Kako je spid unisto snove

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Viktor89 »

đondo wrote: Sat Sep 11, 2021 10:57 pm
Akkasha Come Back wrote: Sat Sep 11, 2021 9:50 pm
Adrijana wrote: Sat Sep 11, 2021 9:23 pm

Hahahaha kakav televizor keve ti?
Ma prošle godine propadnem u ekonomskom smislu i nauči me brat od strica da popravljam televizore 8-)
Ličanin je na prethodnoj strani na mene mislio kada je rekao "mentorica Adrijani" a ukapirala sam kad je počeo da priča o transformatoru i kondenzatorima.
Šta je sramota to raditi, nije prvi put da me zajebavaju zbog toga.
Šta je trebalo, da prodajem drogu za vreme Korone? Zanat je uvek dobrodošao, možda im jedino smešno što nije uobičajeno da doneseš TV na popravku a dočeka te ženica umesto grmalja od 2 metra :lol:
Samo ti popravljaj, ionako više nema majstora za tv. Možeš ga samo baciti kad rikne.
Ja bih ti odmah donio svoj ali bojim se da sam malo predaleko.
Ti, Adrijana, pusti svakakve gluposti. Najbolje valjda sama znaš da li se nešto isplati ili ne.
Netko dođe tu nadr... ili sređen ili tko zna kakav i tko zna kako razumije tvoje postove.
Meni osobno, taj dečko zvuči kao neki klošar i netko tko je bio sa tobom samo da te iskorištava.
Pogotovo ako kažeš da nije htio raditi, ili nešto pomalo, da te žica stalno love. Pa daj, sramota.
Nemoj da te svaki glupi post pogodi u živac. Samo ga otk...... ;)
Kada reč pogodi čoveka, nije glupost.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by xxxana »

.
Last edited by xxxana on Mon Sep 13, 2021 5:10 pm, edited 1 time in total.
User avatar
đondo
Posts: 40
Joined: Wed Sep 08, 2021 5:41 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by đondo »

Ako je taj njen bivši dečko, tipični ovisnik kakvima ga vi tu branite, ja sam Kralj Henrik VII
jbš, takve papke, da je normalan popravio bi koji zub i on njoj pomogao a ne žicao i muljao
uopće ne želim svađu sa nekim na forumu, sve što sam rekao bilo je upućeno tom (jbn, narkomanu, speederu)
daj, please
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by xxxana »

.
Last edited by xxxana on Mon Sep 13, 2021 5:11 pm, edited 1 time in total.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Viktor89 »

xxxana wrote: Sat Sep 11, 2021 11:47 pm
Viktor89 wrote: Sat Sep 11, 2021 11:11 pm
đondo wrote: Sat Sep 11, 2021 10:57 pm

Samo ti popravljaj, ionako više nema majstora za tv. Možeš ga samo baciti kad rikne.
Ja bih ti odmah donio svoj ali bojim se da sam malo predaleko.
Ti, Adrijana, pusti svakakve gluposti. Najbolje valjda sama znaš da li se nešto isplati ili ne.
Netko dođe tu nadr... ili sređen ili tko zna kakav i tko zna kako razumije tvoje postove.
Meni osobno, taj dečko zvuči kao neki klošar i netko tko je bio sa tobom samo da te iskorištava.
Pogotovo ako kažeš da nije htio raditi, ili nešto pomalo, da te žica stalno love. Pa daj, sramota.
Nemoj da te svaki glupi post pogodi u živac. Samo ga otk...... ;)
Kada reč pogodi čoveka, nije glupost.
Na mene mislis, jel? Nisam je uopste htela pogoditi, svoje misljenje sam rekla i ti i ostali sto to docekate na razne nacine, pocelo je savrseno da me ne interesuje
Divno je kako zavisnici savetuju nezavisnika kako treba sa zavisnikom i ne vidite ironiju u tome, a joj
Drago mi je sto bi vi narkomani bili tako iskreni kada bi vam se desila veza sa partnerom nezavisnikom, kao sto to prezentujete ovde 😇
Nešto drugo sam hteo reći.
User avatar
đondo
Posts: 40
Joined: Wed Sep 08, 2021 5:41 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by đondo »

