Sto nakon skidanja?!

Na ovom forumu možete ispričati svoju ispovijest, od početka do kraja. Alkoholičari, ovisnici, suovisnici, svi ste dobrodošli. Samo ispovijesti, molimo Vas da ne pišete komentare i odgovore.

Moderator: sanela

Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Ausername »

Hvala na dobrodošlici.
Nisam ja sebe "minimizirao" odnosno umanjivao sopstveni problem (ako sam te dobro razumeo šta si htela da kažeš) nego su me drugi ljudi tako doživljavali, kroz nešto slično je prošao StopBup "jer nije dovoljno narkoman" (mada danas neće da prizna da se to uopšte desilo- njegova stvar, ja sam tada bio i čitao i znam šta sam video)
Izbacili su me iz grupe jedne kad su čuli da sebe smatram narkomanom a eto, mogao sam biti ceo dan na pola grama.

Ja se sasvim slažem sa tobom da količina nije bitna. Nisi ti mene razumela, možda pišem zbunjujuće jer sam tek 5-ti dan čist. Hvala još jednom. Na dobrodošlici.
Katarinaa
Posts: 27
Joined: Thu Jun 03, 2021 7:29 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Katarinaa »

Ausername

Lijepi pozdrav! Piješ li kakvu terapiju, ili si pak na suho? I ja sam šesti dan na Subu, ovo je mislim najdulji period u komadu da ga pijem. I ok sam. Tko zna, možda se na kraju i skinem, ali neću ništa prerano zaključivati, baš kao i ti, jer, iskreno, želju za skidanjem nemam, NIKAKVU. Osobno, mislim da je bolje uzeti terapiju bar koji dan, dok ne prođe ono najgore. Ja ne bih nikako mogla izdržati krizu bez pomoći u vidu Bupa. Nikako.

Čestitke na petom danu i drži se, drago mi je da si tu! :D
Katarinaa
Posts: 27
Joined: Thu Jun 03, 2021 7:29 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Katarinaa »

I ja sam na dva uzimanja dnevno, kad se ima više naravno i uzmem više, ali cca dva "piza" su mi dovoljna da uredno prođem dan.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Ausername »

Katarinaa wrote: Sun Jun 13, 2021 7:50 pm Ausername

Lijepi pozdrav! Piješ li kakvu terapiju, ili si pak na suho? I ja sam šesti dan na Subu, ovo je mislim najdulji period u komadu da ga pijem. I ok sam. Tko zna, možda se na kraju i skinem, ali neću ništa prerano zaključivati, baš kao i ti, jer, iskreno, želju za skidanjem nemam, NIKAKVU. Osobno, mislim da je bolje uzeti terapiju bar koji dan, dok ne prođe ono najgore. Ja ne bih nikako mogla izdržati krizu bez pomoći u vidu Bupa. Nikako.

Čestitke na petom danu i drži se, drago mi je da si tu! :D
Hvala ti puno. Ja sam juče popio Brufen i Diklofenak (to je za bolove) i samo jednu tabletu "Bromazepam" od 3 mg.

Imam u stanu jednu prostoriju gde brat i ja imamo dosta sprava i treniram da kroz znoj ovaj otrov izbacim što pre iz organizma.

Da, na suvo. Skidao sam se već da ne znam ni sam, od 26-te sam u problemu a sad imam 31 i stvarno nemam više taj luksuz da gubim vreme.

Znam napamet kako kriza "ide" jer kako rekoh nije mi prvi put, samo mi se čini da je sad teže nego pre (a vrv i jeste, ne tripujem) eto i povraćao sam pre jedno sat vremena, što me iznenadilo, pre sam bio jači. Mislim, fizički.

A psiha će tek da me pukne kad prođe ovo.

Nzm da li si pročitala, i ja sam nažvrljao par rečenica ovde na "ispovestima", ali niko nije pročitao i na nekoj temi na "Opće diskusije" mi drže slovo a da nisu uopšte upućeni ni dokle sam stigao, niti išta.
Bitnije je napasti mene ili bilo koga i "ko je kakav" ovde.
Hvala ti. Drži se ti.
Mislio sam da mi prođe vreme bukvalno, uzeo sam mesec dana neplaćeno, da se skinem za 15-20 dana skroz otrov da izbacim i onda još da se fokusiram da se ugojim i vratim u formu da se na poslu ništa ne primeti a čim budem počeo da radim, sa normalnim ljudima a imam stvarno puno posla na poslu, psiha/rovac neće raditi.

