ODJELO ČINI ČOVJEKA

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Dorat
Posts: 46
Joined: Sat Jun 19, 2021 11:23 pm

HAJVAN

Post by Dorat »

Svog prvog kućnog ljubimca, sjećam se kao da je danas bilo, pojeo sam jednog zimskog dana serviranog u čorbi. Koliko mi je teško bilo, i koliko sam povraćao, da je to nakon što je amidža rekao da mi se svidio Miki čim sam tražio repete zadnji put kako sam jeo zeca. Nebitno sad, kada sam se riješio teških droga i žena. Bajram je, kurban i da sam normalan spasio bih janje ražanja, čuvao, pazio, dok ne bi izrastao u bekana spremnog jučer za klanje. Ali obzirom da nisam normalan, da nisam ni boss ni hadžija, ni pravi mumin a vrijeme je žrtvovanja, meni od hajvana ostaje jedino da žrtvujem psa. Ne mogu više priče da ima goste i ne može kući, kako nije dobro i ne zna šta mu je i tako, uglavnom nekad je za to postojao termin zlonamjerna... Bogu hvala, pa je ker u pitanju. Vjerujuči Bogu, molim ga da nas uputi na pravi put. A obzirom da je fakat vakat žrtve, danas je to moja ljubav prema alkoholu. Mislim da ga uzvišeni Allah u časnoj knjizi pominje četiri puta. Prvi, kako bi uživali da ga pravimo od plodova iz božjih bašti, predpostavljam da znamo šta pijemo, i valjda da ga ne bi kupovali i po kafanama plaćali. Nakon toga ide upozorenje da pijani ni pod razno ne obavljamo molitvu. Onda nas savjetuje da u istom ima neke koristi za ljude ali i puno više štete za sve. Da bi dragi Allah na kraju naredio da je alkohol šejtanov, te ako hoćemo da ostvarimo ono što želimo moramo ga se kloniti. Bajrambarećula!!

Samo danas: pametnom je i išaret dosta.

https://youtu.be/Nm5ll5pKaUc
"Svakoga dana u svakom pogledu sve više napredujem".
Post Reply