Kako je spid unisto snove

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by xxxana »

O
Last edited by xxxana on Mon Sep 13, 2021 5:12 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Sat Sep 11, 2021 6:49 pm
Ako ti misliš da on nije vrijedan da se boriš za njega, onda nemoj, ali nemoj pljuvati nekog koga si do jučer volila.

Dobro rečeno.


Nemoj dozvoliti da padneš pod utjecaj loših ljudi ovdje i da manipuliraju tvojim povredenim osjećajima. I razumi da ovdje ljudi koliko se činili dobronamjerni to zapravo i nisu i da će sve napraviti da te ili Vas dvoje osjećajno unište do kraja. Ja ti želim ali stvarno da skupiš strpljenja i ljubavi i živaca i da uspiješ kroz par mjeseci ili nije bitno vrijeme jer doći će vrijeme naći zajednički jezik kako njega uz njegovu zelju također odvesti na liječenje ili šta je već potrebno. On to ne moze sam nego treba pomoć nekoga kome može vjerovati. Jel ti sada šta jasnije.
To sam joj i ja rekla, takoreći istim rečima.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Akkasha Come Back »

xxxana wrote: Sat Sep 11, 2021 8:07 pm Ok, kada neko ima kvaliteta, ona ih je sve popljuvala
O ovom momku se nista ne zna, a sta ona hoce ni to se ne zna
Debilna prica
Uvek u prvim redovima kad nekoga treba kamenovati, u zadnjim kada treba razumeti.

Klap-klap.
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Adrijana »

Xxxana, sta tebi nije jasno a?
Da te pitam nešto...
Zašto sam ja ovde, a ne on?
Zasto sam ja svih ovih meseci, iscitala sve zivo o psihoaktivnim supstancama, a ne on?
Da njega pitate o svemu tome, ne bi znao nista o tome, a ja koja nikad nisam nista uzela od droga, mogla bi doktorat da napisem o svemu tome. Jer, znaš bilo mi je nekad stalo do njega i zelela sam da ga mu pomognem i budem mu podrška, jer znam kakav je bio pre svega ovoga. Imali smo mi i lepih trenutaka normalno, ali nije poenta o tome pisati ovde
Pa da nije bilo ok, ne bi ja bila s njim 5 godina...
Imao je on nekih sitnih kvarova, ali ja sam mislila da ce se promeniti. Ali, na drogu nisam ni pomišljala da bi mogao da opet uzme, i onako ludacki se ponaša. To nisam mogla ni da zamislim..
On na žalost ni ne zna za ovaj sajt, niti se nekad informisao o drogama. Da jeste, bilo bi drugacije. Ne bi to radio sebi.
I, pisala sam mu poruke, jer sam zelela neke stvari da mu kazem, da mu otvorim oči...
Zasto me je terao od sebe?
Zato sto je kukavica koja ne moze da pogleda istini u oči...
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Akkasha Come Back »

Mene zanima ono na prethodnoj strani, zašto je Ličanine po tvom mišljenju poniženje popraviti TV? Naučila sam i šta? Dokle ćete vas dvojica da me "prozivate", što, je l' sramota popraviti televizor?
Aj samo me to interesuje
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Adrijana »

Akkasha Come Back wrote: Sat Sep 11, 2021 9:18 pm Mene zanima ono na prethodnoj strani, zašto je Ličanine po tvom mišljenju poniženje popraviti TV? Naučila sam i šta? Dokle ćete vas dvojica da me "prozivate", što, je l' sramota popraviti televizor?
Aj samo me to interesuje
Hahahaha kakav televizor keve ti?
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by xxxana »

.
Last edited by xxxana on Mon Sep 13, 2021 5:12 pm, edited 1 time in total.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Akkasha Come Back »