I to je to.

Znači treba mi bukvalno neko čist a iz ovog sveta da ne moram da pazim šta pišem i pričam.

Srećno! I hvala još jednom.
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Viktor89 »

Našli ste se. Pišite o dozama i skidanju. Onom najmanje bitnom u problemu zavisnosti.

Očekujete podršku. Cura došla na forum po pomoć i kaže da ne želi da se skine. Ti koji bi se skinuo onako. Držite se jedno drugoga, ostalima nemojte vređati inteligenciju.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Ausername »

Viktor89 wrote: Sun Jun 13, 2021 8:22 pm Našli ste se. Pišite o dozama i skidanju. Onom najmanje bitnom u problemu zavisnosti.

Očekujete podršku. Cura došla na forum po pomoć i kaže da ne želi da se skine. Ti koji bi se skinuo onako. Držite se jedno drugoga, ostalima nemojte vređati inteligenciju.
Kome ja vređam inteligenciju (i kakav je to uopšte izraz)?
:lol:
Dobro, idite vi da mlatite praznu slamu a ti si konkretno Viktore ispao baš pičketina prema meni. Nastupio sam fer i prišao ti kao čovek, nijednom ti se nisam loše obratio ali sve ima granice. Ti kad osetiš ili misliš da si osetio slabost iza ekrana e tad si mnogo jak. Jak na rečima, prvi čovek foruma, sve znaš samo sad neko da te pita zašto ideš za mnom samo da bi me napao?
Zašto ideš za mnom samo da bi me napao?
Viktor89
Posts: 557
Joined: Mon Mar 15, 2021 11:56 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Viktor89 »

Ausername wrote: Sun Jun 13, 2021 8:31 pm
Viktor89 wrote: Sun Jun 13, 2021 8:22 pm Našli ste se. Pišite o dozama i skidanju. Onom najmanje bitnom u problemu zavisnosti.

Očekujete podršku. Cura došla na forum po pomoć i kaže da ne želi da se skine. Ti koji bi se skinuo onako. Držite se jedno drugoga, ostalima nemojte vređati inteligenciju.
Kome ja vređam inteligenciju (i kakav je to uopšte izraz)?
:lol:
Dobro, idite vi da mlatite praznu slamu a ti si konkretno Viktore ispao baš pičketina prema meni. Nastupio sam fer i prišao ti kao čovek, nijednom ti se nisam loše obratio ali sve ima granice. Ti kad osetiš ili misliš da si osetio slabost iza ekrana e tad si mnogo jak. Jak na rečima, prvi čovek foruma, sve znaš samo sad neko da te pita zašto ideš za mnom samo da bi me napao?
Zašto ideš za mnom samo da bi me napao?
Da, da.

Ne idem ja za tobom. Bude mi žao kada ljudi ne vide u kakvom su problemu. Mišljenje dožive kao napad. Braniš se. Kapiram.
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Ausername »

Viktor89 wrote: Sun Jun 13, 2021 8:41 pm
Ausername wrote: Sun Jun 13, 2021 8:31 pm
Viktor89 wrote: Sun Jun 13, 2021 8:22 pm Našli ste se. Pišite o dozama i skidanju. Onom najmanje bitnom u problemu zavisnosti.

Očekujete podršku. Cura došla na forum po pomoć i kaže da ne želi da se skine. Ti koji bi se skinuo onako. Držite se jedno drugoga, ostalima nemojte vređati inteligenciju.
Kome ja vređam inteligenciju (i kakav je to uopšte izraz)?
:lol:
Dobro, idite vi da mlatite praznu slamu a ti si konkretno Viktore ispao baš pičketina prema meni. Nastupio sam fer i prišao ti kao čovek, nijednom ti se nisam loše obratio ali sve ima granice. Ti kad osetiš ili misliš da si osetio slabost iza ekrana e tad si mnogo jak. Jak na rečima, prvi čovek foruma, sve znaš samo sad neko da te pita zašto ideš za mnom samo da bi me napao?
Zašto ideš za mnom samo da bi me napao?
Da, da.