xxxana wrote: Sun Sep 12, 2021 12:21 am
đondo wrote: Sat Sep 11, 2021 11:58 pm Ako je taj njen bivši dečko, tipični ovisnik kakvima ga vi tu branite, ja sam Kralj Henrik VII
jbš, takve papke, da je normalan popravio bi koji zub i on njoj pomogao a ne žicao i muljao
uopće ne želim svađu sa nekim na forumu, sve što sam rekao bilo je upućeno tom (jbn, narkomanu, speederu)
daj, please
Ako je “taj” njen bivsi decko, jbt kako je ruzno pisati “taj”, nebitno sada, onakav kakvim ga ona predstavlja, u kome ti tu vidis problem, ako ona iz svog ugla smatra da je jaka licnost i da ima sredjen zivot, dok se hvata za rukav narkomana i to bas onakvim kakvim ga je opisala?
Ispadam najgora ovde, ali nema veze
Nije nikakva odbrana zavisnika
Savete na osnovu baze je vec dobila na drugim temama, ali lomi se
Ti si fulala malo cijeli smisao moje rečenice. Ali nema veze.
Dosta o tom luzeru, boli me neka stvar za takve debile i u životu a ne da još i online na njih gubima noći.
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Adrijana »

Ljudi, ja sam pre 4 meseca došla ovde, sasvim slučajno sam naletela na ovaj forum. Došla sam jer sam zelela da se informišem o svemu tome, i da pomognem čoveku koga sam volela.
Kao što sam rekla, nikad nisam imala veze sa drogom i nikad pre nisam ni čula za ovaj forum.
Imam i ja osećaj da ga ovde neko brani i krivi mene da se nisam dovoljno trudila, da sam trebala da ostanem uz njega i da me verovatno ubije, jer mi je rekao jednom:"Ja nemam ništa da izgubim, ubiću tebe, pa sebe"
Ljudi, on je besan na mene, jer sam ga provalila, jer nisam dozvolila da me laže, i pravi budalom. A posto je dok smo bili u vezi, imao sigurnost u meni, uvek kad god bi mu trebala lova, samo me nazove i ja mu dam. I, hteo je malo da se drogira i da hebe sve zivo i onda da se vrati u sigurnu luku, tj meni, i da bude sve kao ranije. Nije racunao da cu ga provaliti da laže i kenja.
Ja sam zaista dala sve od sebe i da mu pomognem i da zajedno prebrodimo taj recidiv, meni ga je bilo žao u početku, dok nisam videla u sta se pretvorio. U, jedno veliko zlo od čoveka.
A ja sam ovde ispricala samo ponesto od detalja, neke sam zadrzala za sebe, jer je sve to strasno, sta sam ja dozivela od čoveka koga sam mnogo volela.
I, kako ja da pomognem coveku koji moju pomoc gleda kao da zelim da mu naškodim ili da mu radim o glavi?
Sad su mi smesni ti njegovi ispadi, i priče koje je on meni napricao..
Prolup živi. Ja se nadam da će se nekad vratiti na staro i da ce bataliti to sve...
I, rekla sam mu da ako upadne u neko sranje i ako vidi "zid" da me nazove i da cu mu pomoci. Iako mi je radio, to sto mi je radio, sutra bi mu pomogla. Ali nikad vise ne bi bila u vezi sa njim.
sveznamanistaneznam
Posts: 4
Joined: Sun Oct 17, 2021 7:26 am

Re: Kako je spid unisto snove

Post by sveznamanistaneznam »

Viktor89 wrote: Thu Jun 17, 2021 12:15 pm
Katarinaa wrote: Wed Jun 16, 2021 9:35 pm Postavi mu ultimatum.
Toliko poznaješ zavisnost da ne shvataš kakvu si glupost napisala.

Reče Sanela u jednom postu, zapamtio sam: "Nemojte njemu pomagati, pomozite sebi".

