi. shvati da si se realonst komlet promeni. Kuca nije u kuca kakvu je znas ceo svoj zivot jer pored nje stalno prolazis. kuca je jedna odgromna masa zelene zluzi koja se cedi niz ulicu... dovoljan ovaj jedan primer. relanost se pretvara u tvoju pod svestnu stvarnost. vidis sta pozelis. a dot te drzi (makar mene) dobrih 24 i kusur sati.
A sto se dopa tice.. nikada nista me nije privlacilo istom. IZ price ste skapirali da je moje celo drustvo navuceno na isti mogao sam da ga uradim mali milion puta. ali nisam. i iskreno ne kaprima ljude koji smrcu dop ili se bockaju u nuve. Da me ne svatite pogresno. Nemam nista protiv ljudi koji ga rade. Samo jednostavno ne mogu da svhatim dop... a i razlog je jednostavan nisam ga nikada ni probao.a ako je neko dokon i zeli da mi pomogne da svatih dop i o cemu se tu radi i sta sve prolazi kroz glavu... vise nego rado cu citati
One Bright Morning When My Work Is Over I Will Fly Away Home
User avatar
STorm
Posts: 16
Joined: Wed Nov 23, 2005 6:07 am

Post by STorm »

Pozdrav

Neznam dali je to ista stvar, ja sam 95-96 uzimao Micro`s (lsd kristale,izgleda ko kremencic iz upaljaca-zlatne boje su bili) , nisam nikada imao lose iskustvo sa njima ali su bili mnogo jaci od normalnih "kartona".
Lsd te jacine udara jace od Bunike(mandragore) i od Dature.Halucinogene droge su vrlo osobna stvar koju ne preporucam jer sam vidio jako lose tripove i cuo stravicne price.Udara jako na sivu supstancu.

Ne zelim da ti pametujem o H. ali mogu da te molim da tu tvar nikada ne probas i da se drzis podalje od ljudi koji aktivno uzimaju.Objasniti jedan osjecaj je jako tesko ali za razliku od halucinogena je H. u prvom redu tjelesna droga koja utjece na sveokupni tjelesni osjecaj.U glavi se ne dogadja mnogo osim da covjek postaje sam sebi dovoljan i svi/sve ostalo oko njega moze samo da smeta .Na pitanje dali sam ikada pozalio sto sam probao droge kazem uvjek da H. nikada necu prezaliti, to je nesto sta nitko nebi trebao probati.Pusti to, smotaj J. slusaj reagge i vjeruj mi, svako je pozalio sta je probao H.

Procitaj par ispovjesti, mozda ce ti biti neke stvari jasnije i tvoja znatizelja utazena.

p.s.: pitaj sta te zanima , pisi sta te muci, welcome :smt111
User avatar
DarkAngel
Posts: 149
Joined: Mon Jun 06, 2005 5:32 am
Location: Somewhere In The Time

Post by DarkAngel »

BobMarley wrote:.a ako je neko dokon i zeli da mi pomogne da svatih dop i o cemu se tu radi i sta sve prolazi kroz glavu... vise nego rado cu citati
Imas moju ispovest, imas ispovesti drugih ljudi, pa citaj u slobodno vreme, sta da ti kazem.
Bunar želja ne postoji.
Da postoji skočila bih.
Jedem laž ko keks i ćutim.
Što da znam?I ko da ne znam.
To sam ja i tu je problem,
Silom neću da se menjam.
User avatar
BobMarley
Posts: 5
Joined: Wed Dec 28, 2005 3:46 am
Location: Zion

Post by BobMarley »