Ne idem ja za tobom. Bude mi žao kada ljudi ne vide u kakvom su problemu. Mišljenje dožive kao napad. Braniš se. Kapiram.
Stvarno umeš da pokažeš. :mrgreen:
Katarinaa
Posts: 27
Joined: Thu Jun 03, 2021 7:29 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Katarinaa »

Viktor89 wrote: Sun Jun 13, 2021 8:22 pm Našli ste se. Pišite o dozama i skidanju. Onom najmanje bitnom u problemu zavisnosti.

Očekujete podršku. Cura došla na forum po pomoć i kaže da ne želi da se skine. Ti koji bi se skinuo onako. Držite se jedno drugoga, ostalima nemojte vređati inteligenciju.
Viktore, na ovaj forum se smiju prijaviti svi, ne samo oni koji se SKIDAJU, ili oni ČISTI. Ovdje je dopušteno pisati sve, jer ovdje smo svi bar u jednom trenutku bili sa nadom da će nam netko pomoći. Sve u svemu, hvala na odgovoru.
Katarinaa
Posts: 27
Joined: Thu Jun 03, 2021 7:29 pm

Re: Sto nakon skidanja?!

Post by Katarinaa »

Ausername wrote: Sun Jun 13, 2021 8:08 pm
Katarinaa wrote: Sun Jun 13, 2021 7:50 pm Ausername

Lijepi pozdrav! Piješ li kakvu terapiju, ili si pak na suho? I ja sam šesti dan na Subu, ovo je mislim najdulji period u komadu da ga pijem. I ok sam. Tko zna, možda se na kraju i skinem, ali neću ništa prerano zaključivati, baš kao i ti, jer, iskreno, želju za skidanjem nemam, NIKAKVU. Osobno, mislim da je bolje uzeti terapiju bar koji dan, dok ne prođe ono najgore. Ja ne bih nikako mogla izdržati krizu bez pomoći u vidu Bupa. Nikako.

Čestitke na petom danu i drži se, drago mi je da si tu! :D
Hvala ti puno. Ja sam juče popio Brufen i Diklofenak (to je za bolove) i samo jednu tabletu "Bromazepam" od 3 mg.

Imam u stanu jednu prostoriju gde brat i ja imamo dosta sprava i treniram da kroz znoj ovaj otrov izbacim što pre iz organizma.

Da, na suvo. Skidao sam se već da ne znam ni sam, od 26-te sam u problemu a sad imam 31 i stvarno nemam više taj luksuz da gubim vreme.

Znam napamet kako kriza "ide" jer kako rekoh nije mi prvi put, samo mi se čini da je sad teže nego pre (a vrv i jeste, ne tripujem) eto i povraćao sam pre jedno sat vremena, što me iznenadilo, pre sam bio jači. Mislim, fizički.

A psiha će tek da me pukne kad prođe ovo.

Nzm da li si pročitala, i ja sam nažvrljao par rečenica ovde na "ispovestima", ali niko nije pročitao i na nekoj temi na "Opće diskusije" mi drže slovo a da nisu uopšte upućeni ni dokle sam stigao, niti išta.
Bitnije je napasti mene ili bilo koga i "ko je kakav" ovde.
Hvala ti. Drži se ti.
Mislio sam da mi prođe vreme bukvalno, uzeo sam mesec dana neplaćeno, da se skinem za 15-20 dana skroz otrov da izbacim i onda još da se fokusiram da se ugojim i vratim u formu da se na poslu ništa ne primeti a čim budem počeo da radim, sa normalnim ljudima a imam stvarno puno posla na poslu, psiha/rovac neće raditi.

I to je to.

Znači treba mi bukvalno neko čist a iz ovog sveta da ne moram da pazim šta pišem i pričam.

Srećno! I hvala još jednom.
Svaka ti čast kad guraš na suho! Ja mogu izdržati prvi dan, ali već drugi gubim kontrolu. Ne mogu, nisam valjda dovoljno jaka il' neki klinac. Nadam se da će ubrzo otrov da izađe i da ćeš biti bolje. Od srca ti to želim, kao i svima koji vode borbu sa ovim problemom. Samo guraj. Piši ovdje kako ti ide, vjerujem da će ti bit lakše. Tko zna, možda se i ja ovaj put jednostavno... skinem
Post Reply