Istina.
Vi cure baš želite da verujete u to da nekoga možete promeniti.
sveznamanistaneznam
Posts: 4
Joined: Sun Oct 17, 2021 7:26 am

Re: Kako je spid unisto snove

Post by sveznamanistaneznam »

Adrijana wrote: Thu Jun 17, 2021 1:11 pm Sad znam da ga ne mogu promeniti, jer on to nosi u sebi. Takav je.
U svom rodnom gradu je isto to bio i diler i na nekim drogama, preseli se kod mene i evo na kraju opet je nasao "iste" jer to je on... takav je.
A ja sam mislila da mogu da mu izbijem neke stvari iz glave
HAHAHAHHAHA KO SE RODIO TAKAV BRATE 😅
ZAJEBANA JAKO STVAR GUDRA TOGA SMO SVI SVESTNI VALJDA...
NASAO JE ISTE JER NIJE NASAO DRUGACIJE.. DRUGACIJE PRIJATELJE, DRUGACIJE NAVIKE, DRUGACIJI AMBIJENT PO MOGUCSTVU PRIRODA STO VISE I POZITIVNO RAZMISLJANJE 😁 JAKO PROSTO I JAKO TESKO 🙃 'Kad se u zlu nadjes, ti ne cekaj da se velika zver raskrili vec umakni i na mala vrata!!' 😘
Adrijana
Posts: 43
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:43 pm

Re: Kako je spid unisto snove

Post by Adrijana »

Ljudi...dobro veče
Evo mene opet. Zadnji put sam napisala rečenicu "Da bi mu pomogla uvek, kada bi se nasao na dnu"
To dno je došlo veoma brzo. Zadnjih mesec dana sam bila u kontaktu sa njim, iako sam uletela u neku vezu, samo da ga zaboravim. Jer imam i ja neki problem u glavi, pa ne mogu da "pustim" zavisna sam o jednom porocnom coveku, i psihopati, i sve ovo vreme sam imala neku bolesnu obavezu prema njemu, da li ima da jede, da li je ok...viđala sam ga na ulici, prozborimo koju, zove on da dođem ali nisam. Malo po malo hocemo na kafu...Ali svaki nas susret se završavao svadjom i pricanju o onome sto se desavalo pre 6 meseci. Uglavnom zadnjih mesec dana je poceo da me moli za pare. Nađem mu pekaru on neće. Onda me pre par dana zove i kaže da se trese, da nema da plati kiriju i da ce ga stanodavac izbaciti, da je gladan, i da traži kaiš da se obesi. Ja u sebi kontam MA TRAŽI SAZALJENJE. Ali, mi ga ipak zao...
Ja odem do radnje i kupim mu da jede. Ponesem i 10.000 din...mislim u sebi možda ne, a možda da. Odem tamo kod njega. Znate ono kad se guja najede, pa pocne opet da se kurči...
Ja mu kažem spusti nos, itd...
Kaže jel imas pare.
Ja rekoh ne... uglavnom je popizdeo, srusio me na pod, i počeo da me davi. Ja sam vristala i pocela da gubim dah, udario me je i pocela je da mi curi krv iz nosa. Opet me je stegao za vrat i počeo da me davi. Uleteo je njegov gazda i bukvalno me spasio jer bi me ubio. Ja sam izletela onako krvava i krenula da idem. On za mnom, gurnula sam ga i pljunula, on mi odvalio takvu samarcinu...onda sam zvala policiju. Odvezla nas marica. Dobio je zabranu prilaska do 15 novembra. Dobio je otkaz u stanu, preselio se u park, gde spava na klupi...
Ja sam mu rekla pre 6 meseci kad se kurčio da leti visoko i da ce dno doci veoma brzo.
Nedelju dana ga obilazim u parku, iako mi ne smemo da se vidjamo, meni ga zao...
Dotakao je dno. Smrsao je kao kostur...
I, jedina sam mu ja ostala, svi su ga napustili.
Ja sam u međuvremenu nasla nesto, i upustila se u to, iako nisam nesto bas oduševljena sa njim.
Ali, ja sve vreme mislim o ovom majmunu i nisam mirna uopste. On ceka da ode u da bere jabuke negde, i konta da mu ja dam 5 hiljada za put. Po prvi put u zivotu, imam princip da mu ne dam.
Kad dođem sa posla kupim mu nesto da jede, popije kafu...
Dotakao je dno. Droga vodi samo u dno.
Post Reply