Zapalili jox, a ja sam vukla kao luda. Bila sam tako happy sto su me uopste i pozvali! A onda sam se napusila kao idiot. Ne mogu da vam objasnim kako sam se osecala, mora da je to bila neka teska albanka jer mi je bilo i vise nego woow! Prestravila sam se tog osecaja i otila ubrzo kuci. Kad sam legla u krevet, u glavi sam cula najdivniju muziku, kao simfonijski orkestar samo malo bolje...Kao kad pevaju vile u Gospodaru Prrstena..Ma bajka ziva!
Ne mogu da verujem. Kao da si usla u moju glavu preturala po secanjima i nasla ovo... ovo su moje IDENTICNE reci kojima sam ortakinji opisao muziku koju sam cuo dok sam lezao u krevetu posle prvog joint-a u zivotu!!!
Jedno vece dogovorile smo se da prespavam kod nje, i da dodju njen decko i jos dva njegova druga pa da probamo atrane. Nisam imala pojma sta je to, slusala sam samo price o njima i znala sam da su to lekovi koji izazivaju halucinacije. Ali, naravno, meni radoznaloj je to bio jos jedan izazov.
Kad su dosli, prvo sam uzela 2 kom od 5 ml, i to popila sa casom vodke. Kasnije sam uzela jos 3 komada...Znaci pocepala sam 5 komada od 5 ml a nisam ni bila svesna sta sve moze da mi se desi..
Posle nekog vremena ja sam vec pocela lagano da se gubim, zatvorila bih oci i nasla se u svom stanu u dnevnoj sobi, onda otvorim oci i vidim da sam kod Marine. Priblizim ruku licu i vidim samo zamucenu mrlju. Nisam znala sta je to pocelo da mi se desava, znam samo da sam otisla u WC. U tom wc-u tacno na zidu ispred solje je stajao zidni poster-neka suma u jesen. Tu sam prvo pocela da ulazim u sliku i da se udubljujem, ona je ozivela, drvece se pomeralo i senke. Kad sam se trgla iz tog tripa usledio je drugi. Pogledala sam zid pored sebe koji se talasao kao da je od gume i sve vise mi se priblizavao. Mislila sam da cu zauvek da ostanem zatvorena u malom wc-u!!Kad sam ustala i pogledala se u ogledalu,sve sto sam mogla da vidim su dva siva kruga oko ociju, cudno crne oci – zbog zenica koje su bile kao tanjiri verovatno – bledo lice i modra usta.
Ja sam bukvalno ZIVEO za ovakve halucinacije. Prilazio sam i s takvom radoznaluscu i mrvicom ciste svesti koja mi je govorila da je to to sto trazim zelim istrazivao sam te svetove zakljucane u nasoj podsveti. Na artanima sam bio pojeo sam ih za vece mnogo vise nego ti. Bili smo u obliznjoj sumi Kosutnjaku. Sedeli smo na klupi bila je noc prosla je ponoc. Ispod nas je zuborila voda s Hajducke cesme. Vreme je prolazilo. Kada sam od jednom shvatio da vec nekih dobrih pola sata u glavi obradjujem zvuk zubora vode da od njega razvlacim siluete koje bez problema manifestujem ispred svojih ociju. Osecao sam se kao na vrhu sveta. Mislio sam da mogu da kontrolisem halucinacije. Ali to je bilo samo zatisje pred buru. Narednih pola sata smo hodali. Da bi ja u trenutku skrenuo levo a oni desno ne svesno ne sa zeljom jednostavno nesto me je odvelo na drugu stranu. nisam se bunio osecao sam se spokojnim. secam se punog meni tada krvavog meseca. bacao je svetlost na kratku i retku travu izmedju ogoljenih krosnji drveca stvarao mi je u krosnjama prikaze ogromnih katedrala u cijim suterenima su se nalazila groblja kao iz nekih antickih vremena. sve je mirislao na staro. Zastao sam u jednom trenutku secam se da sam osetio ostar bol u levoj nozi. pogledao sam ispred sebe. uvideo sam paukovu mrezu veliku koliko dva coveka postavljena jedno na drugog. ali mreza je bila od drveca. s druge strane skroz dole se nalazio nesto na prvi pogled ne izdefinisano. vid mi je popustao sve vise je mrljao sliku a ja sam sve viseo secao paranoju kao da sam bio na slikama. ispred mene je izasao mali beli zec crvenih krvavih ociju. gledao me je s kosmarom u ocima. skocio je na mene trgo sam se i pao u nazad zec se pretvorio u belu maglu koju je pratio zavijajuci zvuk. nekako sam se digao i krenuo da se provucem kroz paukovu mrezu... ali samo u trenu se zaamaglila.. nestala i stvorila se blaga litica. tu sam pao i ostao bez svesti. probudio sam se kako su mi rekli dva dana posle na gajbi ortaka.....

a ovaj tekst sam napisao cim sam se malo vratio u normalu od tripa i smrti ortaka:

O cemu vise ja da pricam samom sebi Kada vise nista nije kako je bilo ili kako bih ja voleo da je bilo, a opet sve tako isto Ovo sam radio na ledjima ispod stola s flomasterima, to isto danas radim s tipkama ove tastature Onda je bilo ovako I sada ovog trena nista u sustini nije drugacije Dok zaboravljam tok misli I onoga sto sam pokusao da kazem sebi Samo pre nekoliko redova Do k je lagano korao co ulicamam samo njemu tako dobro znanim nije ni slutio da je to jedan od onih pokusaja da svede imperijalisticno na minimalisticko u svetu izamstanom od strane crne ruke crne maste belih senki Korak po korak svaki je tezi svaki je stariji svaki drugacije I dublje odzvanja Putevi Gospodnji ovozemaljski u cipelama odzvanjaju On cuje taj zvuk Shvata sustinu svega iznad njega sto mi daje krila da ga kuje za zemlju Udise duboko…Zastaje pocinje da se pita zasto su ocevi iz uvek suncem okupane Afrike bili Toliko pametni I sve ovo sto se oko nas obicnih ljudi desava vec odavno ispricali Zasto ih niko nije slusao Zasto je samo tako malo njih uspelo poruku da shvati Kako zbog cega ljudi jednostavno nisu slusali… oni su samo culi… razlika postoji kada nesto slusas to Isto shvatis I prihvatis i to poneses u sebi u svom srcu dusi ocima… a kada nesto samo cujem……okrenes glavu na drugu stranu I odes Shvati razmisli prihvati otvori oci I slusaj zvuk taj zvuk koji govori o sreci ljubavi jednoj ljubavi jednom srcu dva srca cetiri pet cuje se I deseto dvadeseto… svi kucaju zajedno kao jedna zemlja kao jedna misao kao mir kao miris zelenih ociju …Oci samo te jedne zelene… Oseti ih pusti ih da te vode preko nevolja prenose… veruj im jer dusa je sita srce je iskreno pokusaj da shvatis sve to o cemu ti pricam I poslusaj taj ritam koji tera tvoje telo da se krece kroz proctor I oseti kako vreme leti zamisli sebe na oblaku kako strujis kroz prostranstvo svoje maste Kako osecas te prijatno talase pozitivnih vibracija oseti ih spoznaj sebe na nacin na koji nikada nisi spoznao svog najboljed prijatelja Spoznaj svet oko sebe zivi jer biti ziv I ziveti nije Disi punim plucima siri ih po pronstranstvu zemlje jednog srca Osecaj prihvataj Slusaj shvati sve oko sebe shvati da mrznja radja mrznju shvati da ne treba da mrzis shvati da je novi talas ispred tebe I nadam se da si vec na njemu jer on void ka vecnom suncu kristalno cistih boja oblika osecanja pusti ih Neka lete slobodno prostrnstvima … Napravio je jos jedan korak…Okrenu se iza sebe …… delic sekunde…… njega vise nema neko je mnogo popio veceras neko je uzeo sebi za pravo da drugome uzme zivot Poslednjim jecajima snage njega van sebe uspeo je da spozna poslednju sliku poslednji prizor u njegovom zivotu da spozna svoje nepokretno telo na sredini ulice ta slika se brzo gasi brzo bledi nestaje obasjavaga velicanstvena svetlost s svih strana Ooseca sebe kako hoda oseca sebe kako ne oseca svoje telo brzo shvata da je telo samo njegovu bisi dom sada se seli u novi Ciste duse cistog srca odlazi gore ne vidi cujee… svuda oko sebe … duse slicne njegovoj sve mirne I spokojne u zivotu ciste I iskrene… oseca spokoj oseca mir kakav nikada nije osetio I dok se lagano leluja u bestezinskom stanju ovog beskrajnog rajskog prostora pada lagano na oblak koji ga kao kolelvka u kojoj ga je majka kao jako jako malog ljulala… tone u san… Po prvi put … u miran spokojan crn san… Pokusava da otvori oci ne moze za njega je sve Crno

think you're in heaven, but ya living in hell -- hoffman life story belgrade 19xx -- RIP RoPe Love u Man! Nikada Te Necu Zaboraviti! Ostaces u mojim secanjima i secanjima svi drugih tebi i meni dragih ljudi. I RoPe vidimo se jednog dana :wink:
One Bright Morning When My Work Is Over I Will Fly Away Home
Locked