Adrijana wrote: Sat Sep 11, 2021 9:23 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat Sep 11, 2021 9:18 pm Mene zanima ono na prethodnoj strani, zašto je Ličanine po tvom mišljenju poniženje popraviti TV? Naučila sam i šta? Dokle ćete vas dvojica da me "prozivate", što, je l' sramota popraviti televizor?
Aj samo me to interesuje
Hahahaha kakav televizor keve ti?
Ma prošle godine propadnem u ekonomskom smislu i nauči me brat od strica da popravljam televizore 8-)
Ličanin je na prethodnoj strani na mene mislio kada je rekao "mentorica Adrijani" a ukapirala sam kad je počeo da priča o transformatoru i kondenzatorima.
Šta je sramota to raditi, nije prvi put da me zajebavaju zbog toga.
Šta je trebalo, da prodajem drogu za vreme Korone? Zanat je uvek dobrodošao, možda im jedino smešno što nije uobičajeno da doneseš TV na popravku a dočeka te ženica umesto grmalja od 2 metra :lol:
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Adrijana »

Akkasha Come Back wrote: Sat Sep 11, 2021 9:50 pm
Adrijana wrote: Sat Sep 11, 2021 9:23 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat Sep 11, 2021 9:18 pm Mene zanima ono na prethodnoj strani, zašto je Ličanine po tvom mišljenju poniženje popraviti TV? Naučila sam i šta? Dokle ćete vas dvojica da me "prozivate", što, je l' sramota popraviti televizor?
Aj samo me to interesuje
Hahahaha kakav televizor keve ti?
Ma prošle godine propadnem u ekonomskom smislu i nauči me brat od strica da popravljam televizore 8-)
Ličanin je na prethodnoj strani na mene mislio kada je rekao "mentorica Adrijani" a ukapirala sam kad je počeo da priča o transformatoru i kondenzatorima.
Šta je sramota to raditi, nije prvi put da me zajebavaju zbog toga.
Šta je trebalo, da prodajem drogu za vreme Korone? Zanat je uvek dobrodošao, možda im jedino smešno što nije uobičajeno da doneseš TV na popravku a dočeka te ženica umesto grmalja od 2 metra :lol:

Hahahaha legendo. Malo neobicno, ali strava je to. Mislim što da ne...
User avatar
đondo
Posts: 40
Joined: Wed Sep 08, 2021 5:41 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by đondo »

Akkasha Come Back wrote: Sat Sep 11, 2021 9:50 pm
Adrijana wrote: Sat Sep 11, 2021 9:23 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat Sep 11, 2021 9:18 pm Mene zanima ono na prethodnoj strani, zašto je Ličanine po tvom mišljenju poniženje popraviti TV? Naučila sam i šta? Dokle ćete vas dvojica da me "prozivate", što, je l' sramota popraviti televizor?
Aj samo me to interesuje
Hahahaha kakav televizor keve ti?
Ma prošle godine propadnem u ekonomskom smislu i nauči me brat od strica da popravljam televizore 8-)
Ličanin je na prethodnoj strani na mene mislio kada je rekao "mentorica Adrijani" a ukapirala sam kad je počeo da priča o transformatoru i kondenzatorima.
Šta je sramota to raditi, nije prvi put da me zajebavaju zbog toga.
Šta je trebalo, da prodajem drogu za vreme Korone? Zanat je uvek dobrodošao, možda im jedino smešno što nije uobičajeno da doneseš TV na popravku a dočeka te ženica umesto grmalja od 2 metra :lol:
Samo ti popravljaj, ionako više nema majstora za tv. Možeš ga samo baciti kad rikne.
Ja bih ti odmah donio svoj ali bojim se da sam malo predaleko.
Ti, Adrijana, pusti svakakve gluposti. Najbolje valjda sama znaš da li se nešto isplati ili ne.
Netko dođe tu nadr... ili sređen ili tko zna kakav i tko zna kako razumije tvoje postove.
Meni osobno, taj dečko zvuči kao neki klošar i netko tko je bio sa tobom samo da te iskorištava.
Pogotovo ako kažeš da nije htio raditi, ili nešto pomalo, da te žica stalno love. Pa daj, sramota.
Nemoj da te svaki glupi post pogodi u živac. Samo ga otk...... ;)
Post